Dwa gadżety dla fanów Apple

phz
Firma KL Trade wprowadziła na polski rynek pokrowce na dwa urządzenia Apple - iPhnone'a oraz iPada. 
fot. KL Trade fot. KL Trade

Pokrowiec na iPada

Pokrowiec jest tak zaprojektowany, że po jego otwarciu możliwe jest utworzenie stabilnej konstrukcji opartej na systemie rzepów i zawiasów. Zewnętrzne krawędzie etui, stanowiące podstawę tej konstrukcji, wspierają środkową pochyloną część pokrowca, w której znajduje się tablet.

Rozwiązanie to docenią zapewne osoby, które dużo podróżują lub po prostu lubią podczas pikniku czy pod namiotem obejrzeć film w wygodnej dla siebie pozycji. Rozłożenie i złożenie konstrukcji jest kwestią kilku sekund.

Gadżety dla fanów Apple: etui na iPada. Cena: 99 zł, tablet, smartfon, apple

Do pokrowca dołączono wygodny uchwyt umożliwiający bezpieczny transport urządzenia. Nowe etui dostępne jest w eleganckich odcieniach czerni.

Gadżety dla fanów Apple: etui na iPada. Cena: 99 zł, tablet, smartfon, apple

Cena: 99 zł

1
fot. KL Trade fot. KL Trade

Arm band: etui na iPhone'a

Pokrowiec dla osób, które chcą mieć przy sobie iPhone'a w czasie wspinaczki, jazdy na rowerze, czy biegania. Pokrowiec Arm Band można przytwierdzić do ramienia.

Solidne wykonanie i dobrej klasy materiały sprawiają, że telefon jest właściwie chroniony, a sposób mocowania do ramienia użytkownika jest pomyślany tak, aby nie krępował ruchów i jednocześnie uniemożliwiał zsunięcie się etui.

Smartfon wsuwany jest do kieszonki, ukrytej za przezroczystym, nieprzemakalnym tworzywem. Opaska zaciskowa, za sprawą wielu trybów, może być przystosowana do każdego ramienia.

Gadżety dla fanów Apple: Arm Band, etiu na iPhone'a. Cena: 49 zł, tablet, smartfon, appleGadżety dla fanów Apple: Arm Band, etui na iPhone'a. Cena: 49 zł, tablet, smartfon, apple

Cena: 49 zł

2
Więcej na ten temat: apple, smartfon, tablet