Pod choinkę - Magda pragnie to mieć

ZLLL
Na przekór kryzysowi i presji na oszczędzanie, moja lista gwiazdkowych prezentów nie jest  skromna. Podobno marzenia pozytywnie wpływają na zdrowie i urodę.

Kosmetyki L'Occitane

 

Uwielbiam je za to, że są naturalne, skuteczne i pięknie pachną. Seria z migdałów to dla mnie numer jeden wśród wszystkich produktów do pielęgnacji ciała. I nie tylko dla mnie. Znam wiele kobiet uzależnionych od tej serii. Nic dziwnego, że błyskawicznie stała się bestselerem w bogatym portfolio prowansalskiej firmy. W listopadzie pojawiła się nowa seria - Fleur Chérie, pachnąca kwiatem pomarańczy i nutami drewna. Nie mogę się doczekać, by spróbować.

 

Zestaw Migdał 220 zł

Zestaw Fleur Chérie  250 zł  

Do kupienia także w sklepie internetowym www.loccitane.pl

1

Tylko jedwab

 

Gładka, śliska, wiotka, miękka, lekka, cienka i bardzo przyjemna w dotyku - chusteczka z jedwabiu. Na szyję, głowę, rękę, we włosy, zamiast paska albo doczepiona do torebki...

 

ETRO MILANO.

Cena: 280 zł

W Polsce tylko w sklepie www.mood-design.pl

2

Panta rhei. czas na zmianę!

 

Nie wiem, co w nim jest, ale spodobał mi się od pierwszego wejrzenia. A po tym, jak na chwilę trafił na mój nadgarstek, myślę o nim bez przerwy...

 

Panerai, Luminor Marina PAM111, mechanizm OP XI z ręcznym naciągiem, koperta stalowa, średnica 44 mm, wodoszczelność 300 m.

Cena: 12 000 zł

3

Kuchnia z czterech stron świata

 

Nareszcie! 10 listopada ukazała się w Polsce długo oczekiwana i pożądana biblia kulinarna. Jej autorem jest znany ekspert i fotograf Christian Teubner, który w ciekawy i niezwykle atrakcyjny sposób przedstawia wszystko, co jada się na świecie. Setki produktów dobrze sfotografowanych i opisanych w najdrobniejszych szczegółach. 

 

"Kuchnia. Produkty z czterech stron świata".

 

Wydawnictwo Carta Blanca.

Cena: 149 zł

 

4

Perły tahitańskie

 

Zawsze, kiedy kupuję biżuterię z pereł, zwracam uwagę nie tylko na jakość kuleczek (wielkość, symetryczność, kolor, połysk), ale również na sposób, w jaki upleciony jest sznur i zapięcie. I za to właśnie lubię NAMIKO - każda perła na sznurze tej marki oddzielona jest od następnej specjalnym supełkiem. A ich zapięcia to prawdziwe działa sztuki.

 

Sznur pereł tahitańskich.

 Cena: 6000 zł (w salonach YES)

 

 

 

Magdalena Rosłaniec, szef działu Moda i Uroda

Zdjęcia: Maciej Zienkiewicz, Agata Jakubowska, Małgorzata Kończycka, materiały prasowe (montaż)

5