Obawiasz się, że noszenie soczewek kontaktowych może zaszkodzić Twoim oczom?

Nowoczesna technologia ich produkcji sprawia, że soczewki są bezpieczną formą korekcji wzroku. Soczewki silikonowo- hydrożelowe najnowszej generacji przepuszczają prawie 100% tlenu, dzięki czemu oko może oddychać zupełnie naturalnie. Aby mieć pewność, że Twoje oczy zachowają zdrowie pamiętaj, że soczewki muszą być dobrane przez specjalistę. Odpowiednio często wymieniaj soczewki na nowe. Zawsze myj ręce zanim założysz lub zdejmiesz soczewki. Jeśli tylko przestrzegasz higieny i wszystkich zasad użytkowania soczewek kontaktowych, możesz się cieszyć doskonałym widzeniem i zdrowiem oczu.Prawidłowe dbanie o soczewki wcale nie jest trudne, tak samo jak ich zakładanie i zdejmowanie.


Nie musisz się martwić, że trudno Ci będzie przyzwyczaić się do soczewek. Specjalista pokaże Ci jak je zakładać i zdejmować, po kilku dniach będziesz to robić automatycznie, tak jak np. myjesz zęby. Właściwa pielęgnacja soczewek to także żaden kłopot, wystarczy, że od początku nabierzesz dobrych nawyków. Nosząc soczewki jednodniowe, nie musisz przeznaczać na ich pielęgnację ani chwili czasu. A kilka minut, które poświęcisz na czyszczenie soczewek wielokrotnego użytku, to drobiazg w porównaniu z jakością widzenia, którą dzięki nim zyskasz. Szybko się przekonasz, że nosząc soczewki bez żadnego wysiłku możesz zapewnić sobie wygodę i w pełni korzystać z życia.Sądzisz, że soczewki nie są dla Ciebie, bo masz astygmatyzm? To nieprawda.

Także tę wadę wzroku można świetnie korygować przy pomocy współczesnych soczewek kontaktowych. Po prostu specjalista zaleci Ci soczewki przeznaczone specjalnie do korekcji astygmatyzmu. Dzięki temu, że soczewki kontaktowe mogą idealnie układać się na oczach będziesz widzieć bardzo dobrze w każdej sytuacji. O tym, że soczewki kontaktowe to świetne rozwiązanie także dla Ciebie, najlepiej samemu się przekonać. Po kilku dniach upewnisz się, że ich noszenie jest naturalne i komfortowe, a wszystkie Twoje obawy znikną bez śladu. Pamiętaj, że soczewki kontaktowe są wyrobem medycznym, dlatego umów się na wizytę do specjalisty, który dobierze odpowiedni produkt dla Ciebie.

Jeśli ciągle się wahasz wejdź na www.youtube.pl/acuvuepolska aby dowiedzieć się więcej na temat soczewek kontaktowych ACUVUE®.