THC Made in USA, czyli jak w Ameryce zarabiają na marihuanie

Gabriel Wołoszyn
W Polsce marihuana wciąż jest kojarzona z chłopaczkami z osiedli odzianymi w "czapki wpierdolki", heroiną i wyrokiem w zawiasach. A gdzieś tam, w lepszym świecie, powstają legalne projekty ściśle związane z THC, gdzieś tam są ludzie, którzy zarabiają na tym krzaku najprawdziwsze pieniądze bez konieczności ciągłego zmieniania karty SIM w telefonie i ukrywania się przed organami ścigania. Przed tobą lista najciekawszych inicjatyw, produktów i zjawisk, powstałych w paru stanach USA (w tych, w których zalegalizowano marihuanę) z miłości do konopi.
fot. Welcomia/Shutterstock fot. Welcomia/Shutterstock

Dron Szmugiel

Ostatnio dron naładowany zielonym towarem rozbił się w pobliżu więzienia w Południowej Karolinie - jednego z najpilniej strzeżonych w Stanach.

1
fot. puffpuffchat.com fot. puffpuffchat.com

Puffpuffchat.com

Czat dla stonerów z całego świata - na wzór popularnego Chatroulette. Zasada jest taka: palisz, oceniasz w skali od 0-10, jak bardzo jesteś upalony, i czekasz na rozmowę z nieznajomym, losowo wybranym, ale również zjaranaym. Takie proste.

2
fot. Materiały prasowe fot. Materiały prasowe

Lubrykant

Floria to produkt dla kobiet. Z zawartością olejku z medycznej marihuany. Aplikowany w celu spotęgowania doznań seksualnych.

3
fot. Materiały prasowe fot. Materiały prasowe

Reklama

W "New York Timesie" ukazała się pierwsza w historii reklama marihuany. Organizacja Leafly informuje o leczniczych właściwościach roślinki.

4
rys. blueberryhillfarms.org rys. blueberryhillfarms.org

Muzyka Poważniejsza

"Classically Cannabis: The High Note Series" to eventy organizowane przez filharmonię z Denver. Podczas koncertów upalasz się nie tylko muzyką.

5

Zobacz także:

Trendy: co nowego w Nowym Jorku

Ameryka, podróżeAP

6