Musisz to mieć: na co patrzą dziewczyny

gif
Zawsze piszemy o dziewczynach. Teraz też napiszemy o dziewczynach. Ale przez pryzmat facetów. Podpowiemy, na co u mężczyzny zwracają uwagę te niebiańskie istoty.
fot. olly/shutterstock.com fot. olly/shutterstock.com

Inteligencja

Dla dziewczyny tak naprawdę liczy się tylko to, co masz w głowie. Oprawki w rogowej oprawie nie zabiją w tobie samca, jeśli za nimi kryje się zabójcze spojrzenie inteligenta. Rozwiązuj krzyżówki, zainstaluj na komórce sudoku, wygraj "Familiadę". Konwersację opieraj na matematycznie wyliczonym zestawieniu Kierkegaarda z Picasso. Opowiedz parę mocnych historii z wykładów na Politechnice. Wyjaśnij, dlaczego krzywa wieża nie jest prosta. Kąśliwe zrecenzuj "Bitwę pod Wiedniem", wytykając jej pewne ułomności w porównaniu z "Miłością" Hanekego. Jeżeli podryw nie będzie skuteczny, możesz jednak przemyśleć zmianę okularów i popracować nad grymasem.

1
fot. FXQuadro/shutterstock.com fot. FXQuadro/shutterstock.com

Modny ubiór

W poprzednim akapicie śmialiśmy z oprawek w grubych oprawach. Teraz czas się wycofać z tej złośliwości. Przecież oprawki w grubych oprawach są bardziej hipsterskie niż Ray-bany. Dziś (piątek 12.10.12) w modzie są również: kapelutek, torebka "à la damska" oraz taka fikuśna kamizelka. Kobiety bardzo lubią nowinki odzieżowe, kupują "Avanti", a w mężczyznach doceniają szczególnie zainteresowanie magazynem "Logo". Jeśli słusznie uważasz, że powyższa stylizacja jest jednak kretyńska, a chcesz odnosić sukcesy w życiu i miłości, odsyłamy do naszego działu modowego.

2
fot. Yuri Arcurs/shutterstock.com fot. Yuri Arcurs/shutterstock.com

Paznokcie

Tajemnica poliszynela. Dziewczyny nie patrzą na klatę i facjatę, tylko na paznokcie. Istnieje podejrzenie, że po prostu pragną skierować wzrok w zakazane okolice pasa (gdzie mniej więcej zwisają ci dłonie), by wybadać sytuację, ale nie mamy pewności.

Oficjalnie mówi się o paznokciach. Postaraj się więc nie tylko ich nie obgryzać, nie tylko szorować po zabawie w ogródku, ale wręcz pielęgnować. O obcinaniu pewnie słyszałeś, ponoć paznokcie można też piłować pilnikiem. Utrudnione zadanie mają nikotyniści - starajcie się spalać całego papierosa longiem, bez wyjmowania z ust. Paznokcie nie pożółkną jak liście jesienią, no i wygląda to bardzo żulersko zawiadiacko. Na szczęście nadchodzi zima, więc możemy po prostu schować łapy w gustowne skórzane quasi-rękawiczki i udawać Goslinga z "Drive".

W bonusie z czapy świetny kawałek Moderat pt. "Rusty Nails".

3
fot. Sergey Furtaev/shutterstock.com fot. Sergey Furtaev/shutterstock.com

Pieniądze

"Money makes the world go around" i Liza Minelli z Joelem Greyem powiedzieli to wyraźnie. 500 znaków pod tym slajdzikiem możemy w całości opędzlować muzycznymi cytatami. "In my dreams I have a plan. If I got me a wealthy man, I wouldn't have to work at all" - śpiewały dziewczyny z Abby w evergreenie "Money Money Money".

"Material Girl" Madonna i jej kopia Lady "Money Honey" Gaga też nie owijały w bawełnę. Kelis śpiewała wprost Ol' Dirty Bastrardowi: "I got your money, don't you worry".

Z kasą nawet taki gościu (patrz wyżej) ma większe szanse na zaliczenie laski interesującą konwersację niż bezrobotny Mister Uniwersytetu Szczecińskiego. Kończymy pouczeniem Offspring: "Na, na, na, na, why don't you get a job"?

4
fot. Igor Kireev/shutterstock.com fot. Igor Kireev/shutterstock.com

Tyłek

Tak naprawdę w całym tym artykuliku chodziło o to, by pokazać powyższe zdjęcie. Słusznie podejrzewaliście: redakcja męskiego pisma, która daje facetów na okładki, po prostu woli facetów. A wszystkie nasze poprzednie, szowinistyczne teksty, pod którymi - tak jak i teraz - nieprzypadkowo wyłączamy opcję komentarzy, były tylko przykrywką.

Wracając do meritum: kolega z taką pupą ma rwanie u dziewczyn na mur beton, nawet:

a) jak obgryza paznokcie,

b) jest przekonany, że ziemia spoczywa na czterech krokodylach,

c) jest hipsterem,

d) musi naciągać dziewczynę na kajzerkę.

PS. Na plażę sugerujemy jednak kąpielówki. Prześwitująca bawełna to wiocha, nawet jeśli oblepia taki tyłek.

5

Zobacz też na Logo24:

Pierwsza randka: podbij serce dziewczyny

randki, podryw, dziewczyny, Pierwsza randka: podbij serce dziewczyny,  Pierwsza randka: dobrze wybierz miejsce

Jak stracić dziewczynę w 10 dni

Jak stracić dziewczynę w 10 dni: pozbądź się ambicji, randki, dziewczyny

Znani mężczyźni, którzy oszaleli z miłości

Znani mężczyźni, którzy oszaleli z miłości, dziewczyny, top 10, Marek Antoniusz (83 p.n.e.- 30 p.n.e.), Autor obrazu: Lawrence Alma-Tadema. Tytuł: Antoniusz i Kleopatra. Olej, 1885 r. Źródło: Wikimedia Commons: zdjęcie jest własnością publiczną, ponieważ prawa autorskie do niego wygasły., miłość

Disco to nie wszystko. Gdzie poderwać dziewczynę?

Disco to nie wszystko. Gdzie poderwać dziewczynę: siłownia, randki, podryw, dziewczyny

6
Więcej na ten temat: dziewczyny, podryw, randki