Męcz mnie, dręcz mnie ręcznie

ZLLL
Są zaprzeczeniem powszechnego wizerunku kobiety subtelnej, delikatnej i pasywnej. To one sprawują władzę, a mężczyźni stają się posłusznymi niewolnikami. Dominatrix, domina, mistress, madame, lady - kobiety, które pełnią dominującą rolę w praktykach BDSM (ang. związanie, dominacja, sadyzm i masochizm). O swojej pracy opowiada nam kilka najbardziej znanych londyńskich domin.

Jak dorosnę, będę dominą - początki

sex, bdsm, sm, seks, dominacja, Madame Caramel

 

Madame Caramel

www.madame-caramel.co.uk

Kiedy 10 lat temu przyjechałam do Wielkiej Brytanii z Portugalii, nie znałam ani słowa po angielsku. Zostałam sprzątaczką w szkole. Niedawno chciano mnie z niej usunąć, gdyż ktoś doniósł, co robię dodatkowo, ale dyrekcja stwierdziła, że nie ma ku temu podstaw, bo nie mam bezpośredniego kontaktu z dziećmi.

Kiedy pierwszy raz znalazłam się w dungeonie (ang. loch; specjalnie wyposażone miejsce do praktyk BDSM), od razu miałam trzech klientów i zarobiłam tyle, ile jako sprzątaczka przez pół miesiąca.

Nieźle się przy tym bawiłam, więc stwierdziłam, że to fucha w sam raz dla mnie!

 

Miss Severity Myers

Pracowałam w administracji organizacji charytatywnej. Rozczarowała mnie biurokracja i to, że ważniejsze były statystyki niż faktyczna pomoc ludziom. Narzeczony namówił mnie na eksperymenty SM w naszej sypialni. Spodobało mi się. Zaczęłam chodzić do różnych klubów, poznawać ludzi, zapraszano mnie na prywatne sesje. W końcu zrezygnowałam z pracy i zostałam profesjonalną dominą.

 

sex, bdsm, sm, seks, dominacja

 

 

Max Absolute

www.mistressabsolute.com,

www.clubsubversion.com,

www.londonfetishweekend.com

Kiedy byłam nastolatką, moi znajomi żartowali, że powinnam zostać dominą. Wszystko musiało być tak, jak chciałam. Miałam 23 lata, kiedy szukając książek na wakacje, natrafiłam na "Pamiętnik Mistress Chloe". Po powrocie skontaktowałam się z autorką, a ona zaprosiła mnie do klubu, gdzie spotykały się dominatrix i szukający dominujących pań mężczyźni. Jeden z nich dosłownie po kilku minutach podszedł do mnie z laską, jaką dawano razy chłopcom w konserwatywnych angielskich szkołach i poprosił, abym go zbiła. Nigdy wcześniej tego nie robiłam. Naturalnie poczułam, że w tym miejscu znalazłam swój nowy dom. Zrozumiałam też słowa Chloe, że życie liczy się nie liczbą naszych oddechów, ale momentów, które zapierają dech w piersiach.

 

sex, bdsm, sm, seks, dominacja, Lady LouellaLady Louella

www.ladylouella.com

Mam wykształcenie artystyczne, ale pracowałam jako menedżer średniego szczebla. Byłam znudzona pracą, dopadł mnie kryzys egzystencjalny. Zadawałam sobie pytania, czy życie to biuro od 9 do 17, mieszkanie na kredyt, trzy tygodnie wakacji, dzieci, wnuki, a potem śmierć? Sama eksperymentowałam z ówczesnym narzeczonym jeszcze w Australii - trochę klapsów, potem jego pasek... Takie niewinne gierki. W końcu świat BDSM mnie zafascynował. Przeszłam 9-miesięczne szkolenie z innymi profesjonalnymi mistressami, a potem przyjechałam do Londynu.

