To najmodniejsze fryzury tego sezonu

Red.
Nowy sezon, nowe trendy. Branżowy portal "Hairstylism" prezentuje najmodniejsze fryzury nadchodzących miesięcy. Zaczesania modne kilkadziesiąt lat temu znów wracają do łask!
Fot. Instagram.com/barberdodds Fot. Instagram.com/barberdodds

Jak Brad Pitt w "Furii"

Krótkie boki, krótki tył, za to góra - długa. Kiedy Brad Pitt pojawił się w podobnej fryzurze w filmie "Furia", momentalnie wróciła moda na tego typu zaczesanie. Jego korzenie sięgają jeszcze okresu międzywojennego. To idealna fryzura dla mężczyzn, którzy chcą podkreślić swoją męskość, wyglądając przy tym elegancko.

Źródło: Instagram/barberdodds

1
Fot. Instagram.com/c_indocuts Fot. Instagram.com/c_indocuts

Z przedziałkiem

Podkreślone wycięciem przedziałki to bodaj najczęściej występujący ostatnio element męskiej fryzury. Noszą je sportowcy, aktorzy, w zasadzie niemal każdy, kogo znamy ze szklanego ekranu. Żeby przedziałek wyglądał elegancko i atrakcyjnie, konieczne jest krótkie strzyżenie z tyłu głowy. Górę najlepiej zostawić dłuższą.

Źródło: Instagram.com/c_indocuts

2
Fot. Ink361.com/Le Pascha Fot. Ink361.com/Le Pascha

Krótkie

Fryzura, która wymaga od nas poświęcenia znacznie mniej uwagi niż w przypadku innych zaczesań. Warto włosy na czubku głowy zostawiać nieco dłuższe, dzięki czemu uczesanie staje się bardziej asymetryczne, a co za tym idzie - atrakcyjne.

Źródło: Ink361.com/Le Pascha

3
Fot. Instagram.com/Moquer Fot. Instagram.com/Moquer

Na idola nastolatek

To fryzura, którą rozpropagowali bożyszcza naszych młodszych sióstr m.in. Justin Bieber czy Zayn Malik. Różne badania wskazują, że to jedno z najpopularniejszych zaczesań wśród chłopaków przed 25 rokiem życia: zarówno w Stanach Zjednoczonych jak w Europie. Co ciekawe - jest chętnie wybierana niezmiennie od kilku lat.

Źródło: Instagram.com/moquer

4
Fot. Instagram.com/itsclipperovercomb Fot. Instagram.com/itsclipperovercomb

Wycięte boki

Fryzura świetnie pasuje do niemal każdego kształtu twarzy. W dodatku idealna zarówno dla wielbicieli eleganckiego jak i luźnego wizerunku - niewielkim nakładem sił uzyskamy pożądany efekt. Dla podkreślenia wyrazistości zaczesania, polecamy jak największe skrócenie włosów po bokach.

Źródło: Instagram.com/itsclipperovercomb

5
Fot. Instagram.com/Morrismotley Fot. Instagram.com/Morrismotley

Na czerwony dywan

Fryzura, którą z dumą prezentuje chociażby David Beckham. A to już coś oznacza. Podobnie jak w przypadku poprzedniej propozycji, również i w tym wypadku szybko uzyskamy zadowalający efekt. Zaczesanie często wybierane przez noszących okulary.

Źródło: Instagram.com/Morrismotley

6
Fot. Instagram.com/moquer Fot. Instagram.com/moquer

Asymetrycznie

Fryzura atrakcyjna zwłaszcza w letnie miesiące. Zostawiamy dłuższą grzywkę, a następnie zaczesujemy ją na jedną ze stron.

Źródło: Instagram.com/moquer

7
Fot. Instagram.com/hairmenstyle Fot. Instagram.com/hairmenstyle

Klasycznie

Kultowy "jeżyk" chyba nigdy nie wyszedł z mody, a żadne zestawienie najatrakcyjniejszych męskich fryzur nie ma sensu, jeśli nie wymienimy tego zaczesania.

Źródło: Instagram.com/hairmenstyle

8
Fot. Instagram.com/brockohurn Fot. Instagram.com/brockohurn

Długie włosy

No ale oczywiście zawsze, na przekór wszystkiemu, możemy nosić długie włosy!

Źródło: Instagram.com/brockohurn

9
Fot. Instagram.com/hairstyleonpoint Fot. Instagram.com/hairstyleonpoint

Jak z lat 50

Wraca też moda na klasyczną fryzurę sprzed kilku lat. Zostawiamy grzywkę dłuższą niż włosy na czubku głowy, a następnie zaczesujemy do tyłu. Łatwo osiągniemy na głowie zarówno "kontrolowany bałagan" jak i bardziej formalną fryzurę

Źródło: Instagram.com/hairstyleonpoint

10
Fot. Instagram.com/brokohurn; materiały własne Fot. Instagram.com/brokohurn; materiały własne

Lub...

...zawsze można zabawić się bardziej! Jakiś czas temu rekordy popularności bił męski kok. Nasi koledzy z redakcji przeprowadzili eksperyment i przyczepili sobie taki atrybut. Efekty poniżej:

11