Udany podryw barmanki w 6 krokach

sn
To nie jest łatwa sprawa. Ładna barmanka każdego wieczora obsypywana jest komplementami przez mniej lub bardziej nachalnych i nawalonych facetów. Udany podryw to zadanie dla mistrza, ale pamiętając o kilku zasadach możesz zwiększyć swoje szanse i namówić ją na randkę.
Fot. Sam Cornwell/Shutterstock.com Fot. Sam Cornwell/Shutterstock.com

Podryw barmanki. Pkt 1 - Nie przeszkadzaj jej

Pamiętaj, ona jest w pracy i ma - poza tobą - mnóstwo innych klientów. Jeśli będziesz zabierał jej czas i odciągał od roboty, uzna cię za nachalnego kretyna, który w dodatku odbiera jej chleb (inni klienci = więcej napiwków). Najlepiej przyjdź do lokalu przed godzinami szczytu. Wtedy dziewczyna będzie miała więcej czasu. Jeśli wtedy zrobisz na niej dobre wrażenie, będzie wracała pogadać z tobą w luźniejszych momentach.

1
Fot. Shutterstock.com Fot. Shutterstock.com

Podryw barmanki. Pkt 2 - Nie próbuj jej upić

Jak wyżej - ona jest w pracy. Usilne namawianie jej do wypicia z tobą bruderszafta jest bez sensu. Nie chciałbyś chyba, żeby przez ciebie wyleciała z roboty? Jeżeli zacznie między wami iskrzyć, ona sama może w pewnym momencie postawić ci drinka i napić się z tobą. Ty też możesz przy którejś z kolejek zaproponować wspólny toast. Jeśli jednak odmówi, nie nalegaj.

2
Fot. Ljupco Smokovski/Shutterstock.com Fot. Ljupco Smokovski/Shutterstock.com

Podryw barmanki. Pkt 3 - Nie przeholuj z piciem

Ta dziewczyna widziała zbyt wielu naprutych facetów, żeby jeszcze jeden mógł zrobić na niej dobre wrażenie. Jeśli stracisz nad sobą kontrolę, stracisz szansę na podryw.

3
Fot. Shutterstock.com Fot. Shutterstock.com

Podryw barmanki. Pkt 4 - Nie przeholuj z komplementami

Nie jesteś pierwszy, nie będziesz ostatni. Jeśli dziewczyna jest ładna, to o tym wie. Inni faceci mówią jej o tym codziennie, w dodatku po sześciu wściekłych psach każdy z nich ma talent poetycki Norwida. Nie wymyślisz nic ciekawego, lepiej skup się na innych elementach niż uroda. Spróbuj się czegoś o niej dowiedzieć, zapytaj o życie prywatne, studia, plany na przyszłość. Jeśli się przekona, że nie widzisz w niej seksownego automatu do nalewania drinków, zarobisz dużego plusa.

4
Fot. Shutterstock.com Fot. Shutterstock.com

Podryw barmanki. Pkt 5 - Nie rób sobie fałszywych nadziei

Uważaj! Praca barmanki polega często na subtelnym balansowaniu na granicy flirtu. To, co tobie wydaje się wysyłaniem zachęcających sygnałów, dla niej może być po prostu urabianiem klienta, żeby zostawił sowity napiwek. Ona przyzwyczajona jest do ładnych uśmiechów, uważnego słuchania nudnych historyjek, mrugnięć i seksownych ruchów.

Zamiast tego wypatruj innych sygnałów. Czy naprawdę skupia na tobie uwagę i każe innym klientom czekać na siebie? Czy zamiast słuchać twoich wynurzeń, sama zadaje pytania i próbuje się o tobie czegoś dowiedzieć? Czy pyta o twoją dziewczynę/żonę?

5
Fot. Brent Reeves/Shutterstock.com Fot. Brent Reeves/Shutterstock.com

Podryw barmanki. Pkt 6 - Nie przeholuj z napiwkiem

Randki z barmanką nie uda ci się kupić. Jeśli dasz jej czterokrotnie większy tip niż normalnie, być może innego wieczora dostaniesz swojego drinka cztery razy szybciej. I to wszystko. A jeśli w dodatku położysz suty napiwek i jednocześnie zasugerujesz randkę, wyjdziesz na gościa, który chce zapłacić za seks. Porażka.

Jeśli uznasz, że nawiązaliście nić porozumienia, zakończ wieczór (nie zostawaj do końca; ona po pracy i tak będzie zbyt zmęczona). Zostaw normalny napiwek (10-15 proc.) i spytaj, czy ma jakiś wolny wieczór. Jeśli przytaknie, zaproponuj spotkanie (oczywiście w innym lokalu). Jeśli dostaniesz jej numer telefonu (sam o niego nie proś), dopisz sobie 100 punktów.

6
Więcej na ten temat: dziewczyny, podryw, poradnik, randki