6 gadżetów, dzięki którym zabłyśniesz

Tomasz Kostrzewa
Gadżety: bądź gotów na urodziny kumpla, syna, matki, babki
Materiały prasowe Materiały prasowe

Zakręcone Okulary

Jednym z "gadżetów", których czar rozumieją chyba tylko ci, którzy wychowywali się w końcowych dekadach XX w., jest bransoletka zwijająca się po lekkim uderzeniu w nadgarstek. Posiadanie czegoś takiego 20 lat temu czyniło z ciebie główną atrakcję długiej przerwy w podstawówce. Teraz ta "technologia" powraca w zausznikach okularów SlapSee, które można nosić nie tylko na głowie ale też ręce czy np. kierownicy lub ramie roweru. Wakacyjnie, nostalgicznie, całkiem sprytnie.

1
materiały prasowe materiały prasowe

Śrubatkręt

Batman niby jest geniuszem i ma wszystko (od niedawna nawet podbródek Bena Afflecka), ale jakoś nigdy nie wpadł na to, że batarangi mogą służyć do odkręcania śrubek i otwierania butelek. Bądź lepszy od Mrocznego Rycerza, kupując Batman Multi Tool! Napakowane nietoperze alkoholu nie piją, by utrzymać formę i ratować świat. A gdy już to robią, ty możesz spokojnie czytać "Logo" i sączyć piwo.

Red5.co.uk CENA: 30 zł | WYSYŁKA: 60 zł DLA: fana Batmana NIE DLA: antyfana MacGyvera

2
Materiały Prasowe Materiały Prasowe

Budzik Barbarzyńca

Wybierz się na przymusowe i boleśnie dosłowne poszukiwanie czasu z Clocky - budzikiem, który przy akompaniamencie pierwszych, brutalnych taktów zaprogramowanego alarmu zeskakuje z szafki na podłogę i ucieka niczym bezgłowy kurczak. Barbarzyński wynalazek ma jednak w sobie iskrę miłosierdzia - zanim ruszy w tan, pozwoli na jedną drzemkę. Miłej pogoni za uciekającym czasem... Lub miłego odkręcania kółek.

Amazon.com CENA: 150 zł | WYSYŁKA: 110 zł | DLA: śpiocha pracusia | NIE DLA: choleryka

3
Materiały prasowe Materiały prasowe

Floating Record Vertical Turntable

Ten adapter obraca winylową tradycję o 90 stopni. Tyle wystarczyło, by zrewolucjonizować klasyczny wynalazek i zebrać ponad 1.5 mln dol. na masową produkcję. Urządzenie ma zapewniać świetną jakość dźwięku z longplay?ów i singli oraz wrażenia wizualne, które hipnotyzują. Drewniane pudło, ramię z włókna węglowego, dwucalowe neodymowe głośniki stereo (15 W). Ciekawe, czy basy brzmią lepiej, gdy są na dole, a dźwięki wysokie - na górze.

Kickstarter.com CENA: 1550 zł WYSYŁKA: 350 zł DLA: winylowca NIE DLA: miłośnika Spotify

4
Materiały Prasowe Materiały Prasowe

Mycie Rąk Trzeciego Stopnia

Serial "Z Archiwum X" wraca w styczniu na amerykańską antenę, więc wraca także moda na latające spodki. Aplikująca mydło UFO Soap Pump to świetny sposób na zaakcentowanie odrodzonego przekonania, że "The truth is out there" - w równym stopniu kiczowaty, co niezawodnie zabawny. Jeśli pewnego dnia spotkasz kosmitę, wypadałoby, żebyś reprezentował naszą planetę z czystymi dłońmi, a już na pewno mądrze będzie je umyć po spotkaniu.

Thefowndry.com CENA: 110 zł | WYSYŁKA: 30 zł DLA: wierzącego w UFO NIE DLA: zwolennika mydła w kostce

5
Materiały Prasowe Materiały Prasowe

Sen, Nostalgia i Kasety Wideo

VHS Pillow to poduszeczka (40×23 cm), dzięki której każdy fan starych kaset wideo poczuje się w swoim domu jak wypożyczalni z lat 90. Dostępnych jest wiele wzorów odtwarzających wygląd oldskulowych pudełek z taśmami, a autorka zapewnia, że jeśli film jest w miarę znany, nie będzie problemu z powiększeniem oferty na specjalne życzenie. Żeby tak jeszcze znaleźć łóżko w kształcie magnetowidu...

Etsy.com CENA: 120 zł WYSYŁKA: 80 zł DLA: kinomana po trzydziestce NIE DLA: wyznawcy 4K

6
Więcej na ten temat: gadżety