Wiemy, kto będzie kolejną dziewczyną Bonda!

KD
A wiemy od portalu "Celeb Dirty Laundry". Dziennikarze serwisu twierdzą - w oparciu o dobrze poinformowane źródła - że do roli kolejnej dziewczyny Bonda przymierzane są cztery aktorki. Która pasowałaby najlepiej?
Fot. Helga Esteb / Shutterstock.com Fot. Helga Esteb / Shutterstock.com

Meghan Markle

Jeszcze do niedawna była znana głównie fanom serialu "Suits", gdzie wcielała się w rolę Rachel. Odkąd jednak zaczęła spotykać się z Księciem Harry'm (podobno były już nawet oświadczyny!), aktorkę kojarzą niemal wszyscy Brytyjczycy. Zdaniem portalu "Celeb Dirty Laundry" to właśnie ona ma największe szansę na zagranie u boku Daniela Craiga.

Dla artystki zapewne byłaby to trampolina kariery, ale na przeszkodzie może stanąć... rodzina królewska! Tabloidy na Wyspach dowodzą, że Harry nie jest zadowolony z pomysłu, aby Meghan została kolejną panną Bonda (ech ta zazdrość...). Aktorka jest najstarsza z całej anonsowanej czwórki, co akurat nie powinno stanowić problemu, biorąc pod uwagę, że w "Spectre" James uwiódł pięćdziesięcioletnią Monicą Belucci.

1
MARIO ANZUONI / REUTERS / REUTERS MARIO ANZUONI / REUTERS / REUTERS

Jennifer Lawrence

Aktorka ma za sobą wspaniałe miesiące - ewidentnie jest na fali. Widzom na całym świecie dała się poznać nie tylko jako utalentowana artystka, ale również - sympatyczna dziewczyna (wszyscy pamiętamy jej upadek podczas gali oscarowej!). Potencjał komercyjny na pewno w Lawrence jest, ale czy Bond, James Bond, gustuje w dziewczynach o takiej właśnie urodzie?

Bardzo Jennifer lubimy, "Joy" okazał się w miarę znośny głównie dzięki jej wdziękowi, ale jednak nie bardzo widzimy ją u boku Daniela Craiga. Zdecydowanie chętniej posłuchamy kolejnych uroczych wykonań słynnych przebojów:

2
REUTERS/LUCAS JACKSON REUTERS/LUCAS JACKSON

Margot Robbie

O potencjalnej roli gwiazdy "Wilka z Wall Street" spekuluje się od dawna. Jeszcze kilka miesięcy temu bukmacherzy na Wyspach to właśnie ją uznawali za faworytkę do występu w najnowszej odsłonie przygód Agenta 007. Serwis "Celeb Dirty Laundry" potwierdza te doniesienia, umieszczając aktorkę w ścisłej czołówce najbardziej prawdopodobnych kandydatek do roli.

"Legion samobójców" potwierdził, że australijska aktorka ma w sobie wrodzony czar i magnetyzm - swoją rolą, Margot ciągnęła całą produkcję. I bardzo byśmy popierali tę kandydaturę, gdyby nie fakt, że o rolę u boku Daniela Craiga ma ubiegać się również...

3
Fot. Helga Esteb / Shutterstock.com Fot. Helga Esteb / Shutterstock.com

...Emily Ratajkowski!

Naszym zdaniem - to kandydatka idealna! Popularna, piękna, urocza oraz - choć wielu krytyków uważa inaczej - utalentowana. Bardzo nam się podobała jako Sophie w "We Are Your Friends", dlatego nie widzimy przeciwwskazań, by zagrała również dziewczynę Bonda. Sądzimy, że jej specyficzny, naturalny sposób bycia dałby twórcom zupełnie nowe pole do eksploatacji utartego schematu. Jamesowi bardzo by się to przydało.

Waszym zdaniem, kto powinien zagrać dziewczynę Agenta 007?

4
Więcej na ten temat: bond, ratajkowski, robbie