10 seksownych kobiet, które kręcą nas tej wiosny

Piotr Mieśnik
To nie będzie nic romantycznego. Bo w każdym facecie pod skorupą modnych garniturów i drogich perfum siedzi zwierzę. Ze snu zimowego budzi się w maju, gdy rozkwita przyroda i jej najpiękniejsze kwiaty. Kobiety. Znowu chce nam się walczyć i zwyciężać. Pokazujemy dziewczyny, które w tym sezonie przyciągają najmocniej.
Fot. Victoria's Secret Fot. Victoria's Secret

Adriana Lima

Aniołek Victoria's Secret. Nieziemskie walory Brazylijki sprawiają, że już nie możemy doczekać się mistrzostw świata w piłce nożnej w kraju kawy. Wprawdzie nie zobaczymy tam naszych nażelowanych piłkarzy, ale widok rodaczek pięknej Adriany na trybunach zrekompensuje tę stratę. Z nawiązką.

1
Fot. Picture by: SoBe/ Splash News Fot. Picture by: SoBe/ Splash News

Anne Greene

Aż głupio się przyznać, ale kręci nas to, że ta młoda aktorka nie dała się rozebrać. Tak łatwo... Ponieważ nie chciała się pokazać na ekranie nago, pozywa ją teraz hollywoodzki producent. Jest coś kuszącego w niedostępności. Bo to zawsze brzmi jak wyzwanie dla prawdziwego samca!

2
Fot. Jeff Vespa/WireImage Fot. Jeff Vespa/WireImage

Kate Mara

Jedno z najnowszych i najgorętszych objawień wśród aktorek amerykańskich. Nie dość, że intryguje urodą, to jest wyszczekana i ma charakterek. Przynajmniej jako dziennikarka śledcza Zoe Barnes. Po tym jak Frank Underwood rzucił ją (dosłownie i w przenośni) w drugiej serii "House of Cards", czujemy, że nasze szanse u tej pani na pewno nie zmalały.

3
Fot. Fernanda Calfat/WireImage Fot. Fernanda Calfat/WireImage

Ana Hickmann

Skoro wiosna, to odsłonięte nogi. Skoro nogi, to długie. W tej konkurencji brazylijska modelka jest bezkonkurencyjna. Ósmy cud świata. 60 proc. długości ciała poniżej linii bioder. Dzięki nogom zapewniła sobie miejsce w Księdze rekordów Guinnessa, a co jeszcze bardziej nobilitujące - na naszej liście.

4
Fot. bulls; EAST NEWS; GETTY IMAGES; MATERIAŁY PRASOWE CORIN Fot. bulls; EAST NEWS; GETTY IMAGES; MATERIAŁY PRASOWE CORIN

Irina Shayk

Nie dość, że jest wystrzałową laską, to bez cienia zazdrości przyznamy, że ma też... fajnego chłopaka. Nie no, nic z tych rzeczy. Po prostu Cristiano Ronaldo na piłce się zna i potrafi wyczyniać z nią fajne rzeczy. A Irina nas kręci jeszcze dlatego, że każdy facet gdzieś w głębi czuje, iż jest jednak bardziej męski od jej wybranka.

5
Fot. bulls; EAST NEWS; GETTY IMAGES; MATERIAŁY PRASOWE CORIN Fot. bulls; EAST NEWS; GETTY IMAGES; MATERIAŁY PRASOWE CORIN

Aishwarya Rai

To nic, że pewnie nawet po trzech randkach nie zapamiętałbyś jej imienia. Piękność z Bollywood tak mocno rozgrzewa facetów, że okupuje czołowe miejsca iluś tam rankingów najpiękniejszych kobiet świata. Jeżeli pragniesz odrobiny orientu i szczypty egzotyki, to może jednak zapiszesz sobie: "Aishwarya"?

6
Fot. Dan Steinberg/Invision/AP Fot. Dan Steinberg/Invision/AP

Miley Cyrus

Tak, tak, wiemy. Pisma kobiece i portale plotkarskie wbiły ci do głowy, że ostatnie niegrzeczne wygibasy byłej gwiazdki Disneya to tandeta i kicz. Spróbuj spojrzeć na nią jeszcze raz, bez uprzedzeń. Na pewno dostrzeżesz, że to po prostu nowsze i bardziej seksowne wydanie Madonny. Hot or not? Naszym zdaniem już jest ciepło, a będzie gorąco.

7
Fot. bulls; EAST NEWS; GETTY IMAGES; MATERIAŁY PRASOWE CORIN Fot. bulls; EAST NEWS; GETTY IMAGES; MATERIAŁY PRASOWE CORIN

Scarlett Johansson

Ona kręci nas na wiosnę, nawet zimą, kręci nas po prostu cały czas. Dlaczego? Archetyp piękna i seksapilu - blondynka z pełnymi ustami, nie za chuda, ale też niezbyt krągła. Chodzący ideał zalotnie eksponujący swoje wdzięki. Marylin Monroe naszych czasów. Poza tym wspomniał o niej nasz redaktor naczelny. Stanowisko wskazuje, że musi być samcem alfa, więc chyba wie, co mówi.

8
fot. s_bukley / shutterstock.com fot. s_bukley / shutterstock.com

Natascha McElhone

45-latka, która jest jednak jak młode wino - nieco cierpka, ale daje solidnego kopa. W Stanach Zjednoczonych startuje właśnie siódmy sezon "Californication" z Nataschą w roli Karen. A Karen to przecież jedyna prawdziwa miłość Hanka Moody'ego. Taki złodziej kobiecych serc nie mógł wybrać źle.

9
Fot. bulls; EAST NEWS; GETTY IMAGES; MATERIAŁY PRASOWE CORIN Fot. bulls; EAST NEWS; GETTY IMAGES; MATERIAŁY PRASOWE CORIN

Omena Mensah

Czyż może być coś piękniejszego niż jaskółka, która właśnie zwiastuje utęsknioną wiosnę? Śliczna pogodynka TVN-u wnosi nieco egzotyki w naszą buroszarą rzeczywistość. I po cichu musimy przyznać, że potężne wyładowania atmosferyczne z Omeną w bieliźnie Corin to wcale nie taka najgorsza opcja.

10
Więcej na ten temat: dziewczyny