W jakich hotelach zatrzymują się gwiazdy? Zobacz sam!

pp
Wydaje Ci się, że celebryci zawsze śpią w luksusowych hotelach otoczeni złotem? Nic bardziej mylnego! Chociaż mamy wrażenie, że każdy z nas z chęcią spędził wakacje.

Romantyczne Włochy

Ten hotel zasłynął w filmie Normana Jewisona "Only You" z Robertem Downey'em Juniorem. Bardzo często odwiedza go Sienna Miller. Oto La Sirenuse we włoskim Positano. Znajduje się on w pobliżu Morza Śródziemnego na malowniczym wzgórzu. Idealny do odpoczynku.

1

Środek świata w Nowym Jorku

To wyjątkowe miejsce, w którym chętnie goszczą Robert de Niro czy Jennifer Lawrence. Greenwich Hotel mieści się w środku Nowego Jorku i ma wyjątkowy wystrój. Każdy pokój jest urządzany indywidualnie.

2

Muzyka na Jamajce

Najczęstszymi gośćmi są tutaj Rihanna i Gwen Stefani. Nic dziwnego - w hotelu Resort Geejam znajduje się profesjonalne studio nagrań. Poza tym egzotyczna roślinność, piękne plaże, lazurowe morze... w końcu to Jamajka!

3

Romantyczna Francja

W tym hotelu bardzo chętnie przebywają Brad Pitt i Angelina Joile mimo, że sami posiadają własną winnicę we Francji. To jednak jest wyjątkowe miejsce. Hotel wygląda jak zamek, jednak skrywa luksusowe, nowocześnie wyposażone wnętrza. Witamy w Château de la Couronne.

4

Legendarny Paryż

To miejsce, które gościło największe sławy tego świata. Być może ze względu na niezwykłą renomę, a być może ze względu na swojego niezwykłego szefa kuchni  Erica Desbordes'a i zdobytą przez niego gwiazdkę Michelin.

5

Stylowy Londyn

Hotel Claridge's ma wszystkie możliwe udogodnienia - łącznie z salą balową. Jednak w każdym pomieszczeniu można wyczuć pełną luksusu atmosferę. Nic dziwnego, że tak chętnie przyjeżdża tutaj Kate Moss czy Poppy Delavigne.

6

Afryka dzika!

To właśnie tutaj Justin Timberlake i Jessica Biel spędzili miesiąc miodowy. Oto hotel Signita Serengeti House w Tanzanii. Dzika przyroda, dzikie zwierzęta i czysta woda gratis!

7

Szwajcarskie alpy

To najbardziej niesamowity projekt w całym zestawieniu. Nic dziwnego, że byli w nim najbardziej niesamowici goście - Księżna Kate i Książę Harry. W tym miejscu jest wszystko, nawet spa i kolejka liniowa.

8
Więcej na ten temat: po godzinach, znalezione w sieci