Nowy Smalec Szlachetny Profi dostępny jest w trzech różnych wersjach smakowych. Nie wymaga wielogodzinnych przygotowań w kuchni, a od apetycznego kęsa dzieli nas zaledwie kilka sekund potrzebnych do otwarcia słoiczka. Wystarczy szczypta soli, plasterek pomidora lub ogórek kiszony, by dzięki cienkiej warstwie polskiego specjału zamienić kromkę chleba w smaczną kanapkę. Pod względem walorów smakowych nie ustępuje temu domowej roboty - jego receptura najlepiej odwzorowuje znane z rodzinnej kuchni smaki, nie zawiera konserwantów, barwników i aromatów, wśród składników znajdziemy jedynie takie, które na co dzień wykorzystujemy w domowej kuchni. Ponadto dwie wersje smakowe – z mięsem oraz z mięsem, jabłkiem i cebulką – są bezglutenowe, oferując pełnię smaku bez wyrzeczeń także osobom przestrzegającym diety. Do wyboru trzy warianty, wszystkie po 4,99 zł / 125 g.

1. Smalec Szlachetny z cebulką prażoną

Idealna propozycja dla miłośników klasycznej odsłony tradycyjnej, polskie kuchni.

2. Smalec Szlachetny z mięsem

Recepturę dopełnił dodatek mięsa z łopatki wieprzowej, dzięki czemu rozsmakują się w nim prawdziwi wielbiciele mięsnych specjałów.

3. Smalec Szlachetny z mięsem, jabłkiem i cebulką

Kwintesencja sztuki przyrządzania smalcu. Poza prażoną cebulką i mielonym mięsem z łopatki wieprzowej, jego recepturę wzbogacono o kawałki jabłka oraz wędzoną słoninę.