Jak zaimponować współczesnej kobiecie?

PN
Zaglądamy ponownie do amerykańskiego wydania "Cosmopolitan". Tym razem Hannah Smothers zebrała opinie kobiet, które mówią, czego oczekują od mężczyzn. Niektóre wypowiedzi są bardzo zaskakujące...
materiały prasowe materiały prasowe

Wspomnij jej słowa!

Ukochana zapewne bombarduje cię mnóstwem informacji. Nie sposób wszystkich zapamiętać: część odrzucasz świadomie, inne mniej. Okazuje się, że to błąd, ponieważ pewne wiadomości mogą ci się przydać w najmniej oczekiwanym momencie...

Jak dowodzi w "Cosmopolitan" użytkowniczka hithermost, panowie, którzy nie tylko doskonale pamiętają słowa swoich partnerek, ale również wiedzą, kiedy i jak je przypomnieć, są znacznie atrakcyjniejsi. Wszak podobno nie ma lepszej metody na zaimponowanie kobiecie, jak udowodnienie, że naprawdę jej słuchamy.

Ukochana zdradziła ci dawno temu, że marzy o randce w domku na drzewie? No to na co ty jeszcze czekasz?!

1
fot. istockphoto.com fot. istockphoto.com

Wstań rano i zrób jej kawę

Coś, co wymaga nie lada poświęcenia. Ale, ponoć, jest niezwykle skuteczne. Jeśli twoja partnerka rozpoczyna pracę wcześniej niż ty, postaraj się choć kilka razy w tygodniu zwlec się z łóżka razem z nią i umil jej męczący poranek. Podczas gdy ona będzie "robiła się na bóstwo", ty zajmij się przygotowaniem śniadania i kawy.

Przypominamy sobie w tym momencie również badania australijskich naukowców, którzy jakiś czas temu stwierdzili, że jednym z najwspanialszych pocałunków, jakie można otrzymać, jest ten na pożegnanie przed ciężkim dniu w pracy.

No już, ustawiaj budzik!

2
Fot. Łukasz Wšdołowski / Agencja Wyborcza.pl Fot. Łukasz Wšdołowski / Agencja Wyborcza.pl

Przytulaj ją...

...nie tylko na dobranoc! Użytkowniczka Gypsytrinkets opowiada na łamach "Cosmopolitan" o mężu, który przytula ją przy każdej możliwej okazji. Bez powodu. Czytamy, że to nawet lepsze niż niezobowiązujące pocałunki. Czy rzeczywiście?

Na temat padania sobie w objęcia popełniono już mnóstwo naukowych rozpraw. Wszystkie sprowadzają się do prostej konkluzji: warto się przytulać! A skoro możemy jeszcze przy okazji zaimponować naszej partnerce, a i sobie sprawić odrobinę przyjemności? Popieramy!

3
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Rozgrzej jej łóżko!

To już iście bohaterska postawa. Hannah Smothers przekonuje, że kobiety nienawidzą wchodzić do lodowatego łóżka (a niby kto lubi?!). Dlatego - jak na prawdziwego mężczyznę przystało - powinieneś wskoczyć pod kołdrę szybciej (najlepiej jeszcze na tę stronę, po której zwykle sypia twoja ukochana) i rozgrzać miejsce!

Okazja ku temu jest, gdy ona bierze wieczorny prysznic albo myje zęby przed pójściem spać. W takich sytuacjach każda minuta jest na wagę złota...

4
Red. Red.

Gotuj!

Oj, ileż to już razy słyszeliśmy, że facet najseksowniej wygląda w kuchni... Przeświadczenie jak widać wciąż ma się dobrze, skoro odwołują się do niego nawet czytelniczki "Cosmopolitan". Temat wałkowaliśmy na naszych łamach już wielokrotnie, więc tym razem pozostawimy go bez komentarza. Zacytujemy jedynie użytkowniczkę Jackiemack04: "Byłoby świetnie, gdyby mężczyzna potrafił przyrządzić więcej niż jedną potrawę".

5
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Martw się o nią!

Sprawa, wydawać by się mogło, oczywista. Ale coś się widocznie ze współczesnymi mężczyznami stało, skoro panie muszą dopraszać się o troskę. Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, że jednym z najskuteczniejszych sposobów na zaimponowanie kobiecie będzie po prostu szczere zamartwianie?

6
fot. Kzenon/shutterstock.com fot. Kzenon/shutterstock.com

Ćwicz!

A już myśleliśmy, że w dobie wszechobecnej mody na wszelkie możliwe zajęcia fitnessowe, mięśniacy przestają być interesujący. A jednak Hannah Smothers dowodzi, że jest inaczej - w swoim materiale cytuje użytkowniczkę, której imponuje facet potrafiący wycisnąć na klatę więcej niż standardowe kilkadziesiąt kilogramów.

Przyznamy się szczerze, że trochę się w tym aspekcie opuściliśmy, dlatego bijemy się w pierś i czym prędzej zapisujemy się na siłownię!

7
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Nie chciej seksu!

Uuu, kontrowersyjne, prawda? Paradoks współczesnego świata jest taki, że czasami, by mieć seks, nie można go chcieć. Czytelniczki "Cosmopolitan" przekonują, że sporadyczna rezygnacja ze współżycia to oznaka najwyższego szacunku wobec kobiety. Użytkowniczka emilyparkerIN pisze wprost: "bywa, że mój ukochany nie chce się kochać, bo naprawdę mnie lubi".

Jak w filmach!

8
Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Wie, jak zamówić dla mnie kawę

W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego, jak tylko odesłać cię do filmu "Kiedy Harry poznał Sally"

9
materiały prasowe materiały prasowe

Wspomnij jej słowa!

Jeszcze raz powtarzamy, bo i Hannah Smothers kładzie na to nacisk. Kluczem do serca kobiety jest zrozumienie jej. A to nam się uda tylko w przypadku, jeśli naprawdę będziemy jej słuchać...

10
Więcej na ten temat: kobieta, mężczyzna, seks, związek