Raiffeisen Premium Banking - nowa marka na polskim rynku finansowym - stworzona została z myślą o Klientach ceniących sobie kompleksowy, profesjonalny i przejrzysty charakter usług bankowych oraz oparte na dyskrecji, zaufaniu i uczciwości relacje z osobistym doradcą finansowym. Uczciwe i przejrzyste zasady, nowoczesne produkty, nowatorskie rozwiązania technologiczne To wszystko sprawia, że media już okrzyknęły Raiffeisen Premium Banking "najbardziej innowacyjną ofertą kont osobistych tej jesieni".

Bezpłatne konto osobiste, a wraz z nim pakiet atrakcyjnych, unikalnych usług - oto, jak przedstawia się w skrócie oferta Raiffeisen Premium Banking.

Korzystanie z konta Premium będzie bezpłatne dla osób, których miesięczne wpływy na rachunek wynoszą co najmniej 8 000 zł lub posiadają w Banku aktywa (np. depozyty, fundusze inwestycyjne, lokaty strukturyzowane) o wartości 150 000 zł. Konto Premium to również unikatowa karta debetowa MasterCard Class&Club z technologią bezstykową PayPass ?. Właściciel karty automatycznie dołącza do Programu Partnerskiego Class&Club i korzysta z atrakcyjnych promocji, ofert specjalnych oraz stałych zniżek na zakupy u prestiżowych Partnerów Programu, których pełna lista znajduje się na stronie www.classandclub.pl .

Pakiet Raiffeisen Premium Banking to również darmowe konto lokacyjne , a także nieoprocentowany limit zadłużenia na koncie osobistym do 1 000 zł i dla kwoty w przedziale od 40 000 do 60 000 zł.

Jako jeden z nielicznych banków Raiffeisen Bank Polska S.A. zapewnia darmowe wypłaty z bankomatów nie tylko na terenie Polski, ale na całym świecie.

Do tego dochodzi bardzo szeroki pakiet usług assistance i concierge, kiedyś przypisanych do bankowości dla najbogatszych. Teraz zorganizowaniem np. wyjazdu zagranicznego czy zaaranżowania niezwykłego spotkania dla znajomych zajmie się bankowy asystent.

W R-Concierge pośrednictwo Banku jest darmowe, płaci się jedynie za świadczoną usługę, natomiast R-Assistance obejmuje usługi techniczne dokonywane w domu Klienta, medyczne i samochodowe.

Każdy Klient Raiffeisen Premium Banking ma osobistego doradcę finansowego . Może korzystać również z oddzielnych stref obsługi w każdym oddziale Banku.

Tak jak dotychczas używanie elektronicznych kanałów obsługi, czyli m.in. dostępu do konta przez Internet (dzięki systemowi Raiffeisen on-line) jest bezpłatne. Co więcej - niemal wszystkich operacji bankowych będzie można dokonać za pośrednictwem telefonu komórkowego. Wystarczy zainstalować nowoczesną aplikację Mobilny Bank , która jest nie tylko wygodniejsza, ale przede wszystkim znacznie bezpieczniejsza od klasycznych sposobów dostępu do konta przez internetową przeglądarkę telefonu.

Unikalną funkcjonalnością na polskim rynku jest dodawana do pakietu Premium możliwość bezpośredniego dostępu do rynku walutowego poprzez internetową platformę R-Dealer . Dzięki niej można wymieniać waluty bez konieczności odwiedzania kantoru czy oddziału Banku, a jedynie korzystając z dowolnego komputera na świecie podłączonego do Internetu. R-Dealer to również aktualne raporty i analizy sytuacji rynkowej, dostęp do najświeższych informacji finansowych ze świata, jak też możliwość zakładania lokat terminowych w walutach.

Raiffeisen Premium Banking to propozycja dla wszystkich poszukujących alternatywy dla zgiełku i pośpiechu masowej bankowości, finansowego spokoju i elastycznych rozwiązań.

By dowiedzieć się więcej i dołączyć do grona wyjątkowych Klientów marki, wystarczy wejść na www.raiffeisen.pl , zadzwonić pod nr 801 602 80 1 * lub odwiedzić najbliższy oddział Raiffeisen Bank Polska S.A. - w każdej placówce wydzielona jest specjalna, kameralna przestrzeń dla Klientów Raiffeisen Premium Banking.

*Koszt połączenia według taryfy operatora.