Czego oczekujesz od biznesowego laptopa? Przede wszystkim solidności. To przecież twoje główne narzędzie pracy. Nie może zawieść cię podczas ważnej prezentacji lub zepsuć się dzień przed terminem przesłania ważnego pliku. Bezpieczeństwa, bo ryzyko utraty pieniędzy i poufnych danych jest w twojej pracy szczególnie duże. Mobilności. Pracujesz zawsze i wszędzie. W nocnym dalekobieżnym autobusie, przy biurku i stoliku w kawiarni. Wydajności, bo od laptopa wymagasz tak wiele jak od siebie. Musi dotrzymać ci kroku i poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami.

Powinien też odpowiednio się prezentować. Na agresywną stylistykę gamingowych laptopów podczas biznesowych spotkań nie ma miejsca. Wiedzą o tym projektanci Lenovo, którzy tworząc serię ThinkPad T, postawili na minimalizm i elegancką czerń przełamaną czerwonymi akcentami. Design nowych modeli – T480 i T580 – zapowiada urządzenia wprost idealne do biznesowych zastosowań. A przy bliższym poznaniu te zapowiedzi okazują się jak najbardziej uzasadnione.

Lenovo ThinkPad T480 / T580Lenovo ThinkPad T480 / T580 Lenovo

Po pierwsze: zaufanie

To jedna z najważniejszych rzeczy w biznesie. Zarówno jeśli chodzi o kontrahentów, jak i sprzęt. Nowym biznesowym laptopom Lenovo możesz zaufać już od samego włączenia. Dzięki Windows Hello, czytnikowi linii papilarnych i kamerce na podczerwień możesz być pewien, że tylko Ty uzyskasz dostęp do swoich danych. Doskonała ochrona nie wymaga wpisywania żadnych haseł – wystarczy, że przyłożysz palec lub po prostu się uśmiechniesz.

Lenovo T480 i T580 są wyposażone w funkcję Fast Identity Online. To technologia chroniąca dane, którymi posługujesz się w internecie aż trzema warstwami zabezpieczeń. Możesz więc logować się do wszystkich aplikacji bez obaw o to, że firmowe, poufne informacje trafią w niepowołane ręce i bez konieczności stosowania dodatkowych, płatnych rozwiązań.

Nie musisz też martwić się, że laptop odmówi posłuszeństwa w kluczowym momencie. Kupując nowe Lenovo na https://www.delkom.pl/Lenovo-ThinkPad-T480-T580.html, możesz wykupić dodatkową gwarancję On-site, w ramach której przedstawiciele serwisu usuną usterkę w twoim domu lub siedzibie firmy. Jeszcze większy spokój da ci opcja Premium Support – gwarancja realizowana maksymalnie w ciągu 24 godzin.

Pracuj w każdym miejscu

Pracujesz nie tylko w biurze. Nawet podczas urlopu musisz wciąż trzymać rękę na pulsie. Nie możesz więc pozwolić sobie na to, by choć przez chwilę być off-line, a twój laptop towarzyszy Ci w restauracji, w pociągu i w domu. T480 i T580 to idealni towarzysze służbowych (i nie tylko!) podróży. Pierwszy model waży 1,58 kilograma, zaś drugi – niespełna 300 gramów więcej. Dzięki solidnej obudowie, oba świetnie znoszą częste przenoszenie.

Lenovo ThinkPad T480 / T580Lenovo ThinkPad T480 / T580 Lenovo

Właściciele nowych biznesowych laptopów Lenovo podczas pracy poza domem lub firmą nie muszą nerwowo rozglądać się za gniazdkiem. T480 na jednym załadowaniu może pracować 14 godzin, a po zastosowaniu dedykowanej zewnętrznej baterii, czas ten możesz wydłużyć do 29 godzin. W przypadku T580 te wartości wynoszą kolejno 13 i 26 godzin. Różnice to efekt zastosowania w tym modelu większej o jeden cal, 15” matrycy. Dla często podróżujących użytkowników jeszcze ważniejsza okaże się innowacyjna technologia Power Bridge. Dzięki niej możliwa staje się zmiana baterii bez wyłączania komputera.

T480 i T580 to laptopy stworzone z myślą o intensywnej eksploatacji. Nie straszne im trudne warunki, co potwierdzają testy wojskowe oraz ponad 200 kontroli jakości. Dzięki podświetlanej klawiaturze, umożliwiają pracę nawet przy słabym oświetleniu i w podróży.

Lenovo ThinkPad T480 / T580Lenovo ThinkPad T480 / T580 Lenovo

Brak Wi-Fi? Dla użytkowników nowych laptopów Lenovo to nie problem. Kupując urządzenie na Delkom.pl, możesz poprosić o instalację modemu LTE-CAT-9, zyskując dostęp do sieci z każdego miejsca na świecie. Bez względu na to, czy jesteś na egzotycznych wakacjach, w siedzibie firmy czy w pociągu, z dala od dużych miast.

Na miarę twoich oczekiwań

Zatwierdzenie projektu graficznego, wyświetlenie prezentacji na spotkaniu, czy praca w kilku zasobożernych aplikacjach naraz – to tylko niektóre z wyzwań, przed którymi codziennie staje biznesowy laptop. Dlatego tak ważne są dobre parametry, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej mobilności. Konstruktorzy sprzętu stają więc przed niełatwym zadaniem. Specjaliści Lenovo poradzili sobie z nim znakomicie, bo T480 i T580 przy niewielkich gabarytach i stosunkowo niskiej wadze są wydajne jak stacjonarne komputery.

Oba modele mają niespełna 2 centymetry grubości. Tak dobry wynik udało się osiągnąć dzięki umieszczeniu złącza dokowania w bocznej części obudowy. To odpowiedź konstruktorów na sugestie użytkowników poprzednich modeli, którzy zwracali uwagę na problemy związane z jego wcześniejszą lokalizacją na spodzie. Zestaw złączy uzupełniają standardowo USB-C, HDMI 1.4 oraz pozwalający na transmisję danych z prędkością 40 gigabajtów na sekundę Thunderbolt.

Serce nowych T480 i T580 stanowi czterordzeniowy Intel Core i7 ósmej generacji. O płynne działanie dba także pamięć RAM DDR4 o maksymalnej pojemności 32 gigabajtów i dostępna opcjonalnie karta graficzna GeForce MX150. Swoje pliki możesz przechowywać na dysku SSD o pojemności nawet 1 terabajta.

Praca na nowych laptopach Lenovo będzie jeszcze łatwiejsza i bardziej komfortowa dzięki matrycy wysokiej rozdzielczości. T480 oferuje ekran o przekątnej 14 cali w trzech wersjach: HD TN; FullHD IPS; dotykowej FullHD IPS lub WQHD IPS. Wybierając T580, możesz wybrać jedną z trzech 15-calowych matryc: FullHD IPS; dotykową FullHD IPS i UHD IPS.

Zapraszamy na prezentację