Moda męska: porównaj cztery różne style na lato

wiech
Styl marynarski, safari, kwiaty i dżins. Jak to wygląda i z czym się to nosi? Przygotowaliśmy ściągę (obrazkową).
fot. Navigare fot. Navigare

Po pierwsze: dżins

Jest to supertrwały materiał, który nigdy się nie starzeje - nie tylko ze względu na swoje właściwości, ale przede wszystkim dzięki ilości wcieleń, w których występuje, co oczywiście również zwiększa możliwości dobrania go do naprawdę różnorodnych stylizacji. Latem obowiązywać będzie jego jasny, błękitny odcień. Przestrzegamy z kolei przed za dużymi przetartymi spodniami dżinsowymi - nie przesadzajcie z byciem modnym. Najlepiej sprawdzi się kurtka i szorty.

Zdjęcie Atlantis Czapka z daszkiem Ace Zdjęcie MUSTANG Kurtka jeansowa Manhattan 3398-5029-585 Zdjęcie STEGOL koszulka męska 583 (szara)
Atlantis Czapka z daszkiem Ace MUSTANG Kurtka jeansowa
STEGOL koszulka męska
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
1
fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Po drugie: styl marynarski

Ten trend jest wraca co roku, bo idealnie sprawdza się w letnich warunkach pogodowych. Dlatego tym bardziej warto wziąć sobie go do serca - będzie to związek wieloletni. Paski, połączenie bieli i granatu, akcenty czerwieni - to podstawy marynistycznej stylizacji. A najlepsze w niej jest to, że jak już nauczycie się podstaw, opanujecie całość - bo to styl superprosty, więcej zasad w nim nie ma.

Zdjęcie QUIKSILVER sweter męski ZEN FLY M PU ING KRMPU073-ING Zdjęcie Roy Rogers Spodnie materiałowe beżowe (P.57 REGULAR) Zdjęcie The North Face Kurtka Resolve Jacket T0AR9T7D8
QUIKSILVER sweter męski
Roy Rogers Spodnie materiałowe The North Face Kurtka Resolove
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
2
fot. Navigare fot. Navigare

Po trzecie: safari

Jest gorąco, powietrze pod wpływem temperatury leniwie drga na horyzoncie? Tak, to pora na pomarańcze, beże, khaki i brązy - kolory ziemi. Jeśli zaś chodzi o desenie - oczywiście moro! Jak bez niego obyć się w tropikalnej dziczy? A miasto w środku lata niewiele się od niej różni.

Zdjęcie Ezekiel WEEKENDER Chinosy beżowe (EP113061) Zdjęcie Jack & Jones Koszulka (191652_421) Zdjęcie SIX DAYS Pasek skórzany PS26
Ezekiel WEEKENDER Chinosy
Jack & Jones Koszulka
SIX DAYS Pasek skórzany
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
3
fot. Navigare fot. Navigare

Po czwarte i ostatnie: kwiaty

Jest to kontrowersyjny trend, raczej dla odważnych, pewnych siebie panów. Albo tych wyluzowanych - z dystansem do siebie i świata. Nie obawiajcie się - kwiaty wcale nie są zagrożeniem dla waszej męskości (a jeśli są, to męskość to zaiste wątlutka), a wręcz mogą stanowić przyciągającą oko ciekawostkę, który uczyni z was dandysów XXI wieku.

Zdjęcie FEEWEAR SPODNIE SS R-TENDO FW14SPM01001 Zdjęcie MZGZ Koszulka polo Penflow Blue Zdjęcie PRIUS Okulary przeciwsłoneczne PLS 214 T
FEEWEAR SPODNIE SS R-TENDO MZGZ Koszulka polo Penflow PRIUS Okulary przeciwsłoneczne
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
4
Więcej na ten temat: bluzy, denim, koszulki, moda męska, spodnie, styl