Sztuka kochania: żeby seks był ciekawszy

Maja Koniczyna
Kilka pomysłów, żeby urozmaicić życie erotyczne. Coś z Kamasutry, zabawa z damską bielizną... Spróbuj, nie będziesz rozczarowany.
fot. Maksim Shmeljov/shutterstock.com fot. Maksim Shmeljov/shutterstock.com

Seks plus pieszczoty

- Moja dziewczyna wymaga, żebym w trakcie stosunku pieścił jej łechtaczkę, może są jakieś dobre pozycje do tego?

Logo24: Są i nawet wygodne, choć wzięte wprost z Kamasutry:

Pozycja 1:

Ona: kładzie się na plecach, z jedną nogą wyprostowaną, a drugą kładzie zgiętą tak, jakby chciała piętą dotknąć swoich intymnych miejsc.

Ty: klękasz nad partnerką, wnikasz w jej pochwę.

Ona: zarzuca wyprostowaną nogę na twoje ramię.

W ten sposób ty masz w pełni dostęp do jej łechtaczki, która dzięki ułożeniu nóg jest dobrze wyeksponowana, a twoja partnerka leży sobie wygodnie, swobodnie może docierać do twojego podbrzusza, może pieścić twoje sutki, macie kontakt twarzą w twarz i możliwość komunikowania się.

Pozycja 2:

Ty: siadasz na czymś wygodnym z lekko rozchylonymi udami.

Ona: siada na tobie tyłem, opierając stopy tuż koło twoich ud.

W tej pozycji to ona reguluje głębokość zanurzenia penisa w pochwie oraz ma doskonały dostęp do swojej łechtaczki i może się dopieszczać w trakcie stosunku w sposób najlepszy dla siebie. Ty masz dodatkowo dostęp do jej okolic analnych i tym samym możliwość dodatkowej stymulacji.

1
fot. Gleb Semenjuk/shutterstock.com fot. Gleb Semenjuk/shutterstock.com

W kobiecych majteczkach

- Dziewczyna namówiła mnie, żebym założył jej bieliznę, tzn.stringi konkretnie. Założyłem i byłem tym bardzo podniecony. Mam ochotę znów to zrobić. Czy to normalne?

Logo24: Tak, normalne. Zakładanie damskiej bielizny, szczególnie należącej do partnerki - choć nie tylko - bywa podniecającym doświadczeniem. Można w takich majteczkach siedzieć cały dzień w pracy lub na uczelni i mieć z tego frajdę.

Problem zaczyna się wtedy, gdy jakikolwiek przedmiot, lub jak w twoim przypadku damska bielizna, staje się koniecznym czynnikiem wystąpienia podniecenia i bez niej satysfakcja nie jest możliwa. Wszystko inne to tylko erotyczne gry i zabawy między partnerami.

2
fot. AYakovlev/shutterstock.com fot. AYakovlev/shutterstock.com

Seks z wysoka dziewczyną

- Jestem znacznie niższy od mojej dziewczyny. Normalnie mi to nie przeszkadza, zachęcam ją do noszenia obcasów. Ale potrzebuję czegoś nadzwyczajnego w seksie, żeby mój niski wzrost stał się atutem. Da się?

Logo24: A jesteś wygimnastykowany? Nie to, żeby jakoś okrutnie, ale mamy nadzieję, że wykonanie prostej figury gimnastycznej leży w zakresie twoich umiejętności.

Ty: robisz mostek. Tak, tak, zwykły mostek z ładnym łukiem.

Ona: staje nad tobą okrakiem i wkłada twojego penisa w swoją pochwę. Może też w każdej chwili przerwać i podejść do twoich ust.

Pozycja wygodna dla wysokich, długonogich dziewczyn i nieco krótszych od nich partnerów, którzy chcą się zaprezentować w swej pełnej krasie. Dodatkowo, dzięki temu, że biodra mężczyzny są wysunięte do przodu, a głowa na dole, orgazm staje się intensywniejszy.

3

Zobacz też na Logo24:

Mężczyźni i seks: wielki sondaż

Mężczyźni i seks: wielki sondaż, sztuka kochania, erotyka, seks

Seks i wulgaryzmy

Seks i wulgaryzmy, erotyka, seks, sztuka kochania

Dekalog kochanka idealnego

Dekalog kochanka idealnego, sztuka kochania, erotyka

Seks, seks i po seksie: after party

Seks, seks i po seksie: after party, erotyka, dziewczyny, sztuka kochania

4