10 gadżetów dla żyjących w ciągłym biegu

RN
Żyjesz w bezustannym biegu, a czas to cenny dar i jedyny towar, którego nie da się kupić za żadne pieniądze. Znaleźliśmy dla Ciebie 10 gadżetów, dzięki którym uda się zaoszczędzić trochę czasu, bądź ułatwić i uprzyjemnić życie w pośpiechu.
mat. prasowe mat. prasowe

Schładzacz The Cooper Cooler

Chcesz się napić wina lub piwa, ale szkoda Ci czasu na odpowiednie schłodzenie tradycyjnymi metodami? Właśnie do tego został stworzony Cooper Cooler. Producent zapewnia, że urządzenie chłodzi do 90 razy szybciej niż zwykła lodówka. Butelkę białego wina o temperaturze pokojowej schładza do 6 stopni w mniej niż 6 minut, a na puszkę zimnego piwa czekasz tylko minutę.

Cena: ok. 250zł

1
mat. prasowe mat. prasowe

Multitool Wallet Ninja

Masz potrzebę, aby coś przykręcić, odkręcić, przyciąć, zmierzyć bądź otworzyć, ale nie masz ochoty, ani miejsca na noszenie narzędzi. W tym przypadku miej przy sobie urządzenie wielofunkcyjne Wallet Ninja, które jak nazwa wskazuje, zmieści się w portfelu i nie zajmie więcej miejsca niż karta kredytowa. Karta przetrwania zawiera aż 18 narzędzi, w tym miarkę, śrubokręty, klucze, otwieracze do puszek i konserw. Może również pełnić funkcję podstawki pod telefon.

Cena: ok. 30zł

2
mat. prasowe mat. prasowe

Smartfon ASUS ZenFone 2

Funkcjonalność i wydajność to podstawowe cechy, jakie powinien spełniać Twój smartfon? ZenFone drugiej generacji dzięki 4GB pamięci operacyjnej błyskawicznie reaguje na polecenia i gwarantuje płynne przeglądanie stron oraz przełączanie pomiędzy otwartymi kartami w przeglądarce. Dzięki technologii ASUS BoostMaster po 39 minutach bateria jest naładowana w 60%. Ponadto ergonomiczna obudowa sprawia, że smartfon ASUS z 5,5 calowym ekranem doskonale leży w dłoni.

Cena: 1299zł

3
mat. prasowe mat. prasowe

PowerBank GP GL301 10400mAh

Jeżeli po intensywnym dniu brakuje energii nie tylko Tobie, ale również twojemu smartfonowi czy tabletowi, pora zainteresować się przenośnymi akumulatorami. Najwydajniejszy powerbank firmy GP, dzięki pojemności wynoszącej 10400mAh jest w stanie dwukrotnie naładować każdy tablet i czterokrotnie smartfon. Dwa wyjścia USB pozwalają na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

Cena: 150 zł

4
mat. prasowe mat. prasowe

Grzałka MIITO

Jesteś tak zajęty, że nie masz nawet czasu na ugotowanie wody w czajniku na herbatę? Warto zwrócić uwagę na innowacyjną grzałkę MIITO, która pozwoli zaoszczędzić czas, wodę i energię. Urządzenie składa się z małej płyty indukcyjnej na której stawiamy naczynie i podgrzewającego płyn metalowego pręta. Sprzedaż produktu rozpocznie się wiosną 2016 roku.

Cena: ok. 300zł

5
mat. prasowe mat. prasowe

Przenośny ekspres Handpresso Auto

Bez kawy Twój dzień nie ma sensu, brakuje Ci jednak możliwości, aby ją w spokoju zaparzyć. Producent przenośnego ekspresu do kawy Handpresso znalazł rozwiązanie. Auto Handpresso korzystając z zasilania gniazda samochodowej zapalniczki, podgrzewa wodę do odpowiedniej temperatury i tworzy odpowiednie ciśnienie, by przepompować wodę przez porcję kawy. Urządzenie wystarczy podłączyć, aby w ciągu 2 minut cieszyć się świeżo zaparzonym espresso.

Cena: ok.600zł

6
mat. prasowe mat. prasowe

Lokalizator Bluetooth Duet Protag

W ferworze codzienności zdarza Ci się zgubić klucze, portfel czy smartfona? Z odsieczą panice przychodzi lokalizator Duet Protag oparty o technologię Bluetooth. Urządzenie wystarczy przymocować do wybranego przedmiotu, który chcesz chronić i skonfigurować go ze smartfonem. Lokalizator, bądź telefon zadzwonią, gdy znajdą się od siebie w odległości ponad 30 metrów. Alarm możesz także wywołać sam wymuszając dzwonienie telefonu lub lokalizatora.

Cena: 119 zł

7
mat. prasowe mat. prasowe

Odkurzacz iRobot Roomba

Odkurzanie to wyjątkowo czasochłonna czynność, ale co zrobić, gdy chcesz mieć porządek w domu, z niezapowiedzianą wizytą wpadnie dziewczyna, a Tobie znów brakuje czasu? Możesz sprawić sobie odkurzacz, który sam zajmie się sprzątaniem. Firma iRobot oferuje kilka modeli samobieżnych robotów sprzątających. Pracują na wszystkich rodzajach podłóg, manewrują dookoła mebli, sprzątają pod nimi i wzdłuż krawędzi. Same wyplątują się z kabli, omijają przeszkody i powracają do stacji dokujących w celu naładowania.

Cena: od 1500zł

8
mat. prasowe mat. prasowe

Rękawice Smart Glove

Nie rozstajesz się ze swoim smartfonem lub tabletem nawet na chwilę, a niskie temperatury i zmarznięte ręce utrudniają korzystanie z urządzeń? W tej sytuacji najlepiej zaopatrzyć się w lekkie, techniczne rękawiczki, których teksturowane wnętrze dłoni polepsza uchwyt, a specjalny materiał na opuszkach ułatwia korzystanie z ekranów dotykowych. Rękawice są również bardzo elastyczne i szybkoschnące.

Cena: 50zł

9
mat. prasowe mat. prasowe

Latarka 5.11 Tactical UC3.400

Potrzebujesz latarki, ale nie masz ochoty martwić się o baterie? W latarce firmy 5.11 Tactical energia przechowywana jest w zaawansowanych kondensatorach, których czas przeładowania wynosi zaledwie 90 sekund. Po załadowaniu energii wystarczy na bezustanne świecenie przez 1,5 godziny. Latarkę można przeładować 50.000 razy.

Cena: ok. 600zł

10