Przegląd najlepszych butów na zimę

KD
Idzie luty, szykuj... Sam wiesz co masz szykować. Przedstawiamy kilka par, dzięki którym nie tylko będzie ci ciepło, ale które sprawią też, że będziesz wyglądał jak Leonardo DiCaprio.
Fot. Timberland Fot. Timberland

Kultowe

Jeśli nie znasz tych butów to znak, że prawdopodobnie przespałeś sporą część swojego życia. Chodzili w nich wszyscy - od najsłynniejszych raperów po wysokiego pana, którego spotykasz codziennie w porannym autobusie. Są wygodne, ogrzewają stopę, a do tego wybór dostępnych na rynku kolorów usatysfakcjonuje nawet największych malkontentów.

Buty zdecydowanie casualowe, aczkolwiek co odważniejsi zakładają je już nawet na wieczorowe okazje.

Model: Timberland Premium 6 Inch Boot

1
Fot. Mr Porter Fot. Mr Porter

Klasyczne

Kolejna propozycja dla fanów klasyki. Producent reklamuje obuwie, jako jedne z najbardziej stylowych swoich pozycji na deszcz i śnieg. Są niezwykle wygodne, a przy tym świetnie się prezentują. Fantastycznie komponują się z chinosami - wszak prostota to cecha charakterystyczna tego modelu.

Rag & Bone Spencer Canvas And Leather Duck Boots

2
Fot. Neiman Marcus Fot. Neiman Marcus

Brytyjskie

Korzenie Hunter Boots sięgają Szkocji - ten model to odpowiedź na wyjątkowo nieprzyjemną pogodę, która jest znakiem rozpoznawczym Wielkiej Brytanii. Doskonałe do miejskiej dżungli jak i na wypad poza metropolię. W ofercie firmy jest również dostępnych wiele dodatków, dzięki którym buty będą prezentowały się jeszcze lepiej.

Hunter Original Short Boots

3
Fot. Magnanni Fot. Magnanni

Eleganckie

Magnanni to firma z długą tradycją. Ten but to nie tylko eleganckie, estetyczne wzornictwo, ale także ręcznie wykonywane wykończenia. Wyprodukowane w Hiszpanii, kosztują niewiele ponad 500 dolarów. Obowiązkowa pozycja na wieczorne wyjścia. Dostępne również w niestandardowych rozmiarach.

Barto Midbrown

4
Fot. Nord Strom Fot. Nord Strom

Zamszowe

Wysokie, wodoodporne buty z zamszu. To prawdopodobnie najlepszy wybór, jeśli zimę zamierzamy spędzić w mieście. Wyprodukowane we Włoszech, zachwycają prostotą i estetyką. Aquatalia znów zachwyca.

Aquatalia 'Hayden' Weatherproof Plain Toe Boot

5
Więcej na ten temat: buty, moda