Jest seksowna, piękna i bogata. Mężczyźni marzą o tym, by spędzić z nią noc. Kobiety operacyjnie podnoszą sobie pośladki, by się do niej upodobnić. Nazwisko Lopez to synonim sukcesu. Jej kariera to klasyczny american dream.

Od zawsze chciała być artystką, najchętniej aktorką. I chociaż, szczerze mówiąc, aktorka z niej średnia, paradoksalnie jest najlepiej opłacaną latynoską gwiazdą na świecie.

Patent na milion

Dwa momenty okazały się przełomowymi dla życia i kariery Lopez. Pierwszy to rok 1997 i przyjęcie głównej roli w filmie "Selena", za którą została nominowana do Złotego Globu w kategorii najlepsza aktorka. Drugi moment to lipiec 1999 roku, kiedy na rynku pojawił się jej debiutancki album "On the 6", który od razu trafił do pierwszej dziesiątki listy Billboardu. Melodyjny hit "If You Had My Love" przez wiele tygodni  zajmował miejsce pierwsze.

Lopez jest kobietą wszechstronną i ma smykałkę do interesów. Do niedawna prowadziła kubańską restaurację Madre's w Passadenie, projektuje ubrania, co chwilę promuje nowy zapach dla koncernu Coty, produkuje reality show "Dance Life".

Affleck nie udźwignął ciężaru rozstania z Lopez. Podsumował ich związek w kiepskim stylu, mówiąc prasie: "Ten romans miał zły wpływ na moją karierę". Aktualny mąż artystki Marc Anthony stracił dla niej głowę i rozwiódł się z Miss Universe Dayanarą Torres. Pikanterii historii dodaje fakt, że o nowym małżeństwie Marka eks-żona dowiedziała się z prasy. Lopez i Anthony mają bliźniaki: córeczkę Emme Maribel i synka Maximiliana "Maksa" Davida. "Za ich pierwszą sesję zdjęciową rodzice otrzymali 6 milionów dolarów, bijąc tym samym rekord wśród celebrytów i po raz kolejny dowodząc, że Lopez potrafi na wszystkim zarobić...        

Jennifer Lopez o...

Orgazmach

Kiedy zobaczyłam siebie udającą orgazm w filmie, uznałam, że wyglądam histerycznie i zabawnie. Prawda jest taka, że tylko Marc zna prawdę!

In vitro

Wierzę w Boga i czuję, że z takimi rzeczami się nie kombinuje. Albo się udaje, albo nie.

Rozwodzie

Za każdym razem, kiedy pokażę się bez obrączki, ludzie zaczynają myśleć, że chcę się rozwieść.

Tekst: Monika Bielkiewicz-Kirschke

Zdjęcia: serwis prasowy Coty Polska

Czytaj też na Logo24 :