Wybierz stylizację, którą odtworzymy w lipcowym "Logo"!

Red.
Najlepsza męska moda to ta bazująca na klasyce, z dodatkiem oryginalnych akcesoriów. Widać to na wybiegach prezentujących lato 2016. Dobór wyłącznie naturalnych tkanin, klasyczne fasony, ciekawe zestawienia faktury oraz zaskakujące dodatki sprawiają, że sprawdzone motywy stają się świeże. Wrażenie potęgują jasne barwy, łączone z kolorami... jasnymi, rozbielonymi. Jeśli któraś ze stylizacji wydaje Ci się szczególnie ciekawa - zagłosuj. Najbardziej popularny zestaw zostanie odtworzony z ubrań wyszukanych przez naszych stylistów w sieciówkach i zaprezentowany w lipcowym wydaniu magazynu "Logo"
Fot. Daniele Oberrauch Fot. Daniele Oberrauch

Giorgio Armani

Najlepsze materiały na lato? Techniczne tkaniny może się i sprawdzają, z pewnością ich parametry odprowadzania wilgoci, chłodzenia i przepuszczalności powietrza są nie do pobicia, ale o przyjemności noszenia i elegancji nie ma mowy. Co innego z lnem, bawełną i jedwabiem. Nie dość, że "chłodzą" to jeszcze dobrze się prezentują!

1
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Canali

Safari to zdecydowanie silny trend tego lata. Marynarka z pagonami, paskiem i dużą liczbą zewnętrznych kieszeni to nie tylko kwestia mody ale przede wszystkim bardzo praktyczne ubrania. Uwaga - nie należy jednak przesadzać z wypychaniem kieszeni niezbędnymi drobiazgami - ubranie straci fason.

2
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Dunhill

Zaczął się właśnie sezon na piwonie (inaczej peonie łac. Paeonia), dlaczego więc nie użyć ich jako ozdoby butonierki? Projekt marki Dunhill pokazuje jak ciekawy efekt można osiągnąć. Kapelusz panama to następny dodatek, bez którego o nowoczesnym wizerunku nie ma mowy.

3
Więcej na ten temat: moda