Szpiegowskie gadżety: minikamery

phz
Chcesz się pobawić w Bonda? Czy podejrzewasz, że twoja dziewczyna jest niewierna? A może jesteś nauczycielem, który chce złapać uczniów na ściąganiu? Oto gadżety dla ciebie: szpiegowskie minikamery.
fot. Spy Shop fot. Spy Shop

Minikamera MiniDV PD-55 z aktywacją nagrywania dźwiękiem

Minikamera wyposażona jest w matrycę o rozdzielczości 2 megapikseli. Umożliwia nagrywanie filmów, które zapisywane są w rozdzielczości VGA 640×480 z prędkością 30 klatek na sekundę (format AVI).

Matryca umożliwia rejestrację obrazu przy słabym oświetleniu. Wbudowany mikrofon skutecznie zbiera dźwięki z otoczenia. Dane zapisywane są na karcie microSD. Wbudowany akumulator zapewnia godzinę nagrywania. Kamera ma złącze mini USB, które jednocześnie służy jako gniazdo ładowania i port komunikacyjny z komputerem.

Sprawdzi się jako kamera sportowa zamocowana np. na kasku rowerowym, lub jako szpiegowski gadżet - w paczce papierosów (wymiary: 50×28×20 mm).

Cena: 149 zł

Dokładną specyfikację techniczną znajdziesz tutaj.

 

Minikamera DV Pen z detekcją ruchu ukryta w długopisie

Minikamera DV Pen z detekcją ruchu ukryta w długopisie. Cena: 390 zł, Szpiegowskie gadżety: minikamery, gadżety


Oprócz nagrywania video urządzenie dysponuje też możliwością robienia zdjęć, oraz nagrywania głosu. DV Pen posiada funkcję detekcji ruchu umożliwiającą automatyczne rozpoczęcie nagrywania, jeśli coś zacznie się poruszać w polu widzenia kamery. Długopis zawiera wbudowaną pamięć o pojemności 4GB.

Maksymalna rozdzielczość: 1280x720. Czas pracy: 1,5 godziny.

Wymiary: 150×15×15 mm.

Cena: 390 zł

Dokładną specyfikację techniczną znajdziesz tutaj.

1
fot. Spy Shop fot. Spy Shop

Minikamera w budziku MDH-214

Budzik - to zaleta dla szpiegów-śpiochów - jest w pełni funkcjonalny, czyli może obudzić na czas rozpoczęcia misji ;-)

Kamera rejestruje obraz w rozdzielczości 640×480 z prędkością 30 klatek na sekundę. Możliwe jest także robienie zdjęć w rozdzielczości 1280×960 oraz rejestrowanie wyłącznie dźwięku. Akumulator pozwala na nagrywanie video przez 12 godzin, a samego dźwięku aż przez 25 godzin.

Kamera posiada także funkcję aktywowania nagrywania po wykryciu ruchu. Urządzenie zapisuje dane na kartach pamięci o pojemności do 32GB. Urządzenie może być obsługiwane zdalnie dzięki dołączonemu pilotowi.

Cena: 349 zł

Dokładną specyfikację techniczną znajdziesz tutaj.

 

Mikro kamera ukryta w zasilaczu PV-AC20

Mikro kamera ukryta w zasilaczu PV-AC20. Cena: 1090 zł, gadżety, Szpiegowskie gadżety: minikamery

Miniaturowa kamera ukryta w zasilaczu sieciowym. Nagrywa materiał w rozdzielczości 720×576. Urządzenie jest zasilanie z sieci, co umożliwia nieograniczony czas pracy. Długość nagrania ograniczona jest wyłącznie wielkością karty pamięci (obsługiwane karty pamięci SDHC do 32GB). Urządzenie obsługuje technologię detekcji ruchu.

Cena: 1090 zł

Dokładną specyfikację techniczną znajdziesz tutaj.

2
fot. Spy Shop fot. Spy Shop

Minikamera z detekcją ruchu w wodoodpornym zegarku WW134

Minikamera umożliwia zapisanie materiału video w rozdzielczości 1280×960 w formacie AVI. Dźwięk jest wychwytywany przez mikrofon wbudowany w zegarek.

Dzięki funkcji aktywacji nagrywania ruchem zegarek pozostawiony w celu nagrania podczas nieobecności użytkownika zarejestruje tylko te momenty, w których może się wydarzyć coś interesującego. Urządzenie pozwala też na robienie zdjęć w rozmiarze 1600×1200, może być użyte jako kamera internetowa lub przenośna pamięć flash. Dane zapisywane są na wbudowanej pamięci o pojemności 4GB.

Zegarek zasilany jest z wbudowanego akumulatora o pojemności 250mAh, który umożliwią ciągłe nagrywanie przez ok. 70min.

Cena: 499 zł

Dokładną specyfikację techniczną znajdziesz tutaj.

3

Zobacz też na Logo24:

10 szpiegów wszech czasów

10 szpiegów wszech czasów, top 10

Laserowa klawiatura do tabletów i smartfonów

Laserowa klawiatura do tabletów i smartfonów, Celluon Magic Cube: laserowa klawiatura do tabletów i smartfonów, gadżety, tablet, smartfon

Wideo test lustrzanek: filmujemy w HD

wideo, lustrzanka, aparaty cyfrowe, testy, Wideo test lustrzanek: filmujemy w HD, nikon

Mój pierwszy raz: misja Rosomak

mój pierwszy raz, Mój pierwszy raz: misja Rosomak, Rosomaki

4