 

Amrita

Dominą trzeba się urodzić. Tego nie można się nauczyć, to trzeba mieć we krwi. Wyszkolić da się za to różne techniki zadawania bólu, tak aby nikomu nie zrobić krzywdy. Dzięki przyjacielowi poznałam np. tajniki bondage oraz zapasy, które uprawiam z moimi klientami. Najważniejsza jest jednak wyobraźnia i kreatywność, a tego nikt cię nie nauczy.

1

Królowa, kapłanka, kurtyzana - kim jesteśmy?

Lady Louella

Jestem silną kobietą. Wiem, że wyglądam na drobną i kruchą, ale w grze BDSM to ja ustalam reguły, kontroluję sytuację, wymierzam sprawiedliwość, karzę lub nagradzam. Kiedy mężczyzna do mnie przychodzi, nakładam na jego szyję obrożę, a on staje się moim niewolnikiem. Wcielam się w żeńskie archetypy: Królową, Kapłankę, Kurtyzanę, Lady i wiele innych ról. Sprawia mi przyjemność podążanie za ludzkimi fantazjami, dzięki którym wnikam głęboko także w swoją psychikę. Z każdą sesją odkrywam nieznane do tej pory obszary samej siebie.

 

sex, bdsm, sm, seks, dominacjaMistress Amrita

Swoją pracę traktuję trochę jak terapię. Mężczyźni, którzy do mnie przychodzą, nie mogą realizować swoich fantazji w świecie, w którym żyją. W domach mają żony, dzieci, dobrą pracą, tzw. normalne życie. Rodzina najczęściej nie wie o drugiej stronie ich osobowości. To musi być dla nich frustrujące. Gdyby nie ja, co by zrobili?

 

 

Lady Louella

Jestem jedną z nielicznych mistress, które potrafią przejść z dominacji na podporządkowanie (ang. submission). W rzadkich sesjach oddaję kontrolę, zarówno tę fizyczną, jak i psychiczną, masterowi. Wówczas muszę być gotowa na spanking (uderzenia lub klapsy, najczęściej w pośladki, zadawane ręką, laską lub specjalną paletką), pejczowanie, zamknięcie w klatce lub w specjalnym stroju, w którym nie dochodzą do mnie żadne zewnętrzne odgłosy, japońską sztukę pętania shibari itp. Czasami ci sami klienci, którzy przychodzą do mnie jako do dominy, wracają, aby stać się moimi masterami. Najczęściej wtedy, gdy w ich życiu dzieje się coś, co wywołuje w nich potrzebę dominacji nad silną i inteligentną kobietą.

 

Dominy stały się przykładem do naśladowania dla gwiazd show-businessu. Projektant Richie Rich zadedykował im swoją ostatnią kolekcję. W teledysku "S&M" dziennikarze na konferencji prasowej są posłusznymi psami Rihanny, a sama piosenkarka wyprowadza na spacer mężczyznę na smyczy.

I śpiewa:

sex, bdsm, sm, seks, dominacjaMogę być zła,

ale jestem w tym doskonała.

Seks w powietrzu,

nieważne, lubię ten zapach.

Kije i kamienie

mogą połamać mi kości,

Ale łańcuchy i bicze

mnie podniecają.

Emisji teledysku zakazano w 11 krajach. Ta sama Rihanna wcześniej w "Te amo", z pogranicza szykownego porno, wcieliła się dominę. Ten spektakl odstawiały też m.in. Kelly Rowland w "I Will Be Your Commander" i Christina Aguilera w "Not Myself Tonight".

2

Mecenasie, nadstaw tyłek - klienci

sex, bdsm, sm, seks, dominacja, Miss Severity MyersMiss Severity Myers

www.missmyers.com

Właśnie wróciłam z sesji u jednego ze stałych klientów. Ma około 60 lat. Dla niego wcielam się w rolę srogiej nauczycielki ze szkoły. Wiem, że wielu klientów także u innych dominatrix chce w swoich fantazjach wrócić do lat szkolnych. Mam na taką sesję specjalny strój nauczycielki oraz cały wachlarz różnych przyrządów do wymierzania kary cielesnej, jak rózgi brzozowe, dyscyplinę wykonaną z pasków skórzanych i różne laski. Za każdym razem muszę wymyślić nowy scenariusz, w którym oboje odgrywamy omówione wcześniej role. Inni klienci także szukają cierpienia, ale jest ono dla nich tożsame z uczuciem podniecenia i satysfakcji. Mogą go doznać, tylko będąc fizycznie zniewolonym, bezsilnym i słabym.

