Wybierz stylizacje, które odtworzymy w Logo w numerze grudniowym oraz styczniowym

magro
Tegoroczne kolekcje są bardzo męskie, dominują klasyczne formy oraz prosta paleta kolorów. Ale jak zwykle w modzie, diabeł tkwi w szczegółach, takich na przykład jak sposób łączenia kolorów czy zestawianie tkanin. Przyjrzyjcie się bliżej tym na pierwszy rzut oka bardzo typowym, zwykłym zestawom, a odkryjecie dużo ciekawych elementów. Wasze dwie ulubione stylizacje odtworzymy w wersji budżetowej, zaglądając do polskich sklepów. Zestaw, który zdobędzie najwięcej głosów zobaczycie w grudniowym magazynie "Logo", a zdobywcę drugiego miejsca w numerze na styczeń 2016. Liczymy Wasze głosy do piątku 30 października, do południa.
Fot. Imaxtree Fot. Imaxtree

Barbour

Skarpety na spodnie! Nic nowego, a ciągle cieszy oko. Manewr ten stosowany dotychczas wyłącznie w stylizacjach sportowych staje się coraz popularniejszy również w bardziej formalnych zestawach.

1
Fot. Imaxtree Fot. Imaxtree

Bikkembergs

Męskie legginsy. Hmm. A co będzie następne? Spódnica? Sukienka? Tunika? Miło popatrzeć na umięśnioną męską łydkę, ale na może jednak na siłowni. A jak wam podoba się facet w rajtuzach?

2
fot. Imaxtree fot. Imaxtree

Brioni

Nie bój się kraty. Jeśli kolorowa wydaje ci się zbyt oryginalna, zacznij od kraty w stonowanych odcieniach, na przykład granatu i szarości. Krata zestawiona z gładkimi elementami (koszulą, swetrem, bez wymyślnych dodatków) wygląda bardzo dostojnie.

3
fot. Imaxtree fot. Imaxtree

Calvin Klein

Cętki pantery z pewnością nie sprawią, że staniesz się bardziej dziki, ale na pewno potwierdzą, że jesteś bardzo otwarty na oryginalne pomysły projektantów. Czemu nie?

4
fot. Imaxtree fot. Imaxtree

Casely Hayford

Tej zimy na pewno nie zmarzniesz, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na bycie modnym. Na czasie jest ubierać się na cebulkę - istotą tegorocznego trendu jest łącznie tkanin grubych z cienkimi, gładkich i delikatnymi z szorstkimi.

5
fot. Imaxtree fot. Imaxtree

Coach

Zieleń a właściwie najbardziej męskie jej odcienie - butelkowa i zgniła to odcienie, na które na pewno się natkniesz obserwując aktualne kolekcje.
Nie brakuje w nich również moro, jednak tym razem nie jako odzieży robotniczo-ochronnej, ale w postaci modnych dodatków.

6
fot. Imaxtree fot. Imaxtree

Corneliani

Każdy, kto myśli że reglanowy rękaw (od tradycyjnego różni się tym, iż wszywany jest z przedłużeniem sięgającym aż do linii dekoltu) zarezerwowany jest dla damskich modeli, mamy dobrą wiadomość - coraz częściej stosuje się go w płaszczach męskich, i jak większość elementów męskiej garderoby ma również wojskowy rodowód. Raglan zawdzięcza swoją nazwę od nazwiska angielskiego generała lorda Raglana, który nosił płaszcze o takim kroju rękawa. Początkowo w modzie rękaw ten używano wyłącznie w odzieży wierzchniej, dziś jest to bardzo popularny krój w odzieży sportowej.

7
fot. Imaxtree fot. Imaxtree

Missoni

Szalik jest bezapelacyjnie najmodniejszym dodatkiem sezonu. Można go nosić na wiele sposobów a najciekawiej przerzucić go po prostu przez szyję i nie chować pod kurtką. Oprócz tradycyjnych szalików do męskiego świata wkroczyły obszerne chusty najczęściej zrobione z przyjemnej w dotyku, cienkiej wełny z domieszką kaszmiru, alpaki albo jedwabiu.

8
Więcej na ten temat: moda męska, moda na życzenie