"Gdzie jest moja kupa" i inne najstraszniejsze aplikacje

kambi
W naszych smartfonach mamy sporo ciekawych i użytecznych aplikacji. Część z nich pomaga nam w organizowaniu dnia, planowaniu wyjazdów, gotowaniu czy fizycznych ćwiczeniach. Jest też taka grupa programów, które w zasadzie nie wiadomo dlaczego powstały. Dzięki nim nauczysz się jak skutecznie wyciskać pryszcze, całować ekran telefonu lub... sprawdzić dokąd spływają ścieki z toalety
Gdzie jest moja kupa? Gdzie jest moja kupa?

Gdzie jest moja kupa

Aplikacja "Gdzie jest moja kupa?" została stworzona dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Jaworznie. Pozwala ona sprawdzić co dzieje się z zawartością muszli klozetowej po spuszczeniu wody. Wprawdzie program obejmuje tylko Jaworzno i okolice, ale ściągnąć i przetestować może go każdy. W programie trzeba wskazać na mapie miejsce zamieszkania. To wskazanie traktowane jest jako spuszczenie wody. Następnie aplikacja uruchamia swego rodzaju kanalizacyjną nawigację.

Gdzie jest moja kupa?Gdzie jest moja kupa?

Widzimy wtedy trasę, jaką musi pokonać "ładunek" by dotrzeć do celu. Program odlicza czas od startu i pokazuje ile kilometrów zostało do mety. Tą okazuje się być oczyszczalnia ścieków w pobliżu Zbiornika Dziećkowice. Osiągniętym czasem możemy pochwalić się znajomym na Facebooku.

Gdzie jest moja kupa?Gdzie jest moja kupa?

Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepie Google Play.

1
Pimple Popper Pimple Popper

Wyciskacz pryszczy

Pimple Popper to program, dzięki któremu możemy zgłębić tajniki wyciskania pryszczy. Aplikacja posiada kilka poziomów trudności. Ćwiczyć możemy na małych zaskórniakach i ogromnych białych bąblach. Program na początku pyta, w którą wersję chcemy zagrać. W tej klasycznej musimy pozbyć się kilku wyprysków z twarzy młodej pani.

Pimple PopperPimple Popper

Obok pryszczy czasami trzeba zdrapywać strupki. Całej procedurze towarzyszy wesoła muzyka. Jeśli wszystko pójdzie dobrze i oczyścimy twarz z niedoskonałości to program pozwoli nam przejść na dalszy poziom. Zobaczcie sami:

Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepie Google Play.

2
Test całowania Test całowania

Jak dobrze całujesz?

Program "Test całowania" niektórym może się przydać. Tuż przed pierwszą randką możemy potrenować różne rodzaje pocałunku. Od delikatnego muskania po wersję z języczkiem. Aplikacja wyświetla zdjęcie ust, do których należy przyłożyć nasze usta. Następnie analizuje siłę i czas trwania pocałunku. Po analizie możemy sprawdzić czy jesteśmy romantykami i czy całujemy z pasją.

Test całowaniaTest całowania

W programie jest też opcja dla par. Wtedy trzeba wpisać nasze imię oraz imię ukochanej osoby a następnie poddać się "rutynowemu badaniu" programu. Jednak ćwiczyć chyba lepiej w samotności, nie wiadomo jak ktoś obcy zareaguje na widok faceta liżącego ekran swojego telefonu.

Test całowaniaTest całowania

Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepie Google Play.

3
PoopLog PoopLog

Sheruj swoją kupę...

Pozostajemy w temacie. "PoopLog" to dziennik naszej kupy. Program pozwala na wybranie rodzaju kupy, jaką właśnie zrobiliśmy. Pyta też o jej rozmiar. Aplikacja poinformuje nas kiedy stwierdzi, że jest z nią coś złego i może oznaczać zdrowotne problemy. Ten nietypowy dziennik możemy prowadzić w każdym momencie.

PoopLogPoopLog

PoopLog posiada też funkcję dodawania załącznika w postaci zdjęcia. Takim zdjęciem oraz notką tekstową możemy się pochwalić znajomym na Facebooku lub Twitterze.

PoopLogPoopLog

Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepie Google Play.

4
Wykrywacz Kłamstw odcisk palca Wykrywacz Kłamstw odcisk palca

Znajdź kłamczucha

Jeśli czasami wątpicie w prawdomówność znajomych to aplikacja "Wykrywacz Kłamstw odcisk palca" jest pozycją obowiązkową. W ramach jakiejkolwiek spornej sytuacji możemy zawsze wyciągnąć smartfona i zaproponować drugiej stronie przejście testu. Ten odbywa się błyskawicznie. Wystarczy tylko przyłożyć palec do ekranu i przytrzymać go kilka sekund.

Wykrywacz Kłamstw odcisk palcaWykrywacz Kłamstw odcisk palca

W tym czasie należy zadać sprawdzanej osobie pytanie. Kiedy odsunie palec od ekranu program pokaże nam czy mówiła prawdę czy też kłamała. Wprawdzie smartfony mają w swej nazwie słowo "smart" to raczej wątpimy w skuteczność tego programu. Polecamy korzystać z niego raczej na imprezach. Producent aplikacji zaznacza, że jej skuteczność wynosi około 50%.

Wykrywacz Kłamstw odcisk palcaWykrywacz Kłamstw odcisk palca

Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepie Google Play.

5
FlappyBird FlappyBird

Frustracja sięga zenitu!

Flappy Bird to jedna z najbardziej znanych gier na smartfony. Sławę zyskała na początku tego roku i po ogromnym sukcesie... zniknęła ze sklepu z aplikacjami. Dlaczego? Gra była krytykowana za prymitywną grafikę, wysoki poziom trudności i frustrację, jaką powoduje wśród graczy. Ci nie szczędzili gorzkich słów w swoich komentarzach. Zamieszczali je nawet na Twitterze twórcy gry. Ten przestraszony falą negatywnych opinii wycofał ją ze sklepu. Mimo to program zdążyło pobrać blisko 50 milionów osób i gra doczekała się wielu odpowiedników.

Flappy ZiemniakówFlappy Ziemniaków

Teraz możemy bawić się latającymi kotami, psami, ziemniakami, wąsami i nawet latającą głową Miley Cyrus i Justina Biebera. Chylę czoła przed tymi, którzy wytrzymują z tą grą dłużej niż 30 sekund.

Flappy Bieber ProFlappy Bieber Pro

Gra w różnych wariantach dostępna jest na systemy: Android, iOS, Windows Phone.

6
Więcej na ten temat: aplikacja