Chcą być traktowani jak małe dzieci, które się karci i na różne sposoby poniża bez względu na to, czy zrobiły coś źle, czy też tylko dlatego, że mam nad nimi władzę.

 

 

Lady Louella

Moich klientów mogę podzielić na dwie kategorie. Pierwsza to zestresowany management wysokiego szczebla, prawnicy, finansiści itp. Na co dzień piastują stanowiska, na których wymaga się od nich pewności siebie, umiejętności rozwiązywania skomplikowanych problemów i zarządzania innymi. Przychodzą do mnie, abym poprzez rozkazy, zakazy i nakazy, kary oraz nagrody, ból lub przyjemność całkowicie nad nimi zapanowała. Chcą na krótką chwilę poczuć się wolni od odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Druga kategoria to mężczyźni zainteresowani fetyszyzmem. Ze mną mogą się podzielić swoimi najdziwniejszymi fantazjami (choćby bycie nafaszerowanym jak indyk i upieczenie w piekarniku). Muszę zrozumieć, że ich fetysz objawiający się pod postacią kaszmiru, jedwabiu, laski, piłki czy stóp (bardzo popularny) jest jak ocean wszechogarniający ich życie. I tylko ja mogę ich uratować przed utonięciem.

 

Mistress Max Absolute

To nieprawda, że mężczyźni szukający poddaństwa wywodzą się przede wszystkim spośród osób zajmujących wysokie stanowiska i z uprzywilejowanych grup społecznych. Ich po prostu stać na usługi profesjonalnej dominy częściej niż piekarza, elektryka czy nauczyciela. Godzina moich usług kosztuje 200 funtów. Ale ci drudzy też do mnie przychodzą.

Niektórzy klienci po prostu szukają bólu. Dla nich przygotowany mam specjalny pokój medyczny - z igłami, sprzętem do elektrowstrząsów i innymi narzędziami. Mam także doskonale wyposażony dungeon z różnymi akcesoriami potrzebnymi do sesji, jak pejcze, klatki, klamerki do zakładania na sutki lub genitalia, wosk, sztuczne członki, kulki analne, kaftany, maski ze skóry lub kauczuku oraz wiele innych przyrządów.

Dla innych najważniejsza jest sama możliwość służenia swojej pani. Mam niewolników, którzy sprzątają mi dom, często przebrani za pokojówki, bo to lubią. Inni robią np. drobne naprawy. Czasami miałabym ochotę zrobić coś sama, ale muszę myśleć o znalezieniu zajęcia dla nich. Każdego trzeba przyuczyć, aby wszystko było tak, jak ja chcę. Za chwilę jeden z moich klientów przyjeżdża po mnie limuzyną ubrany w uniform szofera. Zawiezie mnie na zakupy, za które zapłaci. Lubi potem te sprawunki za mną ostentacyjnie dźwigać, aby ludzie pytali się go, kim jestem. Jego partnerka wie o naszych spotkaniach i je akceptuje. Ona nie ma ochoty na takie przedstawienia.

 

sex, bdsm, sm, seks, dominacja

Miliony chcą bólu

18 proc. Brytyjczyków i 7 proc. Brytyjek fantazjuje na temat zadawania komuś klapsów. 11 proc. mężczyzn i 13 proc. kobiet marzy o tym, by ktoś inny dał im klapsa. Daje to liczbę około 5 i 11 milionów ludzi, których fantazje obracają się wokół bicia.

 

Lady Louella

Prawdziwa mistress nie odbywa z żadnym ze swoich niewolników stosunku seksualnego. Oczywiście strona erotyczna jest ważna, ale gra poddanie-dominacja rozgrywa się w naszym umyśle, bo mózg jest najważniejszym organem seksualnym. Siłą dominy jest jej piękno i pozostawanie poza dotykiem czy penetracją. Jest nieosiągalna, a pożądanie nigdy nie zostaje zaspokojone. Jak w greckim micie o Tantalu.

