Kolor auta zdradza kim jesteś

phz
Jeśli już na studiach, kupując używanego malucha malowałeś go na czarno, to znaczy że lubisz rządzić. Jeśli twój pierwszy trabant był złoty - masz zamiłowanie do luksusu. Kolor auta zdradza więcej niż myślisz. Twoja w tym głowa, żeby zarabiać tyle, by dopasować kolor do odpowiedniej marki. Przyznasz, że w czerni od malucha lepiej prezentuje się rolls-royce, prawda?
fot. Eduard Stelmakh/shutterstock.com fot. Eduard Stelmakh/shutterstock.com

Elegancja i energia

Czarny

Właściciel czarnej bryki to nie jest osoba, którą łatwo manipulować.  Lubi elegancję i klasykę w modzie. Czarny to kolor ludzi, którzy lubią władzę.

Biały

To kolor pod którym nic nie da się ukryć - dlatego właściciele białych samochodów lubią, by wszystko w życiu było jasne i proste. Najczęściej to osoby, które rzadko bywają z wszystkiego zadowolone.

Perłowy

Dodaje  wytworności. Kierowcy takich aut lubią szpan i luksus.

Srebrny

Auto w takim kolorze spodoba się osobom, które lubią elegancję, ale raczej w wersji wystrzałowej niż stonowanej. Srebrny kolor kojarzy się też z prestiżem.

Czerwony

Kojarzy się z dynamiką i energią. Samochód w takim kolorze wybierają indywidualiści, którzy lubią wyróżniać się z tłumu.

Szary

Neutralny, praktyczny kolor dla praktycznych ludzi.

Zdjęcie MONITOR AUDIO - PŁYN DO LAKIERU Zdjęcie ATAS PLAK CYTRYNA MAT Środek czyszcząco-konserwujący 600ml Zdjęcie LIQUI MOLY Do czyszczenia kokpitu 300ml
MONITOR AUDIO - PŁYN DO LAK... ATAS PLAK CYTRYNA MAT Środe... LIQUI MOLY Do czyszczenia k...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
1
fot. Mauro Rodrigues/shutterstock.com fot. Mauro Rodrigues/shutterstock.com

Luksus i ekologia

Niebieski

Ten kolor wybierają osoby, które są - zazwyczaj - godne zaufania. Z tym że ciemniejsze odcienie zdradzają ludzi autorytatywnych i pewnych siebie. Właściciele samochodów w jasnych odcieniach niebieskiego to wspaniali przyjaciele i ludzie bardzo spokojni.

Pomarańczowy

Ludzie, którzy siadają za kierownicą takich samochodów to artystyczne dusze. Są kreatywni i sympatyczni.

Brązowy

Tradycyjnie kojarzony ze zdrowym rozsądkiem. Ale może również przyciągać (odcienie czekolady lub kawy) osoby ceniące elegancję i szyk, ale poszukujące wyjątkowości - dlatego wybierające te odcienie zamiast koloru czarnego. Natomiast beżowy zdradza te same cechy co brąz, ale jest kolorem "słabszym".

Zieleń

Kierowca auta w odcieniu ciemnej zieleni to osoba godna zaufania, raczej tradycjonalista. Im jaśniejszy odcień tym te cechy mogą słabnąć. Jasna zieleń to kolor miłośników ekologii i prostoty.

Żółty

Kolor kierowców zawsze młodych duchem, obdarzonych poczuciem humoru, urodzonych optymistów. Ludzie, którzy go wybierają, nie boją się wyróżniać z tłumu.

Złoty

Złoty kolor kojarzy się z ciepłem i inteligencją. Ale właściciele takich aut to również ludzie kochający komfort (a nawet luksus), lubiący zadawać szyku.

 

Na podstawie ivillage.com

Zdjęcie AVEL 3 Zestaw do skórzenej tapicerki samochodowej (czyszczenie - pielęgnacja - konserwacja) Zdjęcie Acana Amico Mio Środek Do Czyszczenia Tapicerki 500ml Zdjęcie Omino Bianco Środek do czyszczenia dywanów, tapicerki ze szczotką
AVEL 3 Zestaw do skórzenej ... Acana Amico Mio Środek Do C... Omino Bianco Środek do czys...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
2

Zobacz też na Logo24:

Samochody: jazda z Kuzajem

Samochody: jazda z Kuzajem, samochody, mój pierwszy raz, Leszek Kuzaj

Zestresowani mężczyźni wolą pulchne kobiety

Zestresowani mężczyźni wolą pulchne kobiety, dbaj o siebie, Mężczyźni, którzy przeżyli koszmar rozmowy kwalifikacyjnej i testu z matematyki uznawali, że atrakcyjniejsze są dziewczyny przy kości

Top 10: supersamochody, o których nigdy nie słyszeliście

Top 10: supersamochody, o których nigdy nie słyszeliście - Venturi Fetish, samochody, top 10

Pielęgnacja: jak dbać o twarz

pielęgnacja, kosmetyki, skóra, Pielęgnacja: jak dbać o twarz

3
Więcej na ten temat: samochody