Zmysłowa kampania znanej firmy. Mnóstwo gwiazd!

KD
W nowej kampanii Calvina Kleina pojawiają się m.in. Justin Bieber, Kendrick Lamar i Kendall Jenner. Wiosenna kolekcja marki promowana jest hashtagiem: #mycalvins
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Abbey Lee Kershaw

Calvin Klein stara się dotrzeć do najmłodszych - z tego powodu, do swojej najnowszej akcji reklamowej zaprosił gwiazdy z różnych dziedzin sztuki. W kampanii pojawia się zarówno bożyszcze nastolatek z całego świata - Justin Bieber, jak i jeden z najlepszych współczesnych raperów - Kendrick Lamar. Dzięki temu obecna akcja promocyjna ma kontynuować viralowy potencjał poprzednich kampanii.

Autorem zdjęć oraz klipu promującego wiosenną kolekcję jest Tyrone Lebon. Artysta nie ukrywa, że swój przekaz kieruje przede wszystkim do millenialsów.

1
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

FKA twigs

Ważną rolę w kampanii ponownie mają odegrać instagramowe konta celebrytów. Dzieląc się w mediach społecznościowych swoimi fotografiami oznaczonymi #mycalvins, mają zachęcać odbiorców do zamieszczania własnych zdjęć. Dlatego też wybór ambasadorów wydaje się być wyjątkowo trafnym - socialowe konta Kendall Jenner były w zeszłym roku jednymi z najbardziej angażujących celebryckich kont na świecie.

O profilu Biebiera nie wspominając.

2
Calvin Klein Calvin Klein

Justin Bieber

Choć w przeszłości Calvin Klein lubił szokować swoimi kampaniami, tym razem postawił na subtelność. Na fotografiach gwiazdy opowiadają, co robią w ubraniach znanej marki. I tak Kendrick Lamar w ciuchach się skupia, a FKA twigs ćwiczy. Są też jednak artyści bardziej liryczni - aktorka Abbey Lee Kershaw dzięki produktom Calvina Kleina czuje się po prostu wolna.

3
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Kendrick Lamar

Dla niektórych artystów zaproszonych do promocji wiosennej kolekcji, nie jest to pierwsza współpraca z odzieżowym potentatem. Wcześniej ubrania Calvina Kleina promowała m.in. Kendell Jenner i Justin Bieber.

Oczywiście sam pomysł wykorzystania tagu #mycalvins nie jest też niczym nowym - firma proponowała go swoim fanom już jakiś czas temu. Jako że pomysł spotkał się z pozytywnym odzewem ze strony internautów, postanowiono kontynuować jego realizację.

4
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Fetty Wap

A wy? Co robilibyście w #mycalvins?

5
Więcej na ten temat: kampania, moda