Zagłosuj na stylizację z wybiegu, którą odtworzymy w sierpniowym "Logo"

magro
Propozycje projektantów na tegoroczne lato to nie tyle odsłaniać boskie ciało, co stawić na inteligentne tkaniny, czyli takie, które oddychają, gdy grzeje - chłodzą, gdy zimno - grzeją. Dobrze, że nie mówią, ale wszystko przed nami... Oto jak najsłynniejsze domy mody komponują dziś letnie stroje.
Od lewej: GUCCI, LEE ROACH / Imaxtree Od lewej: GUCCI, LEE ROACH / Imaxtree

Białe spodnie

Kiedy jeśli nie teraz - mężczyzna w białych spodniach to w oczach kobiety mężczyzna, który dba o siebie i nie jest przesadnie praktyczny. Białe spodnie wyglądają dobrze i w ciągu dnia i wieczorem.

. . .

Zliczamy Wasze głosy do piątku 3 lipca, do południa. Zestaw, który otrzyma ich najwięcej, zostanie odtworzony przez naszych stylistów w wersji budżetowej i zaprezentowany w sierpniowej edycji magazynu "Logo".

Zdjęcie Coco Styl Białe Sportowe Rybaczki z Kontrastowymi Paskami Wzdłuż Kieszeni Zdjęcie Medicine Spodnie Panama RS14.SPM060 (beżowy) Zdjęcie R essentiels SPODNIE SPORTOWE (324381574)
Coco Styl Białe Sportowe Ry... Medicine Spodnie Panama RS1... R essentiels SPODNIE SPORTO...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
1
Od lewej: FENDI, PORTS 1961 / Imaxtree Od lewej: FENDI, PORTS 1961 / Imaxtree

Biało-czarny

Zestaw zawsze elegancki i bezpieczny. Żeby jednak nie przesadzić z klasyką, pokuś się na przełamanie zestawu jakim oryginalnym elementem - sportowa kurtką, sandałami itp.

2
Od lewej: DUNHILL PO, GUCCI / Imaxtree Od lewej: DUNHILL PO, GUCCI / Imaxtree

Pastele

Wyblakłe, rozbielone, jasne, niejaskrawe, nieintensywne tak można określić barwy pastelowe. Są modne i męskie, bez względu na to z czym wam się kojarzą.

3
Od lewej: RICHARD JAMES, VARVATOS / Imaxtree Od lewej: RICHARD JAMES, VARVATOS / Imaxtree

Letnie, lekkie materiały

Nowoczesny len i bawełna przystosowane są do upałów w mieście, luźno utkane przepuszczają powietrze i są bardzo przyjemne w dotyku.

4
Od lewej: DSQUARED2, GUCCI / Imaxtree Od lewej: DSQUARED2, GUCCI / Imaxtree

Trencz

Nie czekaj do jesieni - trencz to doskonały pomysł na wierzchnie okrycie w chłodniejszy letni dzień i wieczór. A jeśli ciągle w twojej garderobie nie ma trencza, upoluj go na wyprzedażach - właśnie wystartowały.

5
Od lewej: ETRO, MARRAS / Imaxtree Od lewej: ETRO, MARRAS / Imaxtree

Żółto mi

Nawet sobie nie wyobrażasz, że żółty kolor tak dobrze łączy się zarówno z barwami jasnymi i ciemnymi. To całkiem bezpieczny i uniwersalny kolor. Nie wahaj się.

6