Strefy erogenne: droga do jej orgazmu

Piotr Mieśnik i koleżanki (zbieżność imion i punktów erogennych nieprzypadkowa)
Szybki psychotest na start. Zazwyczaj, gdy pieścisz kobietę, to dotykasz jej: A) piersi B) łechtaczki C) piersi i łechtaczki. Co zaznaczyłeś? Tak naprawdę to bez znaczenia. Bo i tak nie zdałeś.
www.sensualblissvoyager.wordpress.com www.sensualblissvoyager.wordpress.com

Do dzieła!

Dlaczego? Bo kobiety są troszkę bardziej skomplikowane niż prosta wyliczanka: a, b i c. Co ja mówię, nawet gdy do tego dodasz punkt g, to nie znaczy jeszcze nic. Tak jak Tezeusz nie wydostałby się z labiryntu Minotaura bez nici Ariadny (tak "Gra o tron" jest spoko, ale mitologia grecka też niekiepska), tak i ty potrzebujesz kilku punktów orientacyjnych, żeby się w tym nie pogubić. Podróż do jej szczytowania, to jak wyprawa w nieznane. Bo według różnych badań zaledwie kilkanaście procent kobiet ma orgazm... zawsze. A to nie świadczy o nas dobrze jako o eksploratorach i zdobywcach. Wprawdzie są wśród nas tacy, którzy mają w głowach coś jak naturalny GPS, który kieruje ich wraz z nią do rozkoszy (Casanova, Don Juan czy Charlie Sheen, choć to może nie najlepszy przykład). Inni potrzebują mapy i wskazówek, co przecież wcale nie oznacza, że nie mogą dotrzeć do miejsca, gdzie znajduje się wielkie "O" z wykrzyknikiem, oznaczające erupcję jej seksualnego wulkanu.

Dzięki naszej lekcji anatomii i ty będziesz mógł zapisać na swojej życiowej mapie, oprócz siłowni, restauracji i barów, jeszcze tych 18 kolejnych POI (points of interest). Zaskoczysz doświadczone w łóżkowych historiach kobiety albo odkryjesz nowe lądy z nieco mniej obeznanymi w temacie dziewczynami. Do dzieła!

1
Shutterstock Shutterstock

Skóra głowy i włosy

To bardzo dobry starter. Zastanawiasz się, dlaczego one tak bardzo lubią masaże głowy podczas mycia włosów u fryzjera? - Kiedyś miałam tam coś, jak miniorgazm - zwierzyła mi się Anka, nauczycielka angielskiego. Skóra głowy jest bardzo unerwiona. Zacznij tam, a skończysz o wiele dalej.

2
Shutterstock.com Shutterstock.com

Kark

To podobny case jak przy szyi, jeśli jednak pozwala ci pieścić kark, to może oznaczać, że tym razem ma ochotę być nieco bardziej uległa. - Jeśli po twoich pocałunkach zauważysz gęsią skórkę na jej ciele, to jest to dla ciebie cenna wskazówka: jest naprawdę ok, nie przestawaj, nie przestawaj ani na chwilę! - śmieje się Anka.

3
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Pośladki

- Delikatnie pieść, drap, mocno chwytaj, gryź. A potem to powtórz - radzi Magda. Czasem potrzebny będzie nawet klaps, jeśli to jest bardzo, bardzo niegrzeczna dziewczyna.

4
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Usta

"Bad kissing, bad f***ing" - powtarzają zawsze chórem moje koleżanki, gdy po alkoholu atmosfera staje się luźniejsza. - Po tym, jak facet całuje, można wywnioskować, jaki będzie w łóżku: świetny czy nieporadny - wyjaśnia Marta, fotomodelka. I pamiętaj: spierzchnięte usta mogą wszystko zepsuć. W marcową zimnicę używaj sztyftu (bo przecież nie pomadki!) do ust.

5
Shutterstock Shutterstock

Uszy

Gdy mój mąż całuje moje uszy, podnieca mnie to, jak nic innego. Dlatego z całą pewnością są moją strefą erogenną. Gdy pieści mi uszy, to jest tak, jakby masował całe ciało - zwierzała się modelka i aktorka Rebecca Romijn-Stamos. - Ale nie przesadzaj ze śliną, nie mogę mieć wrażenia, jakbym się topiła - ostrzega Ewka, sekretarka.

6
fot. redakcja fot. redakcja

Dłonie i ręce

Jako strefy erogenne? A jednak! To mogą być nawet te zwykłe muśnięcia, choćby podczas rozmowy, gdy rodzi się między wami flirt i jest bardzo wczesną zapowiedzią tego, co wydarzy się później. Ten dotyk to taka rozgrzewka przed jej grą. Wstępną.

7
Shutterstock Shutterstock

Brzuch

Delikatna i unerwiona skóra, czego można chcieć więcej? No jest parę takich rzeczy, wszystkie mogą być twoje, jeśli będziesz ją tam gładził długo i delikatnie. - Musisz tylko wyczuć, czy ona nie ma jakiegoś kompleksu dotyczącego tej części ciała. Jeśli uważa, że musi schudnąć, może nie chcieć, żebyś akurat tam ją dotykał - przestrzega Marta, która sama po ciąży miała taką fiksację.

8
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Pachwiny

To już właściwie tu, jesteś już prawie tam, gdzie zmierzałeś. Ale czasem większa frajda to gonienie króliczka niż złapanie go. Pograj więc trochę na czas. Pieść ją tak, aby sama zaczęła cię błagać, abyś w końcu przeszedł do dania głównego.

9
fot. shutterstock fot. shutterstock

Zgięcia pod kolanami

Mamy na mapie najbardziej newralgiczny punkt (odbyt), najbardziej zaskakujący (okolice oczu), jest też i... najbardziej zaniedbywany. Mowa o zgięciu kolanowym. Kto by o tym w ogóle pomyślał, co? Przecież to całkiem nie po drodze. Tymczasem znany już ci miks, a więc delikatna i unerwiona skóra plus twoje pieszczoty - oto podwaliny twojego łóżkowego sukcesu!

10

Stopy

Na ich punkcie obsesję ma Quentin Tarantino, który kobiecym stopom składa hołdy niemalże w każdym filmie. Wielbił je Elvis Presley, miłością płonie Szymon Majewski. Ona też może to lubić. Pod warunkiem, że nie ma tam łaskotek.

11
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Okolice oczu

Chyba najmniej oczywiste w zestawieniu. Znajdują się tam nerwy spojówkowe, bardzo wrażliwe na dotyk. - Gdy już wydarzy się wszystko, co się miało wydarzyć, możesz ją tam delikatnie gładzić podczas rozmowy. Bo nigdzie nie jest powiedziane, że nie będzie miała ochoty na dogrywkę - podpowiada Magda.

12
Shutterstock.com Shutterstock.com

Szyja

Jedne to kochają, inne nienawidzą. Zdecydowanie przeważają jednak te pierwsze. - Skóra na szyi jest bardzo delikatna, jeśli będziesz ją delikatnie całować, to jest spora szansa, że dziewczyna odpłynie - przyznaje Anka. Tyle przyjemności, a przecież nie jest to jeszcze najmocniej unerwiona strefa!

13
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Plecy

To właściwie megastrefa erogenna, którą śmiało można by dzielić na pod- i podpodstrefy. Jedną z uniwersalnych jest bardzo unerwiona okolica kręgosłupa. - Niektóre z nas lubią, gdy on pieści boki pleców, delikatnie, tak na granicy łaskotania - mówi Marta. Bardzo wrażliwe są też okolice tych charakterystycznych dołeczków, tuż nad pupą. Gdy dobrze zajmiesz się jej plecami, jest spora szansa, że będziesz mógł zapomnieć o pozostałych kilkunastu punktach.

14

Nadgarstki

Jeśli z tobą rozmawia i eksponuje nadgarstki, to jest tobą zainteresowana. Mowy ciała nie oszukasz. Gdy przyjdzie co do czego, zaskocz ją i skup się na tej delikatnej skórze. - Jest szansa, że nie spotkała nikogo, kto to robił. Może pomyśleć: cholera, czy musiałam czekać tyle czasu na takiego gościa? - rozmarzyła się Anka. Ponoć całował tak bohater "Samotności w sieci". Nie czytaliśmy, ale one tak.

15
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Piersi i sutki

To, co misie lubią najbardziej. Ale uwaga, wstrzymaj ruchy. Bo to zdradliwy teren. Piersi zmienne humory mają. Sutki czasem będziesz mógł nawet mocno gryźć, a innym razem delikatne muśnięcie to już za dużo. U tej samej kobiety oczywiście. - Orgazm, bo facet pieścił mi tylko sutki? Zdarza się - przyznaje Magda, dziennikarka. Według badań dr. Herberta Otto zdarza się to aż 90 proc. kobiet!

16
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Odbyt

Nie wszystkie to lubią. Więcej: niektóre, które lubią, nigdy ci się do tego nie przyznają. Dlatego tak często stoi tam znak: zakaz wjazdu. Nie próbuj więc dostać się tam za wszelką cenę, bo może się okazać, że to droga jednokierunkowa. Prowadząca w przeciwnym kierunku niż jej sypialnia. Jak to wyczuć? To proste. Kiedy bawisz się jej pośladkami i bez niecnych zamiarów zbliżasz się do tego punktu i czujesz, że ona nagle sztywnieje, że to dla niej dyskomfort - odpuść. Jeśli zaś uzna, że to kolejny punkt na trasie waszej zabawy, to zachowa się tak, że na pewno nie przegapisz tego zaproszenia.

17
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Miejsca intymne

Wiesz, gdzie są, i jesteś przekonany, że wiesz też, jak się nimi zajmować. Pamiętaj, że pycha kroczy przed upadkiem. - Niestety wszyscy faceci są przekonani, że są mistrzami seksu oralnego. I macie problem, bo mylicie się - wzdryga się Ewka. Pamiętaj, że łechtaczka jest najwrażliwszym punktem u 97 proc. kobiet. A to oznacza, że ten atomowy guziczek może dać jej przyjemność, albo... spalić temat. Niezawodna technika, która da jej rozkosz? Abecadło. Pieścisz ją, rysując na łechtaczce kolejne litery.

18
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Wewnętrzna strona ud

Ciepło, cieplej, gorąco. Skoro zbliżasz się do celu podróży, to nic dziwnego, że temperatura rośnie. Jeśli chcesz doprowadzić do wrzenia, zajmij się jej wewnętrzną częścią ud. Dotyk i pocałunki bardzo pożądane.

19
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Podsumowanie

Skoro nawigacja w twojej głowie wzbogaciła się o kilkanaście nowych punktów orientacyjnych, to nie pozostaje nic innego, jak życzyć ci przyjemnej podróży. Pamiętaj tylko: nie ma jednej formuły pasującej do wszystkich kobiet. Ba, czasem to, co sprawdziło się w stosunku do tej jednej jedynej, innym razem wcale a wcale na nią nie zadziała. Pamiętaj, że u kobiet strefy erogenne stanowią aż około 15 proc. ciała (u nas zaledwie 3 proc.), więc jest spora szansa, że w końcu trafisz na to, co ona lubi. Jeśli będziesz mieć szczęście, to kobieta świadoma swojego ciała i nie skrywająca się za woalem nieśmiałości nakieruje cię sama na te miejsca, a nawet pokaże, co i jak robić. Z innymi, i nie użyję tu słowa "niestety", będziesz musiał poradzić sobie sam i zostać ich przewodnikiem, a nawet, czego ci życzę, seksualnym mentorem.

20
Więcej na ten temat: kobieta, orgazm, seks