Myszki trzy: RAT 7, Porsche, LG LSM-100

ZLLL
Przed wiekami zjadły Popiela, teraz rozpełzły się i zmutowały.
Zdjęcia: materiały prasowe (montaż) Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

Cyborg RAT 7

Czarna lub albinos - mysz Cyborg RAT 7 to istny transformer. Regulowana długość, ruchomy panel i srebrne kółko dla kciuka, wymienialne podstawki pod mały paluszek oraz pod całą dłoń (miękkie, gumowe lub grube), dociążana (5×6 g). Podpasuje i elfowi, i krasnoludowi. Futurystyczna, z politetrafluoroetylenowym podbrzuszem, pozłacanymi nerwami i wzmocnionym ogonem USB. To Robocop. Kosmiczna rozdzielczość wzroku 5600 DPI - z laserem osobnym dla osi X i Y, pryszcz do celowania plus pięć innych programowalnych. Szybkość śledzenia: 6 m/s, czas reakcji: 1 ms, przyspieszenie: 50 G.

Strach się bać!

 

Cena: 275 zł

Zdjęcie Saitek Cyborg R.A.T. 7
Saitek Cyborg R.A.T. 7
  • Typ: Laserowa
  • Komunikacja: Przewodowa
  • Profil myszy: Dla Graczy
w okazje.info
1
Zdjęcia: materiały prasowe (montaż) Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

Porsche

Inny typ urody prezentuje wyprodukowana przez Porsche bezprzewodowa myszka z podkładką ze skóry - takiej samej, jaką firma obija wnętrza samochodów - wyciętą w kształt słynnego logo. Bardzo designerska, bardzo droga. Do wyboru auto zielonkawe (918 Spyder) i białe lub czerwone (Porsche 911).

 

Cena: 120 funtów (z podkładką)

2
Zdjęcia: materiały prasowe (montaż) Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

LG LSM-100

Trójkąt bojowego klina zamyka LG LSM-100 z superbronią: skanerem zdolnym zapisać na komputerze kartkę A3 i z oprogramowaniem OCR.

 

Cena: 150 dol.

 

Opracowanie: ŁF, MS

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

komputery

Myszy hercują

Jak mawiają Uzbecy: "Lepsza żywa mysz niż?zdechły lew". Pokazujemy najżywsze myszki w trzech kategoriach: przenośne, do pracy i do grania. Laserowe i optyczne. Niektóre z ogonkami, a niektóre jak kot Filonek - bez.

HP Wi-Fi Mobile Mouse

Aż dziwne, że nikt nie wpadł na to wcześniej. Bezprzewodowe myszki albo wymagały odbiorniczka podpinanego do portu USB, albo łączyły się przez (zawodnego i energożernego) Bluetootha.

NZXT Avatar S

Zagraj w "Avatara" myszką klasy S!

Razer Hydra

Na początku człowiek stworzył Wii, potem Sony Move i Xbox Kinecta. Ostatnio powstał Razer Hydra - kolejny patent do grania za pomocą ruchu, tym razem na pecety.

3
Więcej na ten temat: gry, komputery, porsche, telefony komórkowe