Zagłosuj na stylizację, którą odtworzymy w "Logo" 9/15

MR
Bomberka! Ta kurtka nigdy nie przestała być modna, a w ostatnich kilku sezonach doczekała się tak wielu ciekawych wersji, że śmiało można okrzyknąć ją HITEM. Przedstawimy 10 najciekawszych naszym zdaniem bomberek z jesienno-zimowych kolekcji wielkich projektantów z wybiegów z Mediolanu, Londynu i Paryża. Zagłosuj na model, który podoba Ci się najbardziej, a nasi styliści odnajdą możliwie najbardziej podobny na polskim rynku i przedstawią we wrześniowym wydaniu LOGO, który ukaże się w kiosku 28 sierpnia.
fot. Imaxtree fot. Imaxtree

Łączenie

Bomberka - jeśli ciągle nie masz jej w swojej szafie, teraz jest dobry czas na zakup. W kolekcjach na tegoroczną jesień, większość producentów proponuje aż dwa, trzy różne modele.

Na pierwszych dwóch zdjęciach możecie zobaczyć połączenie dwóch a nawet trzech tkanin o różnych fakturach, kolorach i grubościach sprawia, że prosta z natury kurtka staje się bardzo ciekawym projektem. W tym sezonie szczególnie modne stało się łączenie naturalnej skóry z materiałem.

 

Zapraszamy do głosowania! Zliczamy głosy do piątku 7 sierpnia, godziny 14.00.

1
fot. Imaxtree fot. Imaxtree

Wzór

Szukasz czegoś oryginalnego? Poszukaj wzorzystej kurtki ? bobmerka jest na tyle prostym i klasycznym wzorem, że nawet mocny wzór nie zmienia jej ?skromnego? charakteru.

2
fot. Imaxtree fot. Imaxtree

Stójka

Charakterystyczną cechą kurtki typu bomberka jest krój ? długość do bioder, ściągacz bądź paski w pasie i mankietach oraz stójka ze ściągacza. Hermes wyciągnął do góry stójkę, przez co kurka nabrała bardziej zadziornego charakteru

3
fot. Imaxtree fot. Imaxtree

Suwak

Jedna z cech typowej bomberki jest zamek błyskawiczny tzw. dwusuwakowy, co oznacza mniej więcej tyle, że możesz rozpiąć kurtkę od góry, albo od dołu. Mała rzecz, ale cieszy.

4
fot. Imaxtree fot. Imaxtree

Tkanina

Projektanci postanowili zabawić się również nietypowymi dla bomberek tkaninami, proponując np. nadmuchany nieco materiał albo tzw. pikowanie, czyli przeszycia materiału co daje bardzo ciekawy efekt.

5
Więcej na ten temat: kurtki, moda męska, moda na życzenie