Nowa jakość biegania

Red.
Nike nie przestaje zaskakiwać - ich najnowsze buty do biegania przenoszą jogging na jeszcze wyższy poziom. Aż chce się budować formę!
Fot. Nike Fot. Nike

Powrót do przyszłości

Jak zapewnia producent, technologia w nowych butach to najbardziej innowacyjne rozwiązania, zastosowane do tej pory przez Nike. Nie tylko poprawiają komfort joggingu, ale także zmieniają nasze myślenie o treningu. Co jednak najbardziej wyróżnia ten but to chyba jego uniwersalność - potentat gwarantuje, że Lunarsport to sprzęt odpowiedni zarówno do rekreacyjnych przebieżek jak i wymagających dystansów.

1
Fot. Nike Fot. Nike

Już nie pięta Achillesa

Wszystko dzięki nowatorskiej podeszwie, która sprawia, że biegacz odczuje ostatni kilometr w ten sam sposób co pierwszy. Tak przynajmniej czytamy w informacji prasowej... Doskonałą amortyzację mają zapewnić duże wypustki, dostosowujące kształt buta do stopy. Dodatkowo łączenia poszczególnych elementów są wykonane z jeszcze większą precyzją, dzięki czemu obuwie jest znacznie lżejsze oraz dużo mniej sztywne.

2
Fot. Nike Fot. Nike

Design

Również wykonanie zwraca uwagę - a w szczególności kołnierz wokół kostki, który widzieliśmy już wcześniej w butach do piłki nożnej. Ściśle otaczający nogę, dopasowuje się do nogi. - To jak dodatkowa skarpeta, co jest bardzo pomocne - stwierdziła Sanya Richards-Ross, amerykańska medalistka olimpijska.

3
Więcej na ten temat: buty, nike