3

Domina w pieleszach - życie prywatne

Madame Caramel

Nie można oddzielić życia prywatnego od zawodowego. Np. moi niewolnicy przychodzą sprzątać mi dom. Moja córka ma 9 lat i nie wprowadzam jej w szczegóły tego, co robię, ale też nie ukrywam. Sama zdecyduje, co będzie chciała robić w przyszłości, ale charak

sex, bdsm, sm, seks, dominacja, Mistress Amrita

terek ma po mamie. Chcę jej stworzyć lepszy start, niż sama miałam.

 

Mistress Amrita

www.tokyomistress.com

Prywatnie także jestem dominą. Mój narzeczony lubi, kiedy ograniczam mu dostęp powietrza. Musi mi zaufać, że go nie uduszę. Matka wie, czym się zajmuję, ojciec się mną nie interesuje. Nie dlatego, że mnie nie kocha, ale w Japonii dorosła córka nie ma takich kontaktów z ojcem, jak w świecie zachodnim.

 

 

Mistress Max Absolute

Mam stosunki seksualne, ale nie z moimi klientami. Uwielbiam wyrafinowany flirt, ale nie musi się za każdym razem kończyć olbrzymim orgazmem, który stał się jakąś obsesją ludzkości! A gdzie gra erotyczna? Planowanie wspólnej nocy? Związany z tym dreszcz podniecenia? Ludzkie ciało to nie tylko penis i cipka, ale wiele innych erogennych miejsc. Nie wyobrażam sobie pójścia do klubu, spicia się i spędzenia nocy z pierwszym z brzegu facetem. Moim zdaniem to nie jest dobry sposób na wyrażenie swojej wolności seksualnej.

4

Nasi na pedestale - Polak potrafi

sex, bdsm, sm, seks, dominacjaDerek

www.clubpedestal.com

Pierwszy Pedestal zorganizowałem sześć lat temu. To jeden z największych klubów w Londynie, gdzie spotykają się dominujące kobiety i mężczyźni o skłonnościach poddańczych. Mam także tzw. niewolników domowych, zatrudnianych, aby służyć kobietom w czasie takiego wieczoru. Robią im masaże stóp, otwierają drzwi, podają przekąski, rozdają kwiaty. Sami się do mnie zgłaszają, a wyboru kandydatów dokonują współpracujące z klubem mistressy. Nie dostają żadnego wynagrodzenia, gdyż już przywilej bycia niewolnikiem jest dla nich wystarczającą nagrodą. Dziwi cię wywieszka w jednej z sal: "W tym pomieszczeniu mężczyzna ma być cały czas na kolanach"? Przecież o rękę kobiety prosi się na klęczkach, więc ten nakaz jest tylko konsekwencją pewnego powszechnie obowiązującego zwyczaju społecznego.

 

Kajetan (imię zmienione)

Przyjechałem do Londynu popracować w czasie wakacji i z zamiarem poeksperymentowania. To mój pierwszy raz w Club Pedestal. Jasne, że mi się podoba, bo wcześniej tylko w internecie widziałem takie rzeczy.

Bliscy przyjaciele ze studiów w Polsce wiedzą o moich zainteresowaniach. Są otwarci i bezpruderyjni. Tak mi się przynajmniej wydaje. Mamie też powiedziałem. Wysłała mnie kilka miesięcy temu na terapię, ale chyba nie pomogła. Bo czy ja jestem nienormalny? Od małego lubiłem filmy o niewolnikach. Sprawdzałem w różnych słownikach, co znaczy pokojówka, poddanie, dominacja, służący, BDSM itp. Chciałbym być jak żona w małżeństwie. Gotować, sprzątać itp. Ale wcale nie mam ochoty przebierać się w damskie ciuszki. To mnie nie rajcuje, bicie i ból zresztą także nie.

