Bartosz Kapustka i jego dziewczyna. Tworzą wspaniałą parę

mista
- Wydaje się, że wybierając Bartosza Kapustkę Odkryciem Roku specjalnie nie ryzykujemy. To materiał na Piłkarza przez duże P. - tak redakcja "Piłki Nożnej" argumentowała w lutym tego roku przyznanie Kapustce zacnego tytułu "Odkrycie Roku 2015". Kapustka przeżywa właśnie rewelacyjny okres nie tylko z zawodowego punktu widzenia: niedawno pochwalił się swoją dziewczyną. Klaudia chętnie wrzuca do sieci zdjęcia z Bartkiem

Bartosz Kapustka to najmłodszy członek kadry biało-czerwonych podczas Euro we Francji. Jakby nie patrzeć chłopak jest jeszcze nastolatkiem: 20 urodziny będzie obchodził dopiero tej zimy (dokładnie w wigilię Wigilii, bo 23 grudnia). Urodził się w Tarnowie i tam też stawiał swoje pierwsze profesjonalne kroki na boisku (wychowanek Tarnovii Tarnów).

Obecnie na co dzień gra jako pomocnik w Cracovii. W reprezentacji Polski zadebiutował podczas pamiętnego meczu z Gibraltarem 7 września ubiegłego roku, kiedy to rozgromiliśmy rywali 8:1. Do tak wysokiego wyniku przyczynił się również Kapustka, zdobywając wówczas swoją pierwszą bramkę strzeloną dla narodowej reprezentacji.

MATERIAŁY PRASOWE EKSTRAKLASA SA MATERIAŁY PRASOWE EKSTRAKLASA SA

Odkrycie sezonu

Choć Cracovia wywalczyła dopiero czwartą pozycję w lidze to Bartosz Kapustka zdecydowanie wyróżniał się w zespole. Na plus. Na tyle dobrze dawał sobie radę na boisku, że jego zaangażowanie dostrzegli dziennikarze redakcji sportowych. I przyznali Kapustce statuetkę w konkurencji Odkrycie Sezonu 2015/2016 Ekstraklasy. Zawodnika Cracovii dostrzegła również redakcja "Piłki Nożnej", która w swoim plebiscycie przyznała mu tytuł "Odkrycie Roku 2015".

1
Instagram Instagram

Dziewczyna gwiazdora

Bartosz Kapustka jak na piłkarskiego gwiazdora przystało niestety musi znosić również zainteresowanie mediów swoim życiem prywatnym. Albo stety. Bo wygląda na to, że sam niezbyt stara się ukrywać swoją prywatność. Kolorowe czasopisma i plotkarskie portale w mig dostrzegły, kiedy na gali tygodnika Piłka Nożna "pochwalił się" swoją dziewczyną - fotomodelką Klaudią Adamczyk. Para wzbudziła spore zainteresowanie, Klaudia ma 25 lat i chętnie dzieli się zdjęciami z Bartkiem na Instagramie.

2
AG / Instagram AG / Instagram

Doskonała para

Klaudia i Bartosz Kapustka tworzą piękną parę

3
Instagram Instagram

Klaudia się chwali

Dziewczyna Bartosza Kapustki - jak na WAG przystało - chętnie chwali się też na swoim instagramowym profilu zdjęciami swojej własnej osoby

4
Więcej na ten temat: euro 2016, po godzinach, styl życia