Douglas, lider polskiego rynku perfumeryjnego i właściciel sieci 86 stacjonarnych salonów, otworzył pierwszą w Polsce autoryzowaną perfumerię internetową. Pod adresem www.douglas-shop.pl 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu można wybierać z 10000 produktów i 126 marek ułożonych w czterech asortymentach: pielęgnacja, włosy, zapachy i makijaż.

Oferta sklepu internetowego zbliżona jest do stacjonarnych perfumerii Douglas zarówno jeśli chodzi o asortyment, politykę cenową, jak i sposób pakowania kosmetyków. Każdy zakup premiowany jest dwoma próbkami wybranych kosmetyków. Produkty na życzenie klienta są bezpłatnie pakowane na prezent. Dodatkowo można też bezpłatnie otrzymać okolicznościową kartkę z motywem dostosowanym do okazji. Przesyłka dociera do odbiorcy w ciągu trzech dni roboczych. Przy zamówieniu powyżej 230 złotych dostawa jest bezpłatna; w pozostałych przypadkach kosztuje 13,50 zł, niezależnie od adresu. Płatności w internetowej perfumerii Douglas można dokonywać za pomocą kart kredytowych VISA i Mastercar lub przelewem. Na straży bezpieczeństwa w e-sklepie Douglasa stoi system Secure Socket Layers (SSL) VeriSign, gwarantujący pełną ochronę danych osobowych.

Oferta sklepu internetowego jest w pełni autoryzowana przez dostawców. Oznacza to, że dostawcy i firma Douglas gwarantują oryginalność kosmetyków i wiarygodne źródło ich pochodzenia. "Sklep internetowy Douglasa, w którym polski konsument będzie miał pewność zakupu oryginalnych produktów kosmetycznych to krok w kierunku uporządkowania rynku internetowych zakupów tej kategorii" - komentuje Piotr Maj, Dyrektor Generalny Stowarzyszenia Wytwórców Produktów Markowych ProMarka.

Zobacz też na Logo24 :