Męskie perfumy na wiosnę 2015

DSZ, MR
Najnowsze kompozycje przypadną do gustu zarówno zwolennikom tradycji, jak i awangardy. Znajdzie się coś z rodziny zapachów drzewno-skórzanych, jak i lekkich, zapowiadających rychłe nadejście wiosny.
GIVENCHY: Gentleman Only Casual Chic GIVENCHY: Gentleman Only Casual Chic

GIVENCHY: Gentleman Only Casual Chic

Coś dla wiecznych uwodzicieli. Szykownych, pewnych siebie, swobodnie czujących się w każdej sytuacji mężczyzn. Drzewno-korzenny zapach czaruje lek- kością. Akordy sandałowca, cedru, liści brzozy splatają się z tercetem przypraw korzennych - kardamonem, imbirem i jagodami jałowca. To ulubione perfumy aktora Simona Bakera z "Mentalisty".

Woda toaletowa 50 ml/275 zł, 100 ml/383 zł

Givenchy Gentlemen Only Casual Chic woda toaletowa dla mężczyzn 50ml
w okazje.info
1
BURBERRY: Brit Rhythm for Men BURBERRY: Brit Rhythm for Men

BURBERRY: Brit Rhythm for Men

Seksowny, prowokujący, naładowany adrenaliną. To zapach dla facetów, którzy nie siedzą z założonymi rękami. Mroczny, skórzany zapach powstał z inspiracji muzyką akustyczną. W korzennej nucie głowy odurza piołun, nasiona kminu i oliwa pieprzowa. W sercu zapachu znajduje się ambra, akord skórzany i paczula, a w bazie kompozycji ciepła piżmowo- -ziołowa mieszanka i bób tonka.

Woda toaletowa, 50 ml/289 zł, 90 ml/379 zł

Burberry Brit Rhythm woda toaletowa dla mężczyzn 50ml
w okazje.info
2
BOTTEGA VENETA: Pour Homme Extreme BOTTEGA VENETA: Pour Homme Extreme

BOTTEGA VENETA: Pour Homme Extreme

Jeśli jesteś dojrzałym mężczyzną, znasz swoją wartość i lubisz skórzane perfumy, jest to propozycja dla ciebie. Intensywny zapach powstał z inspiracji rustykalną wizją włoskich Dolomitów. Mocnymi akcentami tej kompozycji są nuty drewna sosnowego, jodły balsamicznej i skóry, wzmocnione pikantnymi akordami papryczki pimento.

Woda toaletowa, 50 ml/270 zł, 90 ml/360 zł

(W PERFUMERIACH SEPHORA)

Bottega Veneta Extreme woda toaletowa dla mężczyzn 50ml
w okazje.info
3
CALVIN KLEIN: Reveal Men CALVIN KLEIN: Reveal Men

CALVIN KLEIN: Reveal Men

Znasz sztukę uwodzenia? Męska wersja zapachu Reveal oddaje napięcie, które pojawia się w chwili zauroczenia, miłosnego flirtu i erotycznej gry. W pierwszej nucie świeżej, aromatycznej kompozycji pojawia się krystalizowany ognisty imbir, esencja z żywicy i gruszkowa brandy. Zmysłowe doznania potęguje drzewny wetiwer, słodka wanilia i złocista ambra.

Woda toaletowa, 30 ml/169 zł, 50 ml/239 zł, 100 ml/299 zł

Calvin Klein Reveal woda toaletowa dla mężczyzn 50ml
w okazje.info
4
DOLCE & GABBANA: Intenso DOLCE & GABBANA: Intenso

DOLCE & GABBANA: Intenso

Zapach dla prawdziwych samców alfa. Mocny, ciężkawy, ale nadal elegancki. Nic dziwnego, że perfumy te wybiera Colin Farrell. Odtworzono w nich woń kwiatów i liści drzewa Milk-wood. Powstał akord Moepel z akcentami kwiatowymi, balsamicznymi i miodowymi. To interpretacja klasycznej tabaki. Jest też m.in. woń bazylii, nagietka, geranium.

Woda perfumowana, 40 ml/229 zł, 75 ml/295 zł, 125 ml/409 zł

D&G Intenso woda perfumowana dla mężczyzn 125ml
w okazje.info
5
Więcej na ten temat: perfumy, perfumy męskie