W ciągu całego życia śpiewasz w aucie 2630 razy. Sprawdź, co jeszcze statystyczny Polak robi w samochodzie

syljak
W lipcu i sierpniu 2016 roku Citroen przepytał obywateli 7 krajów Europy, jakie czynności wykonują w swoich samochodach. Wśród ankietowanych znaleźli się także Polacy. Śmiało możemy powiedzieć, że auto to naprawdę nasz drugi dom.
Fot. za pixabay.com Fot. za pixabay.com

Środek transportu

Z ankiety wynika, że Polacy spędzają w aucie średnio 3 lata i 11 miesięcy, z czego 2 lata i 7 miesięcy jako kierowca, a rok i 3 miesiące podróżujemy autem w roli pasażera.

1
Fot. za pixabay.com Fot. za pixabay.com

Kultura jazdy

Polacy, którzy codziennie podróżują samochodami w ciągu całego swojego życia machają lubdziękują innym uczestnikom ruchu drogowego 4042 razy.

2
Fot. za pixabay.com Fot. za pixabay.com

Ach te emocje

W aucie, tak jak w życiu, przeżywamy szczęśliwe i smutne momenty. Z raportu Citroena wynika, że statystyczny Polak zalicza 127 niekontrolowanych wybuchów śmiechu. Zdecydowanie mniej, bo 43 razy za kierownicą dajemy się ponieść łzom.

3
Fot. za pixabay.com Fot. za pixabay.com

Miejsce spotkań rodzinnych

Okazuje się, że auto to także idealne miejsce na pocałunki z bliską osobą. Z raportu wynika, że całujemy się w samochodzie 1715 razy. Oprócz tego 48 razy gramy w gry podczas podróży.

4
Fot. za pixabay.com Fot. za pixabay.com

Ulubione pytanie dzieci

Znienawidzone przez dorosłych pytanie i jednocześnie najpopularniejsze wśród małych pasażerów, czyli "Jak daleko jeszcze?" pada w samochodzie średnio 286 razy.

5
Fot. za pixabay.com Fot. za pixabay.com

Pocałunek tak, seks rzadziej

Jeśli chodzi o uprawianie seksu w aucie, ankietowani z Polski raczej nie wybierają tego miejsca na miłosne uniesienia. Średnio 1,9 razy zdarza nam się zdecydować na uprawianie miłości w aucie.

Najwyższą statystyką w tej kwestii mogą pochwalić się Włosi - po 8 razy, a Francuzi i Anglicy po 3,4 razy.

6
Więcej na ten temat: motoryzacja, po godzinach, znalezione w sieci