Seks-historie, które chciałby przeżyć każdy mężczyzna

PN
W "Pokoleniu Ikea" wyczytaliśmy, że tylko najwięksi kozacy "zaliczają całe abecadło". Autor książki opisywał w ten sposób sytuację, kiedy mężczyzna lądował w łóżku z tyloma kobietami, że pierwsze litery ich imion układały się w alfabet. Ponoć marzy o tym wielu mężczyzn. Ale nie tylko o tym.
Fot. materiały prasowe, kadr z filmu 'Nagi Instynkt 2' Fot. materiały prasowe, kadr z filmu 'Nagi Instynkt 2'

Seks ze starszą kobietą

Trochę w tym nabycia doświadczenia, a trochę - spełniania marzeń z młodzieńczych lat. I nie mówimy tutaj o dojrzalszej o kilka miesięcy niemal równolatce, ale o dużo bardziej doświadczonej przez życie damie. W momencie, kiedy przekroczyliśmy trzydziestkę, o takie kobiety dużo trudniej - polska specyfika zbytnio nie dopuszcza sytuacji, by matka samotnie wychowująca nastolatka była jednocześnie seksualnym demonem. Dlatego licz się z tym, że jeśli nie kończysz właśnie studiów o starszą partnerkę będzie bardzo trudno.

Za młodu ten owoc stawał się jeszcze bardziej zakazany, ponieważ zawsze nam się wydawało, że kobiety preferują starszych mężczyzn. Tymczasem jak wynika ze statystyk opublikowanych jakiś czas temu przez popularny portal randkowy "Are You Interested", panie dużo chętniej odpisywały na wiadomości od... młodszych chłopaków!

1
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Randka z cudzoziemką

I nie mamy tu na myśli bliskich sąsiadek jak Czeszki czy Niemki (albo Rosjanki!). Mężczyzn od zawsze kręcą, jakby to powiedzieć, egzotyczne klimaty. Inne kontynenty, obce języki, różnice kulturowe. No bo wyobraź sobie sytuację, kiedy umawiasz się z dziewczyną zza granicy. Poza podstawami nawet nie bardzo wiesz, jak się z nią dogadać. Ale randka i tak kończy się sukcesem, co stanowi dowód, że język miłości - jakkolwiek banalnie by to nie brzmiało - jest uniwersalny.

O bliskiej relacji z cudzoziemkami pisaliśmy już jakiś czas temu w tekście o niebezpiecznych związkach. Bo budowanie poważnej relacji z kimś spoza naszego kręgu kulturowego - nawet jeśli odległości nie są zbyt imponujące - może rodzić poważne dylematy. Od tak przyziemnych jak chociażby miejsce zamieszkania, po ewentualne potomstwo i to, w jaki sposób będzie wychowywane.

Ale to, co w teorii jest niebezpieczne, w praktyce wydaje się nie mieć żadnego znaczenia: jak dowodzą bowiem oficjalne dane statystyczne, mieszanych małżeństw jest w Polsce o połowę więcej, niż było jeszcze w latach 90. Najchętniej wiążemy się z Ukrainkami, Białorusinkami i Rosjankami.

2
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Przygodny seks

W dobie wszelkich możliwych aplikacji randkowych, nie trudno o znalezienie partnerki tylko na jedną noc. W stałych związkach oczywiście bardzo trudno o skoki w bok (zachowanie absolutnie niewskazane, potępiamy), ale jeśli ktoś jest samotny... Wyjście do klubu i seks z właśnie poznaną dziewczyną nie jest niczym zdrożnym, pod warunkiem oczywiście, że oboje dobrze się bawicie i nikt przy tym nie ucierpi.

Pamiętaj jednak, że najlepiej, kiedy role są od początku ustalone, tak jak pewne granice, których pod żadnym pozorem nie wolno przekraczać.

3
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Seks anonimowy

Bardziej perwersyjne rozwinięcie przygodnego seksu. Spotykasz jakąś kobietę, wpadacie sobie w oko, nic o sobie nie wiecie, znajdujecie na pół godziny ustronne miejsce, a po wszystkim rozchodzicie się w swoje strony, nawet nie pytając o imię. Bo im mniej informacji podanych na tacy, tym bardziej cała scenka staje się ekscytująca.

Wydawać by się mogło, że tego typu sytuacje mają miejsce tylko w filmach. Nic bardziej błędnego! Sami jeszcze nie zakosztowaliśmy tej nietypowej przyjemności, ale opowieści słyszeliśmy już mnóstwo. A jedna pikantniejsza od drugiej...

4
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Stara miłość...

Kiedyś o odbudowanie dawnych relacji było bardzo trudno. Tzw. "spotkania po latach" zdarzały się bardzo rzadko, a koleżanki ze szkolnych ław zwykle przychodziły na nie z partnerami lub wychodziły wcześniej, bo przecież rodzina wzywa.

Na szczęście dzięki nowym technologiom, przegląd pola staje się bardziej dostępny. Łatwo o odnalezienie nie tylko Izki, którą ciągnęliśmy za warkocz w ostatnich klasach podstawówki, ale również można przypomnieć sobie koleżanki z równoległych klas, za którymi szalało całe liceum. Facebook już umożliwi ci kontakt, a dalszy bieg wydarzeń zależy tylko i wyłącznie od ciebie.

