Umiejętności mieszkańców tego kraju z Półwyspu Iberyjskiego nie kończą się jednak na grze w piłkę nożną i produkcji trunków, po których świat wydaje się piękniejszy. W Portugalii narodził się bowiem (i to nie tak niedawno, bo w 1942 roku) Carlos Santos. Ta marka od samego początku swojego istnienia skupiała się na szytych ręcznie butach wysokiej jakości. To podejście nie zmieniło się przez lata, dzięki czemu buty Carlos Santos są cenione przez miłośników mody męskiej na całym świecie i często stawiane na równi z takimi angielskimi markami jak: Crockett&Jones, Edward Green czy Alfred Sargent.

Co ciekawe, Carlos Santos tworzy nie tylko obuwie eleganckie, ale również sportowe. Jeśli zastanawiasz się właśnie nad zakupem butów na wiosnę, to polecamy zwrócić uwagę na dwa poniższe modele, które można kupić w sklepie klasycznebuty.pl.

Carlos Santos 9094 Wine Shadow

Carlos Santos 9094 Wine ShadowCarlos Santos 9094 Wine Shadow Carlos Santos

Klasyczne Buty w sportowej odsłonie - to najtrafniejsze określenie dla propozycji Carlos Santos. Te piękne, wykonane prawie w całości z cielęcej skóry sneakersy to bardzo dobry wybór dla wszystkich, którzy chcą połączyć niebanalną stylistykę, wysoką jakość oraz wygodę użytkowania. Dzięki ręcznemu szyciu całej cholewki buta wytrzymają wiele lat, a z biegiem czasu ich skóra nabierze pięknej patyny. W sklepie Klasyczne Buty dostępne są w kilku kolorach, z których każdy prezentuje się tak dobrze, że ciężko się zdecydować tylko na jeden model.

Carlos Santos 6942 Braga

Carlos Santos 6942 BragaCarlos Santos 6942 Braga Carlos Santos

Zamiast sznurówek znajdziesz podwójne zapięcie - dwa paski i dwie klamry, które pewnie trzymają stopę w bucie. Monk łącząc ze sobą sportową i klasyczną elegancje stanowi świetną alternatywę dla obuwia sznurowanego. Można go łączyć z formalnymi stylizacjami np. z granatowym garniturem oraz założyć do jeansów lub chinosów. Świetnie sprawdzi się zestawiony z wąskimi nogawkami spodni, które eksponować będą jego niecodzienne zapięcie. Carlos Santos to marka charakteryzująca się najlepszej jakości skórami, ręcznym szyciem i ogromną uwagą przykładaną do detali.

A gdy już zaopatrzycie się w nową parę butów, to warto już na samym początku odpowiednio o nią zadbać. W jaki sposób? Odpowiedź znajdziecie w poniższym filmie: