Co najbardziej zniechęca ją do seksu?

Seweryn Dracki
Coraz częściej boli ją głowa? Zazwyczaj dzieje się tak, gdy masz wobec niej niecne zamiary? Nie musisz być mistrzem dedukcji, żeby dojść do tego, że to właśnie ty robisz coś nie tak. Lista takich występków może być długa. Wśród wszystkich złych rzeczy są jednak trzy najgorsze. Wskazali na nie Amerykanie i Europejczycy badani na zlecenie firmy Fun Factory, produkującej erotyczne gadżety.
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Samolubny gen - ŹLE!

Skupiasz się tylko na sobie? Goniąc króliczka, zapominasz o przyjemności partnerki? Źle. - Współżycie to interakcja dwóch stron, trudno kochać się szczęśliwie, jeśli angażuje się tylko jedna z nich - przypomina edukatorka seksualna Anna Moderska. Co jeśli masz tego świadomość, ale nie możecie się dopasować? Ty jesteś sprinterem, a ona woli maratony? Mogą wam pomóc gadżety erotyczne. Nie ma się czego wstydzić. Jesteście przecież dorośli.

1
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Smart-antykoncepcja - GORZEJ!!

Jesteś non stop on-line? Swojego smartfona zabierasz nawet do łóżka? One nie lubią konkurencji. Poza tym dzwonki, SMS-y i powiadomienia potrafią naprawdę wybić z rytmu. Odłóż więc telefon; jeśli nie możesz go wyłączyć, to przynajmniej wycisz i skup się na swojej partnerce. No chyba że macie ochotę nagrać niegrzeczny film albo pobawić się kamerkami. Pamiętajcie tylko, że taki wirtualny seks też trzeba uprawiać z głową!

2
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Zapach mężczyzny - NAJGORZEJ!!!

Niby XXI wiek, a niektórym facetom wciąż trzeba tłuc do głów: higiena przede wszystkim, głupcze! To, co niektórzy z nas nazywają z dumą "zapachem mężczyzny", dla dziewczyn jest niczym więcej niż zwyczajnym smrodem. Brud? Niewybaczalny! Ale co zrobić, gdy wracasz po całym dniu z pracy, w obu tych kwestiach jest sporo do nadrobienia, a pojawiają się widoki na szybki numerek? Namów ją na wspólną wizytę w wannie albo pod prysznicem. Uważajcie tylko, żeby wasze seksualne tsunami nie zalało sąsiadów.

3
Więcej na ten temat: gadżety, kobieta, seks, związek