Oj jak cudownie znów mieć te kilkanaście lat...

5
CLAIRE FOLGER CLAIRE FOLGER

Seks taśma

W powszechnej opinii jest tematem drwin. Za pewne słyszałeś multum żartów z celebrytek, które zasłynęły właściwie tylko i wyłącznie z erotycznego video. Pamiętamy też rozczarowanie i smutek Borata, kiedy seks taśma Pameli Anderson nie okazała się tylko ponurym żartem.

Nagrywanie własnych filmików tego typu staje się coraz bardziej popularne. Jest w tym trochę zakazanego owocu, trochę perwersji, która powoli przestaje być tematem tabu, nawet w pruderyjnej Polsce. Oczywiście stworzenie własnej seks taśmy nie jest równoznaczne z jej publicznym udostępnieniem (umówmy się, mało osób decyduje się na tak śmiały krok), ale poczucie, że obserwuje nas włączona kamera i tak jest na swój sposób podniecające.

Oczywiście chyba nie musimy dodawać, że przed uruchomieniem urządzenia rejestrującego konieczna jest zgoda partnerki? Bez tego nici z pornograficznych Oscarów.

6
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Seks w miejscu publicznym

Coś ci na wstępnie opowiemy: w starożytnej Grecji - w innych kulturach antycznych - orgie seksualne, w tracie których wszyscy kochali się ze wszystkimi, wpleciono w rytm życia nie tylko społecznego, ale również religijnego. Pewnie się domyślasz, że tego typu masówki nie odbywały się za zamkniętymi drzwiami. Chciałeś popatrzeć, ale nie miałeś ochoty brać udziału? Proszę bardzo, łapałeś kielich wina i zajmowałeś wygodne miejsce.

Dziś jest już zupełnie inaczej, ale przynajmniej wiemy, skąd w niektórych ludziach tego typu seksualne popędy. To nie jest tak, że współczesność wykształciła w nas pewne bezwstydne odruchy - bo są fantazje, które wpisują się w ludzką naturę.

Jedną z takich jest z pewnością seks w miejscu publicznym. Absolutnie każdemu, choćby przez chwilę, przemknęła myśl, jakby to było, gdybyśmy kochali się gdzieś w parku. Albo w kinie. Coraz więcej par decyduje się na tego typu rozrywki, ale wciąż odsetek jest znikomy.

7
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Swingers Party

Co się wiąże z poprzednim - oczywiście swingers party. Obecnie w największych miastach znajdziesz już nawet specjalne kluby, który specjalizują się w organizowaniu tego typu imprez. I nie są to podrzędne speluny dla gorszego sortu społeczeństwa, ale ekskluzywne miejsca, gdzie bawią się przedstawiciele najróżniejszych klas społecznych, zwłaszcza tych tzw. uprzywilejowanych.

To nie wszystko - w Internecie pełno ogłoszeń dotyczących swingers party organizowanych w czasie wakacyjnych wyjazdów. Masz ochotę na niezapomniane wczasy? Szukaj anonsów, które umożliwią ci spełnienie najbardziej perwersyjnych fantazji. Nie trzeba trafić do najgorszych zakamarków sieci, żeby na takowe trafić.

8
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Romans w pracy

Figura stara jak świat, ale wciąż kręcąca. Romans z koleżanką z pracy to chyba wciąż najczęstsza seksualna fantazja. W końcu światowa popkultura wielokrotnie dawała nam przykład, że tego typu relacje potrafią być naprawdę przyjemne i niekoniecznie toksyczne.

Bo zwykle zaczyna się niewinnie: maile wymieniane niby na stopie zawodowej, ukradkowe spojrzenia podczas biznesowych spotkań, coraz śmielsze aluzje. Zostajecie wspólnie po godzinach, a puste biuro sprzyja wszelkim niekonwencjonalnym zachowaniom.

Pamiętaj tylko, żeby mocno uważać. Taki romans może negatywnie wpłynąć nie tylko na wasze zawodowe kontakty, ale również na całą firmę. Bywa niebezpiecznie, więc lepiej miej się na baczności, kiedy będziesz uwodził koleżankę, stojąc obok kserokopiarki.

9
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Siostra kumpla

Wedle tradycyjnych prawideł to teren absolutnie zakazany. Nikt nie ma prawa wstępu na ten grząski grunt - siostry kolegi z zasady się nie tyka. Choćby się waliło i paliło: nie!

No ale, niestety, zakazany owoc smakuje najlepiej. A do tego siostra twojego najlepszego przyjaciela jest taka niesamowita - nie dość, że się świetnie dogadujecie i ona nawet śmieje się z twoich żartów, to jeszcze jest prześliczna. Pomarzyć zawsze można, to w końcu ludzka specjalność.

A że od marzeń droga do realizacji planów nie jest wcale aż tak daleka...

10
Więcej na ten temat: facebook, mężczyzna, seks, zdrada, związek