Lubię chodzić na siłownię, być jak prawdziwy facet, ale pragnę służyć kobiecie. Zostać niewolnikiem mojej Pani i wykonywać jej wszystkie rozkazy. Chcę, aby mnie poniżała, gdyż mnie to podnieca. Może nawet bardziej niż sam seks. Kobieta ma być silniejszą stroną w moim wymarzonym związku. Tą, która mną rządzi, choć ja jestem mocniejszy fizycznie. Nie wierzę jednak w "female supremacy". Kobieta nie jest istotą wyższą od mężczyzny ani odwrotnie. Jak biali nie stoją ponad czarnymi i vice versa. Wszyscy jesteśmy ludźmi.

 

sex, bdsm, sm, seks, dominacjaJoanna Lark

www.joannalark.com

W Londynie wszyscy wiedzą, czym się zajmuję, ale w Polsce nie są jeszcze tak otwarci. Skończyłam psychologię we Wrocławiu. Do Club Pedestal trafiłam, kiedy zajęłam się dystrybucją akcesoriów fetyszystycznych produkowanych w Polsce. Ta klapka, którą przed chwilą okładałam kolesia, jest jednym z nich. Wcześniej nie miałam nawet pojęcia, co oznacza skrót BDSM.

Pierwszy raz chłosty spróbowałam z ciekawości. Poszłam do innego klubu ze znajomymi, szukając kontaktów do rozszerzenia sprzedaży moich gadżetów. Podszedł do mnie chłopak i poprosił, abym go zbiła. Trochę mnie to rozśmieszyło. Okazało się, że jest Niemcem. No i dostało mu się za całe zło, które my, Polacy od nich wycierpieliśmy! Stwierdził, że jeszcze nikt mu tak nie przylał. Potem poznałam niewolnika, który wprowadził mnie w ten świat, tłumaczył, jakie są oczekiwania mężczyzny szukającego poddaństwa. Nauczył, jak ich poniżać. Pokazał rytuały obowiązujące w relacjach dominacja-uległość. I stworzył potwora. A może pomógł mi poczuć się pewną siebie kobietą? Zadawanie drugiej osobie bólu to nie problem, przecież odbywa się to na wyraźną jej prośbę. Nie jestem jakąś specjalną sadystką.

Kiedy ubieram się w skórzany strój dominy i zaczynam chłostać jakiegoś niewolnika, czuję, że sprawuję nad nim władzę. Całkowicie kontroluję. Lubię, kiedy ludzie mi się wówczas przyglądają. Jakże cienka granica oddziela przyjemność od cierpienia Ale ja jestem dominą tylko na pół etatu, poza Pedestale'em nie mam klientów. Mój chłopak patrzy na to wszystko z przymrużeniem oka, wspólnie ustaliliśmy granice dotyczące tego, na co mogę sobie pozwolić w moim hobby.

 

Tekst: Kamilla Staszak

Zdjęcia: Kamilla Staszak/Nikon, Sam Eddison, China Hamilton, Shutterstock (montaż)

5

Zobacz też na Logo24:

 

Seks

AVN Awards, czyli Porno Oskary

Branża porno też ma swoje statuetki. AVN Awards przyznano na początku roku w rozpustnym Las Vegas.

Fetyszysta, czyli kto?

Możesz być fetyszystą i nawet o tym nie wiesz.

Albo nie wie tego twoja partnerka, z uśmiechem przyjmująca prezenty w postaci majteczek czy skórzanych kozaczków.

Sekszabawki

"Brazylijski serial już nie cieszy jak kiedyś. Nawet seks jest banalny i nie kręci mnie" - zawodził Tymon w klasyku "Jesienna deprecha". Mamy wiosnę, więc o przygnębieniu nie ma mowy. Zwłaszcza gdy skorzystasz z polecanych gadżetów do zabawy we dwoje. Prosto od nagradzanych producentów!

Seks grupowy

Marzy mi się seks grupowy. Czy mogę zaproponować udział w takiej zabawie żonie? Boję się o jej reakcję...

6
Więcej na ten temat: seks