"Follow your conviction" to hasło przewodnie najnowszej kampanii Maurice Lacroix, które jednocześnie doskonale odzwierciedla postawę życiową aktora. Głównym przesłaniem współpracy jest wzajemne wsparcie i propagowanie tożsamych wartości.

Miejscem tej wyjątkowej sesji Macieja Stuhra dla Maurice Lacroix został Paryż. Miasto, które nigdy nie śpi, pełne kontrastów. Miasto w światowej kulturze zajmuje miejsce szczególne, nie tylko ze względu na to, że jest stolicą Francji i jednym z największych miast Europy i świata. To tu działają najbardziej znane domy mody, przybywają malarze i poeci. Jedno z najbardziej malowniczych miast na świecie. Miejsce gdzie historia miesza się z nowoczesnością a  indywidualność jest bardziej w cenie niż gdziekolwiek indziej. Autorką sesji jest żona Pana Macieja, wybitny fotograf - Samanta Stuhr. Zegarek Pana Macieja to Pontos Chronographe.

"Listy do M" - naprawdę śmieszna polska komedia

W listopadzie wchodzi do kin kolejny film z udziałem Pana Macieja - "Listy do M." W komedii tej zapowiadanej tez jako "komedia bardzo romantyczna" Pan Maciej wcielił się w rolę romantycznego radiowca Macieja o niesamowitym głosie i pełnej humoru autoironii. Jego zegarek z linii Pontos manufaktury Maurice Lacroix cały czas towarzyszył Maciejowi na planie.

Maurice Lacroix serdecznie zaprasza do kin.