W nowej kolekcji - Tissot Chrono XL NBA Teams - znajdą się zegarki dla fanów Chicago Bulls (to my!), Cleveland Cavaliers, Golden State Warriors, Los Angeles Lakers, San Antonio Spurs i New York Knicks.

Tissot Chrono XL NBA posiada dużą kopertę o średnicy 45 mm, dzięki czemu tarcza jest niezwykle przejrzysta i czytelna, natomiast liczniki chronografu podkreślają sportowy styl zegarka. Dodatkowo każdy z modeli wyróżniają detale nawiązujące do barw wybranej drużyny NBA: kolorowe wskazówki oraz przeszycia i otwory na pasku, a także logo zespołu na tarczy, które w połączeniu z czarnymi elementami oraz matowym wykończeniem koperty nadają zegarkowi modny, nowoczesny wygląd.

To doskonała propozycja nie tylko dla miłośników koszykówki. Choć ci, po nieprzespanych nocach, jeszcze skrupulatniej będą musieli uważać, by nie spóźnić się na ważne spotkanie. Zwłaszcza, że nadchodzący sezon zapowiada się niezwykle emocjonująco - wielu ważnych zawodników zmieniło barwy klubowe, więc wygląda na liga stanie się bardziej wyrównana.

A na dobry początek hitowe starcie Cleveland Cavaliers (wzmocnionych Derrickiem Rosem) z Boston Celtics. Już się nie możemy doczekać, a ty?