6 prezentów last minute dla niej

Magda Rosłaniec
Przyznaj jednak, że z prezentami dla kobiet zawsze jest problem. Nie zawsze masz koleżankę, która dorzadzi.
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Sport pod ręką

Dziewczyny chcą być slim, fit i sexy. Ty też chcesz, byśmy takie były. Zwłaszcza twoja kobieta! Opaski fitnessowe... Cóż, nie zapewnią tego, ale pomagają w rachowaniu codziennych strat i zysków energetycznych. Kolorowy kawałek gumy przypomina modne swego czasu opaski typu "Livestrong", do tego ma czipa z żyroskopem, dzięki któremu liczy ruchy dłoni, a na tej podstawie przebyty przez użytkowniczkę dystans i spalone kalorie, nawet "jakość snu". Nowoczesna kobieta wie, że takie opaski istnieją, lecz zna lepszy sposób na wydanie paru stów. Ty na pewno wiesz o Xiaomi, najgorętszej nazwie w świecie elektroniki. I wiesz, że ich produkty są tanie, lecz dobre. Mi Band kupisz bez problemu, z gwarancją. Ta opaska potrafi też budzić wibracjami - i jest to funkcja naprawdę przydatna, zwłaszcza jeśli wstajesz później od dziewczyny!

Sklepxiaomi.pl

Xiaomi Mi Band, cena: 119 zł

1
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Dwa w jednym

Zazdroszczę mężczyznom pragmatycznego podejścia do życia, przedmiotów, a nawet ubrań.

Z zazdrości tej od czasu do czasu wybieram rzeczy, które mogą mieć podwójne albo potrójne zastosowanie. Na przykład portfel - ten z kolekcji Ecco jest na tyle ładny, że spokojnie może posłużyć również jako mała podręczna torebka.

Pl.ecco.com

Felicity Slim Wallet, cena: 479 zł

2
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Zaprojektuj jej buty

Wy, kobiety, macie bzika z tymi wszystkimi butami - powiedział mi kiedyś znajomy, który na swoje nieszczęście towarzyszył mi w krótkim wypadzie na zakupy (on twierdził, że i tak za długim). Potwierdzam: mamy. Dlatego lepiej, gdy mężczyźni nie biorą się za ich kupowanie. Niech wybierają dla nas diamenty. Buty kupować będziemy same. Albo jeszcze lepiej - będziemy je projektowały.

Po to właśnie powstało Fun in Design. Stałe ceny na każdy model buta, własnoręczny projekt, a potem ręczna robota. Super. Jak to działa? Sprawdzisz (a poterm kupisz) na:

Funindesign.pl

Bon podarunkowy Fun in Design, cena: od 250 do 470 zł (w zależności od modelu butów)

3
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Zły padnie jak mucha

Zmieści się w każdej torebce, a waży tyle co nic (210 g). Pistolet gazowy Sig Sauer RMG-29 jest mniejszą repliką broni palnej i został stworzony z myślą o kobietach. Wykorzystuje gaz obezwładniający, którym mogą być cały czas załadowane pojemniki bez ryzyka wystąpienia jakiegokolwiek uszkodzenia. Trafiony gazem zły typ przeniesie się w inny wymiar na pół godziny. Zasięg do 4 m. Wiemy, że o nią dbasz, ale czasami będzie potrafiła zadbać o siebie sama.

Arobron.pl

Sig Sauer RMG-29, cena: 119 zł

4
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Wrzuć na luz

"Bo dobre mienie, perły, kamienie. (...) dobre są, ale..." gdy nie masz czasu, a stres odbiera ci radość życia, nic nie cieszy. Pierwszym krokiem wyjścia z życia pełnego napięcia może być ta książka. Najlepiej z kompletem dobrych kredek.

Empik.com

"Antystresowe, kreatywne kolorowanie dla dorosłych. Piękne ogrody", cena: 22,40 zł

5
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Zabawa dla dam

Nie lubię, gdy na domowych przyjęciach barek jest podzielony na część kobiecą (wino, zazwyczaj białe, nie daj Bóg - półsłodkie) i męską (te wszystkie wspaniałe butelki o interesujących etykietach). Przyznaję, za whisky nie przepadam, ale koniak? Czemu lampka koniaku jest często traktowana jako męska przyjemność?

Uważam, że dobry koniak to przyjemność uniseks, przyjemność ponad podziałami. Naprawdę lubię to powolne smakowanie trunku, ogrzanego w szkle ciepłem dłoni. Lubię, gdy z kieliszka zaczynają unosić się aromaty brzoskwini, moreli, fiołków i wanilii. A tak właśnie pachnie szklaneczka remy martin. Tak, remy martin to zdecydowanie zabawa dla dam.

Remy Martin VSOP Mature Cask Finish, cena: 180 zł

6
Więcej na ten temat: gadżety, prezenty, święta