Nielegalne wyścigi, pościgi policyjne i wyslekecjonowane modele samochodów sprawiły, że Need for Speed jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier wideo na świecie. Najnowszy model Hi OCTN x NFS pojawi się także w najnowszej edycji Heat, umożliwiając bohaterom noszenie wirtualnej wersji buta ze świata rzeczywistego.

Forever Faster to nie tylko motto naszej marki. To także postawa i pasja partnera, z którym chcemy współpracować. Czy jest lepszy sposób na podkreślenie tego niż stworzenie produktu wraz z jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier wideo w dziedzinie sportów motorowych? Need for Speed znajduje się na podium najwybitniejszych gier wideo, od lat realizując pasję wyścigów i driftu.

- wyjaśnia Teamhead Marketing Motorsport w PUMA, Anja Egger.

Indywidualna ekspresja leży u podstaw Need for Speed. Zawsze zachęcaliśmy graczy do popisywania się swoim stylem podczas jazdy, dlatego kiedy zdecydowaliśmy się na dodanie tego samego poziomu personalizacji do naszych postaci w grze, wiedzieliśmy, że potrzebujemy partnera, który emanuje wyjątkową osobowością. Jako jedna z wiodących marek sportowych na świecie i ekspert w modzie sportów motorowych, PUMA jest idealnym partnerem. Współpraca Hi OCTN x NFS nie tylko pozwala graczom stylowo wychodzić na ulice Palm City, ale także przenosi grę na nowy poziom, wprowadzając do świata Need for Speed ??Heat.

- powiedział Riley Cooper, dyrektor kreatywny Need for Speed ??Heat.

Buty PUMA Hi OCTN x NFS posiadają neoprenową skarpetę z technicznymi nakładkami i klamrą dla dodatkowej stabilności. W pełni gumowa podeszwa zewnętrzna nawiązuje do wytrzymałych opon, które, podobnie jak w drifcie, zapewniają większą przyczepność, dzięki swojej szerokości. Natomiast wygodna podeszwa środkowa została wykonana z pianki EVA, dzięki czemu zapewnia doskonałą przyczepność.

Model PUMA Hi OCTN x NFS dostępny będzie 15 listopada w oficjalnych sklepach PUMA oraz D.H. Vitkac, SneakerStudio i Roots on the Roof.