Tam mieszkają najbardziej zaspokojone kobiety

PN
Zastanawiało cię kiedyś, w których krajach kobiety spędzają najwięcej czasu w sypialni? Znany serwis randkowy przeprowadził stosowne badania, a ich wynik jest zaskakujący...
Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Większa satysfakcja - mniej zdrad

Strona randkowa Victoria Milian przeanalizowała dane udostępnione przez ponad 6 tysięcy aktywnych użytkowniczek. Kobiety wskazały, ile czasu mężowie sprawiają im przyjemność w łóżku. 

Cel badania? Jak stwierdził Sigurd Vedal - założyciel Victoria Milian - starania i odpowiedzialność za satysfakcję partnerki sprawiają, że mniej chętnie... zdradzamy! - Potrzeba prawdziwego mężczyzny, aby zaspokoić seksualny apetyt kobiety. Powszechnym błędem jest myślenie, że to mężczyzna będzie zdradzał jeśli nie będzie usatysfakcjonowany swoim życiem erotycznym - to działa w dwie strony. Utrzymanie pewnej siebie, pięknej i niezależnej kobiety w swoim łóżku nie jest prostym zadaniem. A bohaterscy mężowie poświęcą maksimum czasu na to aby ich kobiety były szczęśliwe - mówi Vedal.

W których krajach żyją więc najbardziej zaspokojone seksualnie kobiety? 

1
fot. shutterstock / anshar fot. shutterstock / anshar

Dania

Pierwsze miejsce zajęła Dania. W ojczyźnie klocków Lego aktywni mężowie poświęcają średnio 44 minuty podczas każdego stosunku na doprowadzenie żon do orgazmu. Ten wynik jest o tyle zaskakujący, że jeszcze 2 lata temu Dania była krajem o jednym z najniższych przyrostów naturalnych na świecie. 

2
fot. Shutterstock fot. Shutterstock

Stany Zjednoczone

W USA kobiety mogą cieszyć się 41 minutami przyjemności podczas każdego stosunku. Wysoka pozycja Stanów Zjednoczonych jakoś niespecjalnie nas dziwi.

3
fot. Oleksiy Mark / shutterstock.com fot. Oleksiy Mark / shutterstock.com

Finlandia

Trzecie miejsce: Finlandia. W tym kraju mężczyźni zaspokajają kobiety przez średnio 39 minut. To również zaskakująca pozycja, ponieważ jeszcze nie tak dawno czytaliśmy, że Finki chcą uprawiać seks trzy razy rzadziej niż ich partnerzy (badania prof. Osmo Kontuly). Tamtejszy uczony stwierdził jednocześnie, że Finlandia jest krajem, w którym liberalizacja społeczeństwa postępuje niezwykle wolno.

4
Vancouver, Kanada/ Fot. Shutterstock Vancouver, Kanada/ Fot. Shutterstock

Kanada

Ex equo z Finlandią ostatnie miejsce na podium zajęła Kanada. W tym przypadku nie jesteśmy akurat specjalnie zaskoczeni - ojczyzna Justina Biebera od lat jawi się jako miejsce, w którym stosunkowo łatwo o przygodny seks, bo i sami Kanadyjczycy wydają się być mało konserwatywni (sporo z nich marzy chociażby o trójkącie). 

5
fot. Shutterstock fot. Shutterstock

Szwecja i Norwegia

Kolejną pozycję - również ex equo - zajęły Szwecja i Norwegia: 33 minuty podczas każdego stosunku. 

6
Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta

Wielka Brytania

Siódmą lokatę zdobyły Brytyjki (zaspokajane przez 33 minuty). W tym przypadku akurat nie jesteśmy specjalnie zaskoczeni - niedawne badania przeprowadzone w Wielkiej Brytanii dowodzą, że mieszkańcy Wysp uprawiają seks... coraz rzadziej. Co ciekawe, bardziej rozwiązłe stają się... starsze mieszkanki ojczyzny - cytując "Love Actually" - prawej i lewej nogi Davida Beckhama.

7
Berlin jesienią/ Fot. Shutterstock Berlin jesienią/ Fot. Shutterstock

Niemcy

Ósme miejsce zajęli nasi zachodni sąsiedzi - tam kobiety są zaspokajane przez 32 minuty podczas każdego stosunku.  

8
Praga / shutterstock Praga / shutterstock

Czechy

Dziewiąte miejsce: Czechy (32 minuty). Nasi południowi sąsiedzi zawsze byli krajem bardziej seksualnie wyzwolonym niż my.

9
Dublin/ Fot. Shutterstock Dublin/ Fot. Shutterstock

Irlandia

Pierwszą dziesiątkę zamyka Irlandia (31 minut).

10
Polskie góry: Beskid Żywiecki latem / shutterstock Polskie góry: Beskid Żywiecki latem / shutterstock

Polska?

Według badań przeprowadzonych przez Victoria Milian, w Polsce mężczyźni zaspokajają kobiety przez średnio 24 minuty.

11
Więcej na ten temat: dania, kanada, kobieta, seks, usa