Poniżej obalamy kilka mitów związanych z witaniem się i tworzymy kilka kolejnych:

1. Jak się witać z kolesiem

To najprostszy rodzaj witania się zaraz po niewitaniu się. Z kolesiem witamy się klasycznym uściskiem dłoni, czyli na dostojnego szczupaka. Jak wiadomo, szczupak jest rybą drapieżną, czyli szybko, mocno i z całej siły, i kto pierwszy puści, ten pizda. Są jeszcze jakieś inne kombinacje z przytulaniem, pocałunkiem w usta i wkładaniem ręki w majtki, ale nie mieszkamy w Warszawie, więc nie bardzo się orientujemy w tych waszych gierkach.

Popularne błędy. Przeciwieństwem szczupaka jest śledź, czyli delikatne wsunięcie rozluźnionej i lekko oblizanej dłoni w dłoń kolegi. Śledź to taki odpowiednik pierdnięcia na pierwszej randce, czyli równie dobrze mógłbyś nie wychodzić z domu i zasnąć przed telewizorem tak jak planowałeś.

Make Life Harder uczy savoir vivre'u: powitanieMake Life Harder uczy savoir vivre'u: powitanie fot. Make Life Harder

2. Jak się witać z laską

Z kobietami można się witać na wiele wymyślnych sposobów: poprzez podanie ręki, przytulenie proste, przytulenie ze skłonem, pocałunek w rękę, przytulenie z pocałunkiem, przytulenie z pocałunkiem i dłonią na policzku, sam pocałunek, pocałunek na dwa, pocałunek na kurwa trzy, pomachanie, kiwnięcie głową, werbalne "hejasek", pogłaskanie po głowie i jakże popularny na Kujawach pocałunek między łopatki. Dopuszczalne są także kombinacje wszystkich wariantów, a liczba ich jest nieskończona i wynosi 194.

Ale to wszystko i tak nie ma znaczenia, bo jak się witasz z kobietą jak z kobietą, to wychodzisz na szowinistę, a jak się witasz z kobietą jak z kolesiem, to wychodzisz na szowinistę. Dlatego przede wszystkim musicie zaufać swojej intuicji i pamiętajcie, że less is more, ale more is better, tak więc keep the faith i krzyż na drogę.

Popularne błędy. W całym tym burdelu jedno jest pewne - kiedy witamy się ze starymi kobietami (30+), to zgodnie ze szkoła Czereszewskiego nigdy nie zaczynamy słowami: "To ty kurwa, jeszcze żyjesz?". Trzeba też uważać, żeby nie poniosła nas fantazja i żeby do absolwentki fizyki nie wyjechać z tekstem: "Hejże, wąsaty karle, z którego uciekłeś cyrku i gdzie twój właściciel?", bo przez takie głupie żarty naprawdę zdolne dziewczyny rezygnują z tych studiów.

3. Jak się witać z fajną laską

O ile witanie się z paszczurem nie różni się specjalnie od witania się z owczarkiem, o tyle witanie się z fajną laską jest zawsze dużym przeżyciem i zarazem dobrą okazją do tego, aby się wykazać jako prawdziwy mężczyzna. Dlatego jeśli jakimś kosmicznym zbiegiem okoliczności znajdziesz się w tym samym miejscu i czasie z laską fajniejszą niż twój owczarek, to pohamuj brawurę i postępuj wg klucza. Fajne laski lubią kolesi zdecydowanych i pewnych siebie, dlatego zachowujemy zimną krew, odważnie nawiązujemy kontakt wzrokowy, obniżamy głos i mówimy "Cześć". Po czym spierdalamy w kierunku lasu, zakopujemy się w ziemniakach i zakładamy z ziemniakami rodzinę. No i kto tu się niby boi związków?

Popularne błędy. Niektórzy amatorzy po przywitaniu z fajną laską próbują nawiązać rozmowę, co w dziewięciu na dziesięć przypadków kończy się hospitalizacją, bo kiedy ty jesteś święcie przekonany, że prowadzisz luźną, dowcipną rozmowę na temat tego żartu Wojewódzkiego, to laska myśli, że masz wylew krwi do mózgu i nie daje się przekonać, że jest inaczej nawet wtedy, gdy podczas intubowania w karetce utrzymujesz z nią kontakt wzrokowy i obniżonym głosem krzyczysz, że masz 100 tysięcy fanów na fejsie i niedawno byłeś na Pudelku.

PS. Z chirurgiem witamy się jak z każdym kolesiem, no chyba że chirurg będzie kobietą hahahahaha.

Zobacz też na Logo24 :

Make Life Harder: turysto, zachowuj się!

Make Life Harder: poradnik podróżnika

Make Life Harder: jak przeżyć ślub kolegi