Tego dnia, dzięki niezwykle efektownym instalacjom ustawionym w malowniczej plażowej scenerii goście mogli bliżej przyjrzeć się najważniejszym liniom Levi's® i jeszcze dokładniej zgłębić filozofię marki. Inspiracje Teksasem i Tokio można było odnaleźć w oryginalnym menu oraz w muzyce miksowanej przez Adama Beketta. Gości witał również oryginalny neon z kolorowym napisem: tokyo, texas. Natomiast, przestronne i świeże wnętrza Tematu Rzeka ożywiła specjalna aranżacja kolekcji przedstawiona na 5 instalacjach. Modelki na tle ogromnych luster zaprezentowały najnowszą odsłonę linii Levi's® Curve ID - Revel, które aktywnie kształtują sylwetkę nadając jej niezwykle kobiecego i kuszącego charakteru.

Niezwykle lekka, komfortowa i funkcjonalna odzież wierzchnia - Packable Outerwear została zaprezentowana na stylowych wagach. Dająca się łatwo zapakować, niezwykle lekka i wytrzymała kolekcja zaprojektowana została w dwóch charakterystycznych militarnych krojach: parka oraz krótki trencz. Tym, co wyróżnia kolekcję jest możliwość jej łatwego zapakowania do jednej z wewnętrznych kieszeni. Ikony Levi's® zostały zaprezentowane na manekinach oraz na specjalnych podświetlanych standach. Natomiast, w szafach w stylu vintage można było obejrzeć między innymi damską koszulę Kimono, damską odsłonę dżinsów 501® oraz propozycje dla mężczyzn. Levi's® pokazał również kolekcję Waste

Produkty Levi's® zostały zaprojektowane w taki sposób, by odnosić się zarówno do przeszłości jak i przyszłości, łącząc wszystko co najlepsze i dopasowując się do współczesnych sylwetek. Zarówno linia kobieca jak i męska są połączeniem innowacyjnych krojów i pionierskich w dziedzinie mody technologii. Pełna gama kolorów od neutralnych brązów po optymistyczne pastele, inspirowana jest przede wszystkim naturą. A poprzez kolekcję Levi's® Waste

Połączenie dziedzictwa Levi's® i postępowego podejścia marki do sztuki ubioru jest tym co uosabia trendy w najnowszej kolekcji na sezon jesień/zima 2013. Projektanci Levi's® odświeżają kultowe modele i prezentują je w nowym, nowoczesnym wydaniu. Zaskakujące połączenia ikonicznej kurtki „Trucker”, modelu dżinsów 501®, klasycznej koszuli i denimowych szortów z popularnymi kolorami sezonu, printami i wzorami, dają niezwykle nowoczesny i świeży efekt.

Pierwsza odsłona jesienno-zimowej kolekcji Lei's® w sklepach pojawi sie już na początku sierpnia 2013. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z propozycjami i odwiedzania sklepów Levi's®.

O marce Levi's®

Marka Levi's® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi's® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi's® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w więcej niż 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi's® jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com.