Letnie trendy w modzie męskiej testuje Jakub Rzeźniczak [SESJA LOGO]

Zdjęcia: Radek Polak; stylizacja Piotr Sałata
Jakub Rzeźniczak, obrońca Legii, broni prawa do wychodzenia poza schematy. W piłce, życiu i w modzie. Razem testujemy wytrzymałość letnich trendów i ćwiczymy różne stylistyczne konfiguracje.
Fot. Radek Polak Fot. Radek Polak

Kolory ziemi - wypróbowany patent w modzie męskiej

Płaszcz: Robert Kupisz, 1200 zł

Podkoszulka: Robert Kupisz, 300 zł

Spodenki: Levi's, 279 zł

Jakub Rzeźniczak zaczynał w ŁKS-ie Łódź. Jeszcze w wieku juniorskim przeszedł do rywala zza między - Widzewa. Od 10 lat w Legii. Jako piłkarz wyróżnia się nie tylko świetną grą w obronie, ale też dużą aktywnością medialną - sam prowadzi swoje konta na Facebooku i Twitterze (co jest rzadkością nie tylko wśród sportowców, chętnie korzystających z usług PR-owców). Nie boi się krytyki, dobrze znosi presję. Z rolą modela - wcale niełatwą - poradził sobie popisowo. Dogrywka nie była potrzebna.

+ LOGO poleca

Nowe spojrzenie na dobrze znany patent: kolory ziemi, ale inaczej. Tym razem nie mają maskować, nie pomogą ci się wtopić w tło. Ich popularność wynika z ich naturalności i neutralności. Ale teraz kolory ziemi łączymy z nietypowymi krojami, przykuwającymi uwagę fasonami. Niby stereotypowo, ale nietypowo.

1
Fot. Radek Polak Fot. Radek Polak

Motor na miarę szyty

Marynarka, Vistula, 649,90 zł (cały garnitur)

Koszula, Pierre Cardin, 329 zł

Spodenki, Levi?s, 279 zł

Buty, Puma, 549 zł

Zegarek, Zenith, 29 700 zł

Motor na miarę szyty

Sesja zdjęciowa odbyła się w warsztacie 86 Gear, specjalizującym się w przerabianiu starych motocykli. Christiana Boosena, który ten garaż założył, fascynują szczególnie motocykle z lat 70. i pierwszej połowy 80. Właśnie z tego okresu pochodziła jego pierwsza yamaha, którą pojechał w podróż do Stambułu. Połowę czasu spędził jednak na naprawianiu ciągle psującej się maszyny. Po powrocie postanowił otworzyć własny warsztat. Więcej na: Facebook/86gear

2
Fot. Radek Polak Fot. Radek Polak

W barwach dżinsowych

Kurtka, Levi's, 399 zł

Spodnie, Levi's, 379 zł

Pasek, Levi's, 149 zł

Buty, Timberland, 699,99 zł

Okulary, Prada, 1090 zł

Zegarek, Yes/Nixon, 1999 zł

W barwach dżinsowych

Piłkarz najlepiej chyba wie, że uniform nie musi przekreślać indywidualnego stylu. Swoboda i pewność siebie pozwalają na więcej - w tym wypadku więcej dżinsu, który w tym sezonie jest szczególnie modny.

3
Fot. Radek Polak Fot. Radek Polak

Wielozagraniowiec

Kurtka, Prosto, 300 zł

Koszulka, Levi?s, 149 zł

Spodenki, Vistula, 149,90 zł

Wielozagraniowiec

Moda, tak jak dobry sportowiec, powinna zaskakiwać, ale nie może sobie pozwolić na zagrywki efekciarskie. Zgrabne mieszanie stylu sportowego, elegancji i swobody to niełatwe zagranie, ale daje świetne efekty!

4
Fot. Radek Polak Fot. Radek Polak

Koszula na każdą okazję

Koszula, Vistula, 179,90 zł

Spodenki, Robert Kupisz, 800 zł

Czapka, New Era/Sizeer.com, 139,99 zł

5
Więcej na ten temat: moda męska, styl