Ubierz się jak Beckham, Gosling, Kanye West, albo...

wiech
David Beckham, Ryan Gosling, Kit Harington, Ryan Reynolds i Kanye West - oni wszyscy to potrafią. Jak się ubrać, żeby wyglądać świetnie, ale sprawiać wrażenie, że w ogóle ci na tym nie zależy i wyszło ci to całkiem przypadkowo. Rozkładamy ich styl na czynniki pierwsze.
fot. Fashion PR fot. Fashion PR

Sportowy luz: David Beckham

On nie zawsze to potrafił. Styl piłkarza długo pozostawiał wiele do życzenia. Pod czujnym okiem żony David bardzo się wyrobił, i teraz jest mistrzem sportowego casualu. Lekka dżinsowa kurtka i puchowa kamizelka, do tego modne sportowe buty i obowiązkowo wełniana czapka (i dla mody, i dla zdrowia). Nic na siłę, wszystko fajnie.

1
fot. Fashion PR fot. Fashion PR

Bierz przykład z Ryana Goslinga

Ryan kłopotów z doborem garderoby nigdy nie miał, a jego brak modowych wpadek wiąże się też z tym, że Gosling wie, że prostota i wygoda to najlepsze rozwiązanie. Ryan też zwykle pamięta o czapce. Bierzcie przykład.

2
fot. Fashion PR fot. Fashion PR

Miejski casual: Kit Harington

Odtwórca roli Jona Snowa w "Grze o tron" w serialu zbyt wielkiego pola do modowych popisów nie ma (jako członek Nocnej Straży ubierać się musi zawsze na czarno).na co dzień z kolorami też nie szaleje, i dobrze, bo jesienią świetnie noszą się szarości, granaty i brązy.

3
fot. Fashion PR fot. Fashion PR

Całe życie na rapie: Kanye West

Nieodłącznym niemal składnikiem stylu tego (i wielu innych) rapera są charakterystyczne żółte timberlandy. Sportowa bluza, kurtka w stylu bomber i koniecznie t-shirt z jakimś ciekawym nadrukiem. Aha, i złoty zegarek.

4
fot. Fashion PR fot. Fashion PR

Miejski szyk: Ryan Reynolds

Styl tego kanadyjskiego aktora to casual bardziej smart, niż street. Jasne chinosy, kardigan, prosta koszula i takiż płaszcz. Wszystko razem tworzy dość elegancką, ale swobodną całość.

5
Więcej na ten temat: dodatki, kurtki, moda męska, spodnie