Gisele Caroline Bündchen to piękność ze słonecznej Brazylii. Przyszła na świat w Horizontinie, w katolickiej rodzinie, ma sześć sióstr, w tym bliźniaczkę. Jej kariera rozpoczęła się, gdy miała zaledwie 14 lat - w Mc Donaldzie wypatrzył ją pracownik agencji mody.

W 2000 roku "Vogue" okrzyknął ją "modelką tysiąclecia", wtedy też uznano, że jest "najpiękniejszą dziewczyną na świecie". Brała udział w reklamie 20 światowych marek, m.in.: w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Meksyku, Niemczech, Włoszech, Francji, Korei, Turcji i Szwajcarii.

Pracę z nią cenią "wielcy obiektywu": Mario Testino, Karl Lagerfeld, Annie Leibovitz czy Peter Lindbergh. Jest zdyscyplinowana i pracowita. Krążą również plotki, że jej zdjęć nie poddaje się obróbce... Od czasów swojego debiutu w zawodzie Gisele była twarzą kampanii reklamowych takich firm, jak: Dior, Dolce & Gabbana, Versace, Givenchy, Valentino, Ralph Lauren czy Chloé. Pojawiła się na kilkuset okładkach, począwszy od "Vogue'a", przez "Harper's Bazaar", "Elle", "Time", "Vanity Fair", "Esquire", "GQ", "Marie Claire", na "Newsweeku" kończąc.

O seksie z Leonardem DiCaprio

Wiem, że na ekranie sprawia wrażenie świetnego kochanka, ale to pozory. Prawda jest naprawdę smutna. W skali od 1 do 10 daję mu słabe 4!

O dzieleniu z nią łóżka

Jestem terrorystką w łóżku i gdy śpię, nie lubię bliskiego kontaktu. Śpię na brzuchu albo na plecach bez poduszki. Skopuję Toma z łóżka, bo strasznie się rzucam przez sen. No i notorycznie kradnę mu kołdrę.

O duchownych

Ich wizja antykoncepcji powstała w czasach, gdy zarówno kobiety, jak i mężczyźni nie uprawiali seksu przed ślubem. Trudno im uwierzyć, że dzisiaj naprawdę nikt nie jest dziewicą w momencie ślubu.

Opracowała: Monika Bielkiewicz-Kirschke

Zdjęcia: serwis prasowy Calzedonia, Cacharel (montaż)

Czytaj w Znam.to: Ostry smak kobiecości

Czytaj też na Logo24 :