Sexy radiobudziki

ZLLL
Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. A jak się obudzisz, taka będzie reszta dnia. Z ponętnym gadżetem na komódce zawsze wstaniesz prawą nogą.

Wszystkie urządzenia mają zainstalowane radio FM oraz dźwięki budzika. Te ślicznotki oferują jednak zdecydowanie więcej.

alarm, zegarki, radio, budzik,

 

 

Philips AJB3552

Cena: 320 zł

Zamontowane tu radio DAB+ nie za bardzo przyda się w Polsce (sygnał testowy kilkunastu stacji tylko w Warszawie). Ale przecież możesz skorzystać z "anologowych" fal FM. W nocy wyświetlacz philipsa kulturalnie blednie.

 

alarm, zegarki, radio, budzik

 

 

Sencor SRC 601B

Cena: 300 zł

To nie radiobudzik. To telebudzik!

Z 2-gigabajtową pamięcią i slotem kart SD, na 3,5-calowym ekranie (320x240 pikseli) wyświetla pliki XviD, DivX, MPEG, AVI, WMV, FLV, RMVB. Nagrywa też głos i zasilają go baterie AA.

 

alarm, zegarki, radio, budzik, Philips

 

Oregon Scientific WS903

Cena: 360 zł

Wyższy poziom budzika. Metapoziom. Ten Oregon stymuluje brzmieniem natury, nastrojowym światłem  i... zapachem. A jednocześnie nawilża powietrze - ultradźwięki rozbijają cząsteczki wody, tworząc mgiełkę. Pełny synkretyzm.

1

alarm, zegarki, radio, budzik, Sony

Sony ICF-C717PJ

Cena: 210 zł

Aluminiowa bryłka budząca - i usypiająca - dźwiękami przyrody. Z projektorkiem wyświetlającym godzinę na ścianie albo suficie. Jeśli nie jesteś pewien, czy się przykrywać kołdrą, pomoże wbudowany termomter.

 

alarm, zegarki, radio, budzik, Philips

 

 

 Philips AJ7000

Cena: 230 zł

Ledowe strzałki dla stęsknionych za czarem analogowego zegara z kukułką zamknięte w eleganckiej i solidnej aluminiowej obudowie. Podtrzymywanie zasilania przy braku prądu i regulowana jasność wyświetlacza.

 

 

 

alarm, zegarki, radio, budzik, Tivoli

 

Tivoli Audio Model Three

Cena: 1130 zł

Vintage design, górna półka dźwiękowa. I cenowa. Pod drewnianą obudową z analogowym zegarkiem i ręcznymi pokrętłami kryje się czuły tuner, dzięki któremu nawet studenckie rozgłośnie z Bieszczadów nie będą trzeszczały.

2

 alarm, zegarki, radio, budzik

Oregon Scientific RRM902

Cena: 360 zł

Wskazujące temperaturę za oknem (czujnik bezprzewodowy) urządzenie podpowie, czy wstawać z łóżka. Budzi tzw. dźwiękami relaksacyjnymi albo utworami z odtwarzacza MP3. A krawędzie dziwnej szybki mienią się kolarami.

 

 

 

alarm, zegarki, radio, budzik, Sony

Sony ICF-CD7000

Cena: 515 zł

Model z odtwarzaczem płyt CD (i przez to przypominający nieco wagę sklepową). Sprawdzi się na wakacjach: w przypadku braku prądu moduł budzika zasilany jest niezależnie z akumulatorka.

 

alarm, zegarki, radio, budzik, Philips

 

 

 

Philips AJ3231

Cena: 82 zł

Jaki ładny, jaki tani!

Lustrzany wyświetlacz z trybem przyciemniania. Możliwość podłączenia odtwarzacza MP3, awaryjne bateryjne podtrzymywanie zasilania.

3

 alarm, zegarki, radio, budzik,

 

 

 

Oregon i-Wake-Up Sunrise Clock

Cena: 440 zł

Przydatne za kołem podbiegunowym podczas nocy polarnych. Pół godziny przed pobudką, zgodnie z nazwą, symuluje wschód słońca i podnosi cię z łóżka dźwiękiem radosnego życia trawiej fauny.

 

 

 

alarm, zegarki, radio, budzik, Hyundai dai

 

 

 

Hyundai RAC 878BG

Cena: 65 zł

To nie bomba. To bombowy patent Hyundaia: budzik z projektorem godziny na ścianie. Zasilanie z gniazdka albo baterii 9 V. Najtańszy gadżet w zestawieniu, dostępny także w kolorze srebrnym.

 

alarm, zegarki, radio, budzik, Panasonic

 

 

Panasonic RC-DC1

Cena: 240 zł

Zorganizuj swój plan budzeniowy, instalując w iPhonie/iPodzie Touch aplikację "Memory Loader", a następnie zadokuj urządzenie i kładź się spać. Wstaniesz przy wybranych dźwiękach i z naładowanym telefonem (lub odtwarzaczem).

 

 

 

Tekst: Łukasz Figielski, Maciek Sikorski

Zdjęcia: Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

4

Czytaj też na Logo24:

budziki, zegarki, gadżety, radio

Niech popłynie muzyka

Mydło, gąbka, radio prysznicowe. Z takim gadżetem kąpiel to więcej niż zdrowie...

Zwykły budzik, który sprawia sporo frajdy. Zamiast słuchać przeraźliwego dzwonka czy mechanicznego buczenia, obudzić cię może śpiew ptaków. W pamięci zegarka nagrano 10 ptasich treli. Ty sam wybierzesz, czy chcesz, by obudził cię kogut czy słowik. Jeśli ci tego mało, przenieś zegarek do biura i ustaw go na anonsowanie pełnych godzin. Czas szybko zleci.

Lądowanie na Księżycu, pomoc superagentowi Jamesowi Bondowi w ratowaniu świata i odmierzanie czasu na igrzyskach olimpijskich - uff, szwajcarskie zegarki Omega nie mają chwili wytchnienia.

Zegarek bez twarzy

Faceless Watch to jeden z dziwniejszych zegarków, jaki widziałeś...

5
Więcej na ten temat: budzik, wideo